Високий тиск СО!!!

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Simchuk S., 30 бер 2012.

  1. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Високий тиск СО!!!

    Це підтверджує що насос з надлишком потужності.Пускали на холодну чи на гарячу.
    Іще деякі моменти.
    Насос перекачує 14м3/год.
    У вас 450л в системі.Насос прокачає їх за 2хв.
    Якщо взяти що довжина найбільшого контура 200м(умовно), то капля води води проходить повне коло за 2хв.Тобто швидкість становить 1.7м/с.Це завелика швидкість теплоносія для системи опалення.Можливо при такій швидкості будуть шуміти радіаторні термоклапани,теплоносій не віддавтиме нормально тепло, або не забиратиме його в телообмінника котла.
    Якщо використовувати байпас ,що на малюнку,для скидання надлишкового тиску насоса,то ваш котел може швидко закіпіти, а система не прогріється, бо гаряча вода буде повертатися в котел не від давши тепло.Для вашого ТП котла всетаки потрібна якась буферна ємкість.Або хоч ставити на насос частотник, для регулювання обертів.
    І можливо треба поставити роз.бак на подачу, хай краще насос вганяє воду внього ,ніж забирає з нього.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Simchuk S.

    Simchuk S. Майстер

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    14
    Re: Відповідь: Re: Високий тиск СО!!!

    На холодну.
    Де таке можна подивитись?Я думаю таким приладом я б виправив ситуацію.
     
  3. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Високий тиск СО!!!

    Не зовсім повноціний тест роботи системи.
    Частотник(частотний преобразователь), приміняються в основному в промисловості,а так як у вас насос на 380В то думаю що підійшов би.Але ціна питання.Як приклад http://zp.prom.ua/p1404779-chastotnik-danfoss-aqua.html
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою