Як вибрати мотоблок; чи може обрати мотокультиватор?...

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем I.Cherry, 20 бер 2012.

  1. Splitter

    Splitter Прораб

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    324
    Адреса:
    Харьковская обл. г. Первомайский
    Привіт товариству.
    Минуло трохи більше тижня, як став власником помічника на городі. Не те шо мотокінь... так, віслючок. Городу в мене 6 соток, орати сіяти та тягати по ньому причепа за мету не мав. Хотілося лише з багаторічним пиріем повоювати. Хіміею пробував. Малина та смородина майже пропали :-D. Копати ніколи - 1, важко - 2, наймати - гроші та нерви - 3. Два тижні тому жінка загнала сапу у пирій - у результаті трохи до розводу не дійшло. Ввечері вирішили, що потрібен помічник. Приблизно за годину-півтори пошуків вибрав віслючка, й замовив. Декілька днів очікування і ось він:

    2013-04-16 18.14.25.jpg 2013-04-16 18.18.41.jpg 2013-04-16 18.22.30.jpg 2013-04-16 18.22.45.jpg 2013-04-20 12.02.32.jpg 2013-04-20 12.51.26.jpg 2013-04-20 13.01.52.jpg 2013-04-20 13.01.57.jpg
    Обійшовся у 2 800 грн.
    Задоволений - як стадо слонів у ставку.
    Спочатку завів, послухав як гуркоче. Робив трохи з перебоями. Потім наточив фрези. Потім замінив мастило. З заміною мастила хохма вийшла. Книжку відніс додому, тому мастило заливав по щуп. Тобто двигун вирівняв по горизонту і влив мастило. Влізло десь 300 мл. Завожу, а він декілька секунд робе й глохне. Довів мене майже до сказу. :-D Потім зовсім перестав заводитись. Свічку замінив, до кришки клапанів добрався. Потім проводку почав перевіряти - виявилось датчик рівня мастила не дає працювати. Вирішив розібратись на наступний день, бо вже за десяту ночі перевалило. Наступного дня прочитав, що мастила потрібно 600 мл. Долив, він завівся. :-D
    Перший день приноровлювався.Виявилося, що працювати по твердій землі зовсім не легко, але за пів-дня я зробив те, на що в мене пропадало чотири-п'ять днів лопатою. Та не так уже й важко, мій старший син час від часу відбирав його у мене.
    Потужності вистачає з запасом. По твердому добре йде на двох парах фрез. На трьох ваги не вистачае забурюватись. По обробленному ставлю по три фрези на сторону й насолоджуюсь процессом.
    З недоліків - низько кермо я для мене. Прийдеться доварювати кріплення, це по-перше.
    По-друге завеликий редуктор. Доводиться по твердому ворочати з боку в бік, бо сідае на міль :-D
    В цілому, для обробки моєї садиби - гарна штука. Ще й батькам допомагатиму. У тещі вже погарцював по садку.
    На обробку 6-ти соток цілини - десь 5 літрів 92-го бензину. По м'якому - удвічі менше.
     
    valiko2013 та Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою