Помогите со схемой и разводкой

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем alex.dom, 1 бер 2012.

  1. reestrator826792452

    reestrator826792452 Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня ! Прошу Вашої допомоги для вибору схеми розводки опалення . Планується теплий пол в сан.вузлі , ванній , веранді та в гардеробних кімнатаж ( якщо це раціонально ). Буду вдячний за відповіді та поради
     

    Вкладення:

    • Scan3.jpg
      Scan3.jpg
      Розмір файлу:
      55 КБ
      Переглядів:
      105
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Помогите со схемой и разводкой

    reestrator826792452, трохи пізніше щось "прикину", зараз просто нема часу, 18 робочих годин..:)
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Помогите со схемой и разводкой

    reestrator826792452, де планується ставити котел і чи прокладені вже підлоги? Тобто чи можна прокладати труби вздовж внутрішніх стін?
     
  4. reestrator826792452

    reestrator826792452 Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    Voyutichi !Дякую що відповіли. Котел планую поставити турбирований навісний ( 24 квт) думаю що вистачить. Підлог ніде не має. Котел буде розміщено у кімнаті №10 згідно схеми , яка додається .
     

    Вкладення:

    • Image.jpg
      Image.jpg
      Розмір файлу:
      80,9 КБ
      Переглядів:
      147
  5. yaroslav238

    yaroslav238 Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Киев
    Да, пощитал ты хорошо!НО!Я невижу коэфициент тепловых потерь(стены),температура воды возле котла и в самой дальней точке будет существенно разная!!!Я незнаю как тебя от этого отговорить, но паралельное отопление в частном доме это прошлый век!Оно себя неопровдало так как это опровдало гребёнчастая система.Температура весьде одинаковая.Мы сейчас работаем в доме где сделано так как это хочеш сделать ты.На 1м и 2м этажах разница в температуре в 6 градусов!При утеплении дома 10см пенопласта!!!!!!!!!!Будем переделывать закащик недоволен!Уменя дома тоже паралельная схема,тоже буду переделывать. Другое дело в Киеве на квартире-центроализованое отопление, стоит счечик на входе и всё!!!На каждой батареи свой регулятор,поставил весде MAX и в квартире ташкент!Сдесь подругому быть неможет.Подумай хорошо!А подогрев пола "ВОДЯНОЙ" подумай переделать на электро!Ведь всегда должна быть альтернатива.А трубы ложи только в пластиковую гофру(если в стяжку) и розложи их на основных проходах (тоже своего рода подогрев пола),Теплоизол-бльше подходит для открытых труб а не для мурующих!!!
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Помогите со схемой и разводкой

    на мою думку, втрат тепла у магістралі не повинно бути, тому максимальна ізоляція розводки, навіть якщо труби лежать у плінтусі в опалюваному приміщенні.
     
  7. reestrator826792452

    reestrator826792452 Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    yaroslav238 !!!!, Якщо ви відповідали на мое прохання допомоги то я не зазначав який спосіб буду застосовувати а просив домомогти вибрати . Що до втрат тепла і тому подібного то не знаю . якщо ви спец в цій справі то за нормальний план можна буде і говорити про винагороду, або хто дійсно може допомогти.

    Чому так ретельно підходжу до цього бо є горький опит де вроді все працює а тепла хотілося більше. Звісно ви скажите що є фірми , але всі ми і спілкуємося на форумах бо в більшості з нас коштів не так уж і занадто.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Помогите со схемой и разводкой

    reestrator826792452, ось приблизно так:

    [​IMG]

    для визначення потужностей радіаторів і діаметрів труб магістралі вкажіть розміри вікон, висоту приміщень, "пиріг" (конструкцію) стіни, і що за стінами розміщено:житлові, не житлові чи просто вулиця, що є над приміщеннями і під ними.

    Для ванної кімнати для точнішої схеми укладки труби вкажіть розміщення кабінки душу, пральної машини, рушникосушки.

    Можна і без цих даних "вцілити" з розмірами труб і радіаторів, але краще, якщо будемо "цілитися" з відомими даними.
     

    Вкладення:

  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Помогите со схемой и разводкой

    Якщо "копійка не тисне" - тоді можна от так зібрати:

    [​IMG]

    Фізичні розміри радіаторів можна визначити, знаючи робочу температуру котла, при якій ви плануєте його використовувати. Це від 40 до 80 С.
    Берете каталог виробника радіаторів і шукаєте собі за дизайном радітори для потужності при даній температурі теплоносія.

    ПС. діаметри вказані для поліетиленового металопластику. Для поліпропілену потрібно додатково перевірити, чи такий же монтажний діаметр не буде замалим, адже поліпропіленові труби мають товстішу стінку, а отже менший прохідний діаметр.
     

    Вкладення:

  10. reestrator826792452

    reestrator826792452 Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    Voyutichi ! Спасибо что ответили . Приводу данные :
    -стены здания (наружные ) 40см. кладка +5 мс. штукатурка ( 45 см.) планирую утеплить 5мс. пенопластом.
    - стены здания ( внутрение ) - 12см. ( кирпичная кладка ).
    - по бокам здания ( справа и слева) находятся жилые здания.
    - окна металопластиковые : профиль 5 кам. стекло енерго.
    размеры - 1800*1700 столовая ( 10 )
    - 1500*1700 кухня ( 10 )
    - 1500*1700 гостевая комната ( 3)
    - 700*1700 коридор (2)
    - 1800*1700 спальня ( 9)
    - 1800*1700 дет. спальня ( 6)
    - 1000*1700 веранда.

    Висота здания :
    будет 3м. подвесной потолок из гипсокартона ( реальная 3,5 м. )

    Монтаж планирую делать из штабировоной полипропиленовой трубы.

    Теплый пол - металопласт.

    Котел навесной турбированый. ( 24 квт.говорят что на 120 кв.м. расчитан отопления ) потери и сопротивления не расчитывал бо не знаю как считать).Может нада мощнее не знаю.

    Можно дополнительно вопрос :

    Говорят что найлучная система монтажа - лучевая. А как считаэте Вы ?.

    В даной системе которую Вы приводите необходимо использовать колектора на ветки отопления для равномерного распредиления тепла .И для теплых полов тоже нужно их использовать или нет.

    Можно в кухне не устанавливать батарею отопления , а сделать теплый пол . ( под стенку с окном планируется установить кухонные шкафи
     

Поділитися цією сторінкою