Як переоформити 1/2 будинку в житловий будинок ?

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Б.А.Р, 10 тра 2012.

  1. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Як переоформити 1/2 будинку в житловий будинок ?

    Вдячний за відповідь .:Hi:
    Приїжайте на здибанку https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=11071&page=54 пиво з мене . beer
     
  2. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Як переоформити 1/2 будинку в житловий будинок ?

    Б.А.Р, пива він не п'є, а от коньячком можемо його заманити ;)

    ПС: попинаю його, щоб валізи на Тернопіль пакував :)
     
  3. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Як переоформити 1/2 будинку в житловий будинок ?

    Не підходить мені незаконний капремонт .
    -Не зможу при потребі перевести з хилого приміщення в нежеле .
    -Штраф 8500гр , штраф виписує і "держархбудінспекція " , після того ще потрібна експиртиза ремонту , " що будівля придатна для проживання" .

    Через суд реально переоформити 1/2 будинку в житловий будинок .
    Але судю підкормити потрібно " щоб не звертатись до них роками щоб вони розтлумачили своє рішення :-D ".
    Процедура така ;подаєте позив на другого співвласника що він не хоче розділяти майно .І іменем України суддя Вас розділить і присвоїть окремий номер вашому будинку .

    Я вирішив оформляти Держ.акт на землю через оренду ,брати проек на капремонт і добудову .
     
    2 користувачам це сподобалось.
  4. brillant

    brillant Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Re: Відповідь: Як переоформити 1/2 будинку в житловий будинок ?

    Как долго суд был? соседи сопротивлялись?
     
  5. Ігор

    Ігор Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Вінниця
    Схоже це найкращий варіант. У таких випадках дому присвоюється той самий номер з приставкою "А". Коли працював у БТІ часто стикався з такими випадками. Був навіть будинок 69 + 69А + 69Б + 69В ось такий от "Шанхай" hello
    --- добавлено: Apr 11, 2013 1:59 PM ---
    За запрошення вдячний. Цього року приїду точно :vo:
     
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Я щось не розумію самого питання.Це що не житловий будинок?Чи питання йде про поділ житлового будинку і вироблення права власності на 1/2 будинку.
     
  7. Чіня

    Чіня Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Усім привіт! В мене наступна задачка: я купив 44/100 будинку (згідно розрахунку БТІ) з чітко прописаними приміщенями відповідно до техпаспорта. Враховуючи що умене окремий і повністю ізольований вхід з своїм подвірям я вирішив перейти з спільної часткової на приватну власність. Звернувся у БТІ за висновком про технічну можливівсть роподілу будинковолодіння на два окремих будинка. БТІ відмовило у звяку з тим що роздільні стіни наших часток не прямі а ломані. Ну думаю не будинок то хоч квартиру зроблю. Іду у райадмістрацію до міжвідомщиків а вони заявляють що адміністративної послуги по роділу приватного будинку на квартири - нема, тому що законодавство не передбачає. Підскажіть що робити. Зверху писали про позов, підскажіть предмет позову, вимоги і норми на які посилатись просячи суд розділити і присвоїти окремі номери.
     
  8. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    На квартири його не поділять, можна позиватись до співвласників , що до виділення ідеальної частки тобто 1\1 , а не 44\100 як зараз . Підіть до нормального юриста , питання під ключ у провінції - тисча
     

Поділитися цією сторінкою