У кого яке було перше авто і чим запам'яталося?

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Andrii_M, 15 чер 2012.

  1. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    хлопці з українського форуму Міцубісі попроїзджали по 100-150 тис. на своїх автівках з ГБО і нічого не попрогорало. Може просто потрібно своєчасно робити ТО та регулювати клапани?
     
  2. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Вперше чую про проблеми ВПУСКНИХ клапанів через ГБО.

    Старіші фольксвагеновські мотори (8 клапанів) ідеально і довго працюють на всіх видах газового палива. Старий клієнт (приїзджає до мене 15 років) таксує на Ф Джетта, пробіг понад 500 тис. км (з них біля 400 проїхав він сам, процентів 90 на пропані) - мотор не вскривався і не потребує ремонту, окрім поточного.
    По місту таксує цілий ряд Пассатів В3, В4, майже всі з метановими ГБО - і без проблем з клапанами.
    Найменший ресурс клапанів при використанні метанових ГБО у моторів ЗАЗ (Таврія, Славута, Сенс, Ланос 1,4), далі в антирейтингу лідирують автомобілі ВАЗ.
    Реновські мотори (Рено, Дачія) взагалі довгожителі - 500-600 тис. км без проблем. Єдиний головний біль - пластиковий впускний колектор (як і у деяких інших авто), як правило, не може пережити "кашляння" метанової ГБО, а коштує дорого. Втім, використання ГБО 4 покоління суттєво знижує ризики.

    Мушу зазначити, що обговорення особливості експлуатації ГБО не відповідає даній темі, можливо, краще якщо адмін винесе ці дописи в окрему тему.
     
    pic16f887, Дмитрий ДАР, агент007 та 3 іншим подобається це.
  3. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    Мирослав, проблеми з випускними зазвичай.
    з впускними проблеми в мене і то це не пробеми. для таксистів (котрих я принципово не ремонтую) моя машина - ракєта. компресія 11 в усіх циліндрах. лише на ХХ незначна вібрація і хлопки в Вип колектор. за рахунок того, що зношені втулки або клапана впускні і то на 2-ох циліндрах і то там просто установочний зазор більший тепер внаслідок експлуатації. скинути осцилограму по ДР? відповідно якщо установочний зазор між втулкою і клапаном більше норми хоч на 5 соток - то вже буде відбуватись "бієніє" клапана в сідлі і відповідно не плотне прилягання клапана до сідла.

    п.с. в постах що вище, де приведені приклади згорівших клапанів - всі клапана, що горіли - випускні. всеза рахунок того, що газ довше горить сам по собі і не на всіх авто получається виставити УОз так як того просить газ, бо авто сучасні, то вам не трамблер повернути на 5 градусів. все напічкано електронікою і купою датчиків. впринципі тема ГБо мені не цікава. я його не встановлюю. собі можу зремонтувати, сталим клієнтам, а решта - і так роботи хватає.
     
    captain Grey подобається це.
  4. Akinor

    Akinor Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    2
    Первое авто ВАЗ-2106. Кассетный магнитофон, динамики из колонок романтика, ночи напролет у реки... Эхх... Никогда не забуду..
     
    pic16f887 подобається це.
  5. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    По первому автомобилю, можно определить возраст владельца.:) Я уже писал, первый сделал сам, а второй автомобиль купил, зверь машина, когда воет. Сколько мне лет по вашему?
    s20992028.jpg
    --- добавлено: 15 ноя 2013 в 20:07 ---
    А это третий, уже новый. Фото не мое.
    1237488373_67875-0.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 23 лис 2013
    Andrii_M подобається це.
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Перша машина була "жигулі "2101 вишневого кольору. Магнітофон-приставка"Юніор" Приставка КХ-хвилі. Весь салон в наклейках.:-D. На день народження розбив beer весь передок. Рік ремонтував-в 87продав. Потім кілька років мотоцикли, моторолер. Трохи працював на вантажних:самоскид МАЗ, потім кран "Ивановец" теж на базі МАЗа, ще на пневмоколісному"Январец". Друга легкова була "Москвич-2140" Двигун дефорсований ,поставив ГБУ. Машина-третій сорт не брак. З під фарби іржа полізла. Але згадую її з приємністю. Їздили на ній багато ну й мудохався з нею теж чимало. Тепер маю 2108. Зробили їй повну капіталку,включаючи покраску кузова. Правда більше їздить дружина.
    f1f20a2e4fc54c91ad99ae40d42617d9_big.jpg 2010-06-26 03-52-20.JPG
     
    Andrii_M та leshiy_40 подобається це.
  7. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Ще чуть не забув саме основне своє(вірніше батькове) авто-СМЗ"інвалідка".П.ісля йогосмерті ще пару років їздив на ньому.Потім продав за 100 дол.,про що потім дуже пошкодувавтак як купив ИЖ-Планету а там той самий двигун тільки з ел.стартером+усилений колінвал.Але хто ж може все передбачити.Ось така тільки в мене була жовтого кольору. инвалидка.jpg
     
    pic16f887, мастер+в та Andrii_M подобається це.
  8. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье
    Первый ,на котором проехал более 500000 км. и второй параллельно еще 41000 км. P1070252 1.jpg P1070959 1.jpg P1100266 1.jpg seat_fura__43728217bx.jpg
     
    Romano та Andrii_M подобається це.
  9. masters_lv

    masters_lv Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    А в Мене був Сенс SХ . Сенс як сенс, тіко що з кондиціонером, зате з новими картами дверей.
    Коли включаєш кондюк під гору з повним салоном людей, тяга стає не дуже. В дощ кондюк рятував бо без нього вікна сильно запотівали.
     

Поділитися цією сторінкою