Заміна даху будинку в Карпатах

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Placer, 7 жов 2012.

  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Заміна даху будинку в Карпатах

    Оффтоп трішки підчистив ;)
     
  2. buran003

    buran003 Прораб

    Повідомлення:
    723
    Симпатії:
    321
    Адреса:
    львов
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Заміна даху будинку в Карпатах

    Вам там що, взагалі шифер поїхав!

    В Голландії, Німеччині, Швейцарії слово "шифер" асоціюється зі словом "морг"...
     
  3. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Заміна даху будинку в Карпатах

    А у нас люди десятками років живуть в таких хатах і нічого - ще від шиферу ніхто не помер :-D
    Є багато негативніші фактори, що впливають на наше здоров'я! І починати дбати про нього треба не з шиферу, а з способу життя!
     
    1 людині також подобається це.
  4. buran003

    buran003 Прораб

    Повідомлення:
    723
    Симпатії:
    321
    Адреса:
    львов
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Заміна даху будинку в Карпатах

    ТОЙ ,ХТО ЖИВЕ-- ЗАВИДУЄ ТИМ ,ХТО ЛЕЖИТЬ....beer
     
  5. Invaider

    Invaider Майстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    39
    Адреса:
    Львівська обл.
    Відповідь: Заміна даху будинку в Карпатах

    помирають не від шиферу, а від захворювань, які той викликає чи ускладнює.

    Щодо "способу життя":

    Джерело: Басанець А. В., Остапенко Т. А. Показники статичних легеневих об’ємів та дифузійної здатності альвеоло-капілярної мембрани в працівників азбестоцементного виробництва // Український журнал з проблем медицини праці Науково-практичний журнал - 2010, №4
     
  6. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Заміна даху будинку в Карпатах

    Ви знущаєтесь???
    Як це пов'язано з темою??? Жити в будинку покритому шифером цілком безпечно!!!

    На підтвердження своїх слів зателефонував в міську СЕС і розпитав: при виробництві небезпечно, воздуховоди робити не можна, а проживати в покритому будинку цілком безпечно! Так як доля частинок, які відділяються дуже мала і розвівається вітром.
    Всі заяви про можливі чинники ураження готового шиферу - це байки фірм, які торгують покрівельними матеріалами!

    Питання безпеки шиферного даху вважаю закритим!!!
     
    1 людині також подобається це.
  7. Invaider

    Invaider Майстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    39
    Адреса:
    Львівська обл.
    Відповідь: Заміна даху будинку в Карпатах

    1. Це пров'язано з вашими словами про "спосіб життя". Що, мовляв, є інші чинники, які значніше впливають на здоров'я. Ви під цим мали на увазі куріння? Так от, я звернув увагу, що питання треба розгядати комплексно (азбестові волокна мають ще більш шкідливу дію на курців).
    Все просто - ваш коментар на тему безпечності шиферу я сприйняв як запрошення до розмови.

    2. Значить публікаціям в наукових виданнях вірити не варто?...

    гаразд.
     
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Заміна даху будинку в Карпатах

    От тут ви вже йдете на самообман, перекрутивши свою ж цитату. Не варто видьоргувати фрази з тексту. Читайте уважно далі:
    Відповідь я вже дав - все інше спекуляції торгашів.
     
  9. Invaider

    Invaider Майстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    39
    Адреса:
    Львівська обл.
    Відповідь: Заміна даху будинку в Карпатах

    про самообман:

    так ці ж азбестові волокна одні й ті ж як при виробництві, так і при експлуатації даху. Концентрації їх лише різні. Ну і цитату тому і не перекрутиш, бо: 1.) волокна одні і тіж; 2) а про працівників пише тому, що ТЕМА публікації/дослідження в наук.виданні стосується працівників виробництва. (журнал же ж відповідний). Але це не означає ж, що ті ж волокна не впливають на звичайних людей-курців. От чому я..

    (це повідомлення згодом можете прибрати)

    А щодо махінацій торгашів, то в мене ніяк не складеться "пазл" через такі причини:

    1. Якщо "питання шифера" - це "спекуляції торгашів", то слід пам'ятати, що продавці шиферу - теж торгаші. Аргументом може бути лише публікація авторитетного фахового видання, закладу і тд.
    2. Нонсенсом виглядає те, що люди в розвинутих країнах (читай: постіндустріальне суспільство) не можуть розгледіти "спекуляції торгашів навколо шиферу", а ось люди країн що розвиваються (читай: доіндустріальне суспільство.. індустріальним же назвати важко) - можуть... виходить так, що доіндустріальне(чи індустріальне) суспільство розумніше за постіндустріальне.. це нонсенс (чи як?), адже як відбувається так, що розумніше суспільство живе гірше?
     
  10. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Відповідь: Заміна даху будинку в Карпатах

    Сподобався покрівля з дерева. А туди можна застосовувати будь-яке дерево?
     

Поділитися цією сторінкою