Подскажите как правильно утеплить стенку.

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем KOMODO, 29 тра 2012.

  1. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Подскажите как правильно утеплить стенку.

    Не розумію що то за густина Пп в таблиці?

    І ще поясніть яка залежність товщини утеплювача від паропроникнення? Я так розумію в цегли краща паропрон., а в Ппс гірша. Яка тоді різниця чи там 10см ппс, чи 50см ппс? Все одно паропрон. в нього гірша і волога повинна збиратися між утеплювачем і стіною. Як на мене то чим грубший ппс, тим слабше паропрон. і тим більше імовірність конденсації вологи. Звісно я говорю про вологу що йде з середини приміщення.
    Чи я взагалі неправильно розумію механізм?
     
  2. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Подскажите как правильно утеплить стенку.

    У таблиці вказаний коефіцієнт паропроникності.Ці цифри означають скільки міліграм вологи проходить через товщину 1м матеріалу.за 1 годину.Відповідно ППС 10см буде більш паропроникний від ППС 1м.Я ці цифри використовую для визначення пароопору.Товшину ділю на паропроникність і отримую пароопір.Розрахувавши пароопір двох різних матеріалів можна побачити який матеріал більш паропроникний від іншого.Згідно ДБН паропроникність повинна збільшуватись з середини приміщення на зовні.Відповідно пароопір наоборот.
     
  3. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Подскажите как правильно утеплить стенку.

    я про густину питав:)
    Все правильно, але тоді яку товщину ппс потрібно для стіни з каменю 80 см? До речі навіть ніхто не спитав з якого каменю стіна. :)
     
  4. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Подскажите как правильно утеплить стенку.

    Ви проживаєте в 2клім зоні.Теплоопір 2.5.Теплоопір простого вапнякового камня при 80см товщини становить 0.88. Вам нехватає 1.62.З таким теплоопором ППС має товщину 9см Це мінімальна допустима товщина .

    Згідно ДБН ППС з густиною 15-50 має паропроникність 0.05.
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго дня :Hi:
    При стіні в 120мм товщина, "сосна" як правильно установити мін-вату (50мм довщина), потом пластикову вагонку?
    При виборі мін-вати, на який тип звернути увагу? є з плівкою, без плівки, в рулонах та пачках, і .д.?
     

Поділитися цією сторінкою