Измельчитель зерна

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем Белобородько, 27 бер 2012.

  1. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Треба буде спробувати.
     
  2. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Такий двигун повинен молоти 50 кг за 15 хв. А ще якщо в передню кришку вварити трубу то буде молоти качани кукурудзи.
     
    DINAMIT-UA подобається це.
  3. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Сам хотів щоб так молов , але ж проблема двигун трьох фазний підключений на одну фазу , і втрачає половину своєї потужності. Я спробую підібрати шківи .
    Коли дошки на циркулярці ріжу двигун стає, то ріжу дошку дуже повільно.
    Тому і хочу переробити всі домашні саморобки на шківи ( циркулярка-фуганок, млинок, компресор ) , щоб можна було підключати і до електродвигуна і до бензодвигуна все ременем з профілем Б.
     
    Останнє редагування: 25 тра 2015
  4. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Потужності такого двигуна і на одній фазі достатньо. Якщо напруга занижена то може не молоти качани. Передача повинна бути 1 до 1- тобто 2800 об на валу. Ще краще якщо мелючий механізм встановити безпосередньо на валу ел.двигуна.
    Ще треба більше ножів. Я робив барабан з рухомими ножами 4 по 4 а і один великий який кусочками відрізає від качана.[​IMG]
    Сито легко піддається заміні, але як виявилося при отворах в 4мм мука як раз підходяща
     
    DINAMIT-UA подобається це.
  5. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Перший саморобний млинок був горизонтальний, там було 4 ножі , важко млинкові було крутити.
    Коли залишили 2 ножі млинок дуже легко стартував і працював.
    Тепер було вирішено зробити другу модель вертикальну щоб можна було під'єднати до бензо і електро двигуна. Друга модель млинка працює краще ніж перша.
     
    Останнє редагування: 25 тра 2015
  6. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    У Вас велике навантаження із-за ножа. Він іде в постійній загрузці тому що зерно все знаходиться по периметру і ножеві приходиться як жорнам терти а не розбивати ударом. Вказана Вами кількість зерна в мене мелеться горизонтальним типу ''кофемолки'' з двигуном в 400 ват[​IMG]
    Відео в Ютубі ( млин Юра Грицик)
     
    DINAMIT-UA подобається це.
  7. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Потрібно було змолоти зерно ячменю, пшениці і кукурудзи.
    То вирішив провести експеримент змолоти без сітки.
    Кукурудзу змелено так як треба , а от зерно пшениці і ячменю прийшлось два рази пропускати через млин.
    Результатом я задоволений , і без сітки меле швидше.
     
  8. Назар.92

    Назар.92 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0

Поділитися цією сторінкою