Лоджія має бути засклена? Сусід погрожує судом. Підкажіть

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем dneva27, 13 сер 2012.

  1. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Плавали,знаем!!!Из детской книжки-Приключения Солнышкина. А если серьёзно-сам был в подобной ситуации,только с подвалом. Купил квартиру,подвала в Праве Власности небыло. Построил сам.А мне его пытались туда через суд внести-задним числом. Так что-наше дело правое!!!:-[:rubanok:
     
  2. dneva27

    dneva27 Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    Хмельницьк
    Дякую всім хто відгукнувся. Мирно вже думаю не вийде. Минулої осені я вже мав з цим сусідом діло, в осени вже давав йому 800гр для того щоб заляв стяжку на лоджії щоб йому не затікало, так як я сам не живу в тому місті де знаходиться ця квартиа, тому якість роботи не міг проконтролювати але думав що питання закрите а виявилось ні.
     
  3. oleg_bios

    oleg_bios Прораб

    Повідомлення:
    222
    Симпатії:
    446
    Адреса:
    Черкассы
    1. Читати пункт 9.
    2. Подати зустрічний позов.

    РС. Якщо долівка в нормі, то проблема в конструкції "козирька" сусіда.

    [​IMG]

    Під плитою, зкраю розташований крапельник (жолобок), який відриває водяний потік в незакритих балконах. При облаштуванні балкона цей механізм не працює і при неправильному примиканні матеріалу даху балкона вода проникає всередину. Мале перекриття, відсутність герметика і т.д.
     
  4. wow4yk

    wow4yk Підмайстер

    Повідомлення:
    58
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Львів
    Ваш сусід не тільки не використав правильно Ваші гроші, щей "качає права" в завідомо програшній для нього ситуації. Спробуйте йому пояснити, що Ваш зустрічний позов в суд може обійтися йому деже дорого - в плоть до демонтажу його засклення.
     

Поділитися цією сторінкою