Кибердети.

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем mirock, 23 кві 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Так є підстави радіти такому кібер-гіпер розвитку?
     
  2. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Вы путаете грешное с праведным
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    та воно само путається.. Головне, чи можна це якось передбачити? Варіанти різні бувають: одне саме розумне в дитинстві, а потім - ну.. зовсім не оправдовує сподівань. Другі в школі - ні в зуб ногою, а виростають такі круті бізнесмени, що в мери можна вибирати..
    Чому тоді радіти, чого боятись?
     
  4. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Я гадаю все буде добреHi. Нашi дiти не будуть гiрше нас - тому що ми не гiршi за батькiв. Ну може трохи:-[
     
  5. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    Знаю женщину, 53 года, начальником отделения банка работает. У нее нет высшего образования вообще. А сама руководит людьми, хоть как не меня, то руководит кое-как. Но имеет ЗП в 4 раза больше все остальных, рассказывает другим, как правильно жить, а те должны слушать. Есть предложения, почему так??? Какие свойства есть определяющими в жизни??? Трудолюбие, умение читать и понимать то, что читаеш и запоминать (то есть учится), знание языков, красные дипломы сегодня ничего не означают.

    Какие свойства сейчас ценятся??? Что надо воспитывать у своих детях, а может в некоторой степени и в себе??? как вы думаете, Voyutichi???!!!

    А относительно кибер-детей, то думаю так. Мир (в самом широком понимании) очень противоречив, все это со временем понимают, а некоторые до конце жизни так этого и не могут понять. А представте себе, что кибер-ребенок начитает это понимать скажем в 15 лет. Ребенок видет безвыходь, мозг зацикливается и все - теряют рассудок. Что думаете про это?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    напевне, буду банальним, але над цим думать ще з доісторичніх часів. І я, що би не сказавши, обов"язково когось повторю, навіть цього не підозрюючи. Так що не судіть строго. Буду говорити, покладаючись тільки на власний досвід, і всі мої помилки прошу заносити на мій рахунок.
    це ви підмітили один з інструментів особистості, які вона використовує для виживання. Особистість (индивидиум) завжди бореться за життя (кращі умови і т.д). Хтось більше, хтось менше, але всі борються. Як тільки ця боротьба припиняється - особистість вмирає, зникає (фізично). Цю характеристику я би поставив в основу розгляду любої поведінки любої людини, любого живого організму. А вже виходячи з цього, можна накреслювати напрямки для пріорітетного розвитку. Наприклад: для кожної ситуації, часу, епохи є певний варіант поведінки, який забезпечить виживання особи в умовах, що склалися навколо нього на даний момент. Вміння визначати такий варіант поведінки - це і є основна властивість в житті. Можете дорікнути - це шлях всіх зрадників! :)
    Це не так. Я своїх дітей вчу оцінювати ситуацію правильно і глибоко правильно, блискавично і далекоглядно. Це, наперший погляд, несумісні умови. Але саме так я навчив себе. Зразу після школи я зрозумів, що не законам тригонометріїї мене вчили на уроках геометрії, а вчили находити правильне вирішення завдання при заданих умовах. Цьому вчили на всіх уроках, які були тільки в школі, з дня в день, 10 років підряд. Після школи я не перестав цьому вчитись і вдосконалюватись в цьому до тепер.
    А от кібердіти (супердіти, молоді генії) в мене викликають недорозуміння. Як такі потужності і ресурси інтелекту природа виводить з обігу на такому ранньому етапі їх життя? Що від нас приховує таким чином природа?
    не думаю, що розум, який з легкістю справляється з "дорослими" завданнями не може собі навести порядок з таким простим, як єдинство протилежностей нашого світу..
     

Поділитися цією сторінкою