Станок для заточки цепей

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Сергей555, 21 тра 2012.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго вечора :Hi:
    - вибач зразу не получилося відписати, втратив підписку на гілку + домашні проблеми.

    - в нього будуть проблеми , краже тут обговорим.
    - так, але інформація від людини яка робила з тим чи іншим інструментом набагато цінніша.

    - це філософське питання , і має як палка. два кінці

    - все вірно , але не вже шини мають довжини починаючи від наприклад 15см і далі кожний розмір припустим + 1 см? ...
    -я думаю ви прекрасно зрозуміли ,що я мав на увазі.


    -"детто -сем-восем :vo:"

    - ок, получається тут нема з ким переговорити, шкода :(.

    biermann, дякую за вичепрну інформацію beer (всетаки як попробуєте її "Picco Duro" в роботі напишіть пожалуста)
     
  2. biermann

    biermann Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    9
    навряд ли. у меня нет таких задач. ведь эта цепь просто не так быстро тупится - то есть для ленивых, кому лень заточить вовремя обычную. или для супревальщиков, у кого каждая минута на счету)))

    а вообще я говорю о том, что бы люди не стеснялись обращаться в специализированную дилерскую сеть Штиля по всем интересующим вопросам. есть телефон горячей бесплатной линии - звоните!
    это не китай, где не у кого спросить, кроме как у дяди с базара, который вчера ещё торговал картошкой или унитазами, а сегодня пилы завезли...
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    beer (я просив колись модератора шоб дщобавили бакальчик з квасом чи кефірчиком, не кожен пивко куштує )
    - дякую за вичерпну відповідь. При нагоді буду діставати дилерів.
     
  4. artsin

    artsin Майстер

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Мариуполь
    После того как мне не станке цепь прикончили за три заточки купил направляющую планку с напильником.Напильника Штилевского (15гр.)хватает очень на долго (думаю на цепь уйдет пара штук).На заточьку уходит меньше 10ти минут.Цепь при этом расходуется крайне экономно.Возможно фирменые станочьки и не гробят так цепи а может дело в кривых руках наших рыночных заточников.Но для себя я выбор сделал:)

    Добавлено через 1 минуту 33 секунды
    И самие главное такой прибор всегда рядом и не приходится мучать пилу тупой цепью.
     
    1 людині також подобається це.
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго дня:Hi:
    - це вірна відповідь:vo:
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Станок для заточки цепей

    - ключове слово тут риночні(тобіш базарні). А руки з потрібного місця - велике надбання.
     
  7. vasiaFAZA

    vasiaFAZA Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    м,Луцьк Україна
    Відповідь: Re: Станок для заточки цепей

    Повністю згідний, але ще потрібна та частина тіла що вище шиї
     
    1 людині також подобається це.
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго вечора:Hi:
    - сьгодні в мене перший раз надірвало ланцюг..., а так чотко пиляв .... Ланцюг практично новий, попиляв ним 2 зіла(131_рші приблизно ао 8 складометрів) букових дров. А сьогодні пиляв шести-метрові горбулі, обрізки.. і практично в кінці роботи лопнув. (Фото завтра ) . З початку почав дуже втягуватися, хаилин 15 поботи і провисає на 1 см. От тобі і цепик з бузару ШТИЛЯ.... Завтро буду вести розмову з диллером шо по чом. Оне цікавить чи не впарит він мені такий самий цеп , але з ціною як оригінал. Можна точно визначити чи він оригінал ?
     
  9. biermann

    biermann Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    9
    если вы сомневаетесь в честности дилера - звоните в офис Штиля с. Чайки. если региональный менеджер выявит, что дилер торгует подделкой - дилер потеряет контракт и ещё и оштрафуют через суд.
    про подделки цепей я лично не слышал - но мало ли что могли придумать китайцы за эти годы.
    хотя судя по характеру повреждений - у вас были не правильные условия эксплуатации. возможно не достаточно острые зубья, сильное натяжение в купе с большим усилием при работе и недостаточная смазка...
    но может быть всякое - так что отстаивайте своё мнение.
     
    1 людині також подобається це.
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго вечора:Hi:

    biermann, - то шо ви написати цитувати не буду, хіба так коротенько:-[....
    - перше це то шо це не куплений в оф. дилера (зара я налаштований купити один ). Данну роботу виконував не перший раз ,
    - навантаження як завжди, за гостротою завжди слідкую (станочок завжди під руками)... по зусиллю.., важко відповісти "дурної" не тиснув все таки пилка своя, змазка завжди є (М8).
    - по оф.диллеру: за тип ланцюга Picco Duro він чув але ні в наявності немає, ні ціну на ньго нема. Маю підозру шо він буде дорогий з "халери", то напевно куплю :Rapid Super Comfort (RSC 3/8 64ведучих звіна) , лиш не знаю чи в нього чи через інет.
    [​IMG]
    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою