Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем kbcbq, 30 сер 2012.

  1. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    При затратах вашого підприємства у 10 кВт х1,3грн=13грн в годину.13 грн х 24 години=312 грн в день, 312 грн х30 днів=9360 грн ваше підприемство платить в місяць, А за рік:9360грн х12місяців=112 320 грн,/на курс$-8.00=14 000 Отже окупність системи ДВА роки. Ваша економія вродовж 23 років становитеме 322 920$
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    kbcbq, перевірте обрахунки. Пам'ятайте, я витрачаю в місяць 1200 грн, ви мені продаєте систему, яка окупиться за 4,5 роки, і при тому я матиму стабільну електроенергію з 8:00 до 17:00 впродовж всього року.
     
    1 людині також подобається це.
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Re: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    Це теорія:
    А це-практика:

    Як завзжди, менеджер загрузить цифрами так, що хочеться все кинути і бігти купувати товар.:-D:Hi:
     
  4. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Re: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    Шановний kbcbq в мене до Вас декілька запитань .

    1 . Чому Німці монтують ці панелі не в себе дома , а в Іспанії провінції Андалусія .

    Добавлено через 8 минут 1 секунду
    Шановний Voyutichi не окупиться Вам ця сестема за 4.5 років , мімум це число потрібно на два помножити :-D.
    І стабільної електроенергії не будете мати з 8 до 17 на цьому устаткувані .
     
  5. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    Якщо шановне товариство важае що їм це непотрібно то прошу дуже. Ці системи для людей які мають ціль в цьому житті ,вміють працювати,рахувати,примножувати статки. Провівшии аналіз коментарів форумчан які проводят дану дискусію прийшов висновку-окрім припущень нічого конкретного.А на запитання (1 . Чому Німці монтують ці панелі не в себе дома , а в Іспанії провінції Андалусія .) тому що Ви їм не зможете заплатити навіть відрядних неговорячи за роботу. Я на бажання любого з форумчан можу запропонувати виконання монтажних робіт німецькими фахівцями на обєкті замовника.Отримати письмове горантія на змонтовану систему. Надіюсь цого буде достатньо у випаду не відповідності заявленим показникам, подати скаргу на компанію виконавця у Європейський суд та отримати високі проценти. Будльаска якщо ви праві тоді Вам нічим ризкувати. Чикаю Ваші реквізити, авнсовий платіж - монтуем. А коли не впевнені в тому що пишете,чи в своїх можливостях тоді мовчіт.
     
  6. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    Розрахунок німецьких фахівців
     

    Вкладення:

  7. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Re: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    :-D Ей дядя аналітик , ти краще чіткіше відповідай на запитання .
    Це тобі не газета "купи продай " , а технічний форум .
    Якщо зайшов сюда тоді будь добрий давай чіткіші відповіді .
    А якщо не можеш , тоді жуй соплі встороні .

    Це не відповідь спеціаліста ...
    А бабусі яка на базарі насіння продає .

    німетчині дорожчий 1 кВат електроструму ніж в іспанії .
    -В провінції Андалусія з Травня по Жовтень не падає дощ , лиш одне сонце пече .
    -Монтовані сонячні панелі рухаються по горизонталі і вертикалі , підстроюючи до сонця .

    .
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    я це знаю. Ще у далекому 1999 році ми пробували працювати з київським політехом (саме там робились панелі) - купувати у них панелі, а самим робити перетворювачі до них. Тоді і ми робили всі розрахунки по доцільності сонячної електрики.
    Не окуповувалося у Криму і за 40 років, не те, що у Самборі за 4 чи 10..
     
  9. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Звідки 9 360 грн/місяць???rofl

    Добавлено через 13 минут 46 секунд
    +100500

    От через такі розрахунки німці програли нам в 45-у:
    [​IMG]
    + обслуговування колекторів в рік??? (якщо не чистити їх регулярно, то ККД падає суттєво)....
    + акумуляторів на 10 кВт на срок служби колекторів вистачить??? Чи їх потрібно буде міняти (ще + біля 10 000$)???



    Рахуємо як раз ми, а не знімаємо лапшу торгашів з ушейrofl

    Добавлено через 17 минут 15 секунд
    І да, останній розрахунок (вірний, а не той, що хочеться бачити):
    1200 грн/місяць х 12 місяців = 14 400 грн/рік - платить "пан Модератор" (Voyutichi:Hi:)
    Заявлена вартість системи - 23 000 американських долярів х 8 = 184 000 грн.
    Окупаємість (без обслуговування): 184 000/14 400= 12,8 років - як раз закінчується Ваша гарантія і, напевно, потрібно буде замінити акумулятори, якщо не раніше.... Де окупаємість системи 2 роки???????????????roflroflrofl
     
  10. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    Шановні ( Ей дядя аналітик , ти краще чіткіше відповідай на запитання .
    Це тобі не газета "купи продай " , а технічний форум .
    Якщо зайшов сюда тоді будь добрий давай чіткіші відповіді .
    А якщо не можеш , тоді жуй соплі встороні ) ви в першу чургу навчітся поважати чиюсь думку, стримувати свої бездарні емоції а саме головне читати розділ в якому опубліковане оголошення ( продам)(Раздел для коммерции. Объявления по купле-продаже стройматериалов и прочих товаров. Выполнение работ. Номера телефонов в названии темы запрещается). Ніхто з вище наведених " кулібіних " не являється потенційним покупцем а тим паче власником даних систем. І доказувати окупиться не окупиться ,працюватиме не працюватиме це просто абсурд. А для форумчан яких цікавить ціна обладнання я чітку дав відповідь .

    Добавлено через 15 минут 32 секунды
    А форумчанин який написав таку х..ню;От через такі розрахунки німці програли нам в 45-у, скажу жуй соплі встороні - бо Вам ще дуже далео до цих людей . Як по культурі так і по розуму.Ці люди не дивляться Вам в писок ,щоб їм щось даль вони живуть повноцінним життям,працюють,відпочивають наймають таких як ви в прислугу. А ви наш переможець 45 року, окрім того що пичати всяку непотріб на форумі не взмозі і купити одну панель . Не судіть других, дивіться що у вас під носом.
     

Поділитися цією сторінкою