Своїми руками Причіп для легкового авто своїми руками

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем leshiy_40, 9 чер 2012.

  1. Калян

    Калян Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Жовква
    Відповідь: Причіп для легкового авто своїми руками

    Всім привіт. Поділюсь власною роботою. Я зробив причіп із мотоциклетних калясок. На Ліву сторону перевернув раму каляски на 180 град. відрізав дугу під амортизатор і приварим з протилежної сторони. Прикольний вийшов жаль фотки немаю. Над естетикою особливо не парився часу не було.
     
  2. vedbee

    vedbee Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Северодонецк
    Есть необходимость сделать самодельный одноосный прицеп-платформу без бортов.Подскажите когда регистрировать проблем не будет из-за того что нет бортов?
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Причіп для легкового авто своїми руками

    vedbee,
    Ви, мабудь, не уважно переглядали тему. Я обійшов дане питання, так-як мав папери з донора.
     
  4. vedbee

    vedbee Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Северодонецк
    Re: Відповідь: Re: Причіп для легкового авто своїми руками

    Может кто другой знает-подскажет:)
     
  5. Mikasl

    Mikasl Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    6
    а можна попросити про послугу..... якщо реально , ДУЖЕ хотілось би побачити фото прицепу на пчоли, зі всіх можливих сторін))) швагро тримає пасіку, хочемо зробити тоже такий прицем, як такі наброски маємо... але побачити більш щось уявне... НУ ДУЖЕ велике бажання !!!

    p.s. сорі що не по темі !

    скажіть будь-ласка,а з якої профільної труби робили ?
     
  6. Mikasl

    Mikasl Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    6
    якщо не секрет, скільки платили за реестрацію... і за висновок інституту...???
     
  7. igor196514

    igor196514 Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    Боярка ,Киевской обл.
    Прошу прощения ,но судя по фото сцепного устройства ,Вашему шару ... скоро капец !
    Индикатор износа шара на самом пределе .
     
  8. dneva27

    dneva27 Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    Хмельницьк
    [​IMG][/URL][​IMG][/IMG]Може комусь знадобиться. 1295171175_svoimirukami.jpg
    --- добавлено: May 11, 2013 8:46 PM ---
    Шановні форумчани допоможіть порадою. Маю задній міст від моквіча , хочу використати його на прицеп але не знаю чи потрібно буде ставити додаткові підшибники після того як виріжу частину де стояв редуктор. чи вистачить тих підшибників що є біля ступіц.
     
    Mikasl та Andrii_M подобається це.
  9. iurad

    iurad Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    39
    Адреса:
    АР Крым п. Советский
    Прицеп регистрируется в ГАИ как самодельный перед этим необходимо собрать соответствующие документы в "технадзоре". Раньше было ограничение ,его нельзя было продать переоформив на другого человека , а сейчас всё упростилось. По Крыму колесит очень много таких самодельных прицепов.
    --- добавлено: May 17, 2013 8:16 PM ---
    А якщо у вас залишились документи від будь якого заводського причіпу то зареєструвати ще простіще. Треба засвідчити в МРЕВ все те що залишилось від попереднього причіпу, (найважливіще як раз та деталь на якій вибитий номер) а потім зареєструвати я к капітальній ремонт.
     
  10. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    А с тещей прицеп регистраци неподлежит!

    1368869944_lol-foto-perikol-12.jpg
     
    Vitaliy_Vinnits та Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою