Який профіль для пластикових вікон хороший і яких виробників

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем KOMODO, 7 чер 2012.

  1. Redwin

    Redwin Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Киев
    Если взять во внимание, что стены толстые, поэтому необходимо рассматривать профильные системы с монтажной шириной 70 мм и выше. Это сведёт к минимуму возникновение "мостика холода" на монтажном шве.
    Стеклопакет однозначно двухкамерный с энергосбережением, шириной не менее 32 мм.
    А марки профилей под наш критерий попадают многие, название бренда - вопрос второстепенный.
     
  2. Дон

    Дон Прораб

    Повідомлення:
    487
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Украина,Киев
    Начал,было ,читать тему и на третьей странице ,раздосадованно плюнув, не осилил. Такое впечатление, что некоторые товарищи стремятся не столько помочь дельным и , по возможности,КОРОТКИМ советом, сколько блеснуть глубиной собственных познаний.
    Такие "советы" только больше запутывают ,извините. Настолько всё академично !
    Так можно и на вопрос, как забить гвоздь, пуститься в пространные рассуждения о марке стали молотка и гвоздя, о степени влажности древесины рукоятки, о величинах расширения разных типов древесины при намокании и усыхании, величинах сопротивления разных типов древесины проникновению гвоздя, о влиянии площади острия гвоздя и величинах удельного давления на остриё. Продолжать? А то я ещё и не так могу :)
     
  3. Lorik13

    Lorik13 Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Житомир, Украина
    Re: Відповідь: Який профіль для пластикових вікон хороший і яких виробників

    Спасибо! А то я никак не могла понять почему 6-ти камерный стеклопакет гораздо лучше и дороже 4-х камерного. А теперь благодаря вам поняла. Ну конечно менять свой 4-камерный уже не будем, но на будущее в кавартиру детей будем стаивть потолще!
     
  4. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Монтажна ширина вікна ніяк не впливая на містки холоду, вони (містки холоду на монтажному шві) виникнуть швидше при близькому розміщенні віконної рами до стіни. Або я не зрозумів те, що Ви мали на увазі, про які саме містки холоду йде мова, між чим і чим?

    Добавлено через 41 минуту 39 секунд
    Склопакет шириною 30-32 мм буде мати формулу 4-8-4-10 (30 мм) або 4-10-4-10-4 (32 мм). Перший матиме коефіцієнт опору теплопередачі десь 0.47, другий - 0.49.
    Однокамерний склопакет, який стане у цей же профіль, зазвичай це 4-х камерний, але з трохи ширшими штапіками, буде мати формулу 4-16-4. Коефіцієнт опору теплопередачі - 0.48. Але цей же однокамерний склопакет стане у трьохкамерний профіль. Не бачу сенсу переплачувати. Я б, взагалі, не розглядав 4-х камерний профіль: або 3-х, або 5-ти.
    Формула склопакета - це цифровий запис товщини скла та газового простору між ними. Наприклад: формула 4-16-4, - переднє скло 4 мм, заднє 4 мм і 16 мм повітря між ними або інертного газу.
    А стосовно того, що Ви пропонуєте 70 мм монтажної ширини, то повністю підтримую, але сьоди стане склопаке 40 мм і більше, а це вже досить круто, навіть при використанні простого скла.
     
  5. Redwin

    Redwin Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Киев
     
  6. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Абсолютно підтримую.
    Веселих Новорічних свят.
     
  7. Лариса57

    Лариса57 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Мені запропонували таку пропозицію для вікна 4-17, 5-4 М 6-К(Е). І ще MAS штапік 70 під пакет 24мм. Виробник Бердичів. Поясніть, будь-ласка, що тут заплановано.
     
  8. ViknaStar

    ViknaStar Майстер

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Киев

    Лично мне, сложно Вам объяснить, исходя из тех данных, которые Вы предоставили! Если есть возможность, сфотографируйте ком. предложение и вывесите фотку, тогда будет проще! А пока то, что я понял, у Вас будет стоять стеклопакет толщиной 24 мм.
     
  9. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Зателефонуйте до дилера та перепитайте формулу склопакету. Вид штапіку - це лише дешевий понт. А взагалі якщо пакет у Вас 24 мм, то більш за все профіль 60 або 70 мм. Краще переплатіть трохи, особливо якщо у Вас квартира, де площа вікон по відношенню до площі стін досить велика, а, значить, і досить велика доля тепловтрат припадає на вікна. Взагалі, на мою думку, для себе мінімально необхідний для теплозбереження склопакет - це 4-12-4-12-4 (40 мм) або 4-16-4-16-4 (44 мм), а такі склопакети монтуються в 5-ти, 6-ти, 8-ми, камерні профіля. А якщо пакет ще й з енергозберігаючого скла, то взагалі непогано.
    Також на вибір камерності профіля впливає ширина створки: якщо вона 60 - 70 см, то 3- або 4- камерний профіль може здохнути.
    Помітьте, що я не рекламую ніякі торгові марки, я такий же споживач як і Ви, тому можу бути об'єктивним.
     
  10. KostKovalchuk

    KostKovalchuk Підмайстер

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Якщо просто питання який профіль хороший, то є багато хороших, такі як WDS, Века, рехау та інші. але перший із них найдешевший
    виробники - це в кожному місті треба дивитись своїх
     

Поділитися цією сторінкою