Утепление стен дома пенопластом

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Юран.П, 16 кві 2009.

1. timur1974

timur1974 Майстер

Повідомлення:
    139
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Донецкая область
    Вообще то про вату я писал не Вам.

2. Hover

Hover Прораб

Повідомлення:
    492
    Симпатії:
    340
    не думаю, первый взнос потом квартальные в случаи задержки опять по кругу.
    Тут как кто понимает для меня намокание для других впитывание у третьих иное.
    Распространенный для утепления пенополистирольных гранул вот он и напитывает воду, а экструдированный пенопласт нет но он и дороже.

3. barnych

barnych Прораб

Повідомлення:
    1.053
    Симпатії:
    216
    Адреса:
    городок львівської обл.
    5см то мінімальна основа для косметики.тонший шар рівно не клеїться. якщо утеплення то 15см.
    але собі я робив 10см ватою і вентфасад.

4. Михайломаломитницький

Михайломаломитницький Бригадир

Повідомлення:
    401
    Симпатії:
    144
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    У замовника будинок із бетонних панелей. "Брянський", як вона його назвала. Зовні облицьований мозаїкою.
    Я почав вирівнювати стіни із ГКЛ в одній кімнаті після "криворуких". В іншій, де ще планується ремонт, стіни чорні, тому я порекомендував її припинити ремонти в середині приміщення, до поки не буде зроблене утеплення ззовні. А як би це майстри зробили? Я задав це запитання в цій темі, тому що утеплення пінопластом буде, напевне, найбільш раціональним (ціна+якість) чи є інші думки? І якщо пінопласт, то чи оптимально буде 100 мм?

5. Михайломаломитницький

Повідомлення:
    401
    Симпатії:
    144
    Адреса:
    SOSПодії почали розвиватись надто швидко... замовник уже домовилась про виділення кредиту на утеплення будинку. Мені потрібно прорахувати кількість необхідного матеріалу, тому хочу уточнити у майстрів кілька запитань:
    -товщина ППС повина бути 100 чи достатньо 50 мм;
    -щільність ППС 25?;
    -якщо панелі оздобленні мозаїкою по цементу чи варто поверхню проходити перед поклейкою бетоноконтактом чи достатньо буде звичайного грунтовання?
    -кріплення "парасольками" здійснюється після монтажу ППС чи варто почекати клька днів?;
    -клеїти потрібно на спеціальний клей чи можна застосувати плиточний?;
    -як утеплити зовнішні відкоси, якщо не можна використати ППС (не вистачає місця)?;
    -як раціонально виконати фінішне оздоблення, коли "короїд" не приймається?
    Хлопці! не посилайте мене нікуди...читати сторінки. Пробував-виникло ще більше запитань. Часу тратиться багато, а толку мало. Та й всі ті активні дискусії 3-5 рчної давнини, а за цей час багато чого змінилось:-D
    До речі, про сам кредит. Я розумію, що не в тему, але все таки запитаю: чи варто з цим зв'язуватись? Сам буду теж утеплювати свою хатину, тому і запитую. Дружина каже, що на форумах "плюються" з приводу нього...O=-

6. buddybuild

buddybuild Заслужений майстер

Повідомлення:
    4.875
    Симпатії:
    5.653
    Адреса:
    Черкассы
    100- 120
    якою (що в понятті)? як щільно тримається? простукуванням відшароване бухтить тому видалити. глазурь потрібно видаляти або зменьшувати по площі роблячи насічки бучардним молотком
    або відразу або краще через 3-4 доби бо основа клею є цемент
    еппс (бо кращі теплотехнічні) або заміна вікон (найпоширініша помилка при утепленні після вікон= не врахували)
    любі шари по армованому склосіткою клею. найпростіше шпаклювання цементними грунтування фарбування
    є для приклеювання і є для зовнішнього оздоблення. на другий також можна клеїти
    тут краще своє за свої. нафіга Вам ярмо

7. Михайломаломитницький

Повідомлення:
    401
    Симпатії:
    144
    Адреса:
    @buddybuild, дуже дякую, а то я вже подумав, що крім політичних тем тут уже ніхто нічого не читає:-D
    За щільність Ви нічого не сказали. Поширена думка що 25 найоптимальніша, але як я зрозумів, то це з огляду на дешевшу ціну. Якщо на неї не зважати, то 35?
    Мозаїка розміром 20х20, на вигляд як синє скло. Такими в радянські часи зупинки автобусні обліплювали. Тримається міцно. Виколуплювати замордуєшся:-D. Мо' все таки бетоноконтактом?
    Хотів ще запитати з приводу нанесення клею. Дядьки тут сперечались, що краще-наносити клей "ляпухами" чи сплошняком зубчатим шпателем. Хто правий я так і не дочитав...

8. Whisker
    Онлайн

Whisker Інженер

Повідомлення:
    647
    Симпатії:
    1.700
    Адреса:
    Київ
    Якщо поверхня, на яку клеять лист ППС рівна, то краще під гребінець. Більше площа - більше контакт між поверхнями, тобто міцніше тримається. Ляпухи, на мою думку, це просто технологія "пришвидшення" монтажу. Для себе б не робив.
    Утеплюючи стару сільску хату штукатурив стіни в "ноль" глиною по маяках. Лише для того, щоб клеїти "під гребінець". Зате не бухтить. Щільне прилягання поверхонь гарантовано блокує потоки повітря, які можуть гуляти при варіанті "ляпухи". А якщо між утеплюючим шаром і стіною гуляє вітер - це вже не утеплення. Найменший вітерець, що обдуває стіну, винесе все тепло з неї. Повітря - хороший утеплювач, якщо він нерухомий.

stryzhko подобається це.
  9. Михайломаломитницький

Повідомлення:
    401
    Симпатії:
    144
    Адреса:
    Тобто ви глиняну хату обклеїли ППС? Пишуть, що це не є добре. Не міг запитати, бо в мене ж така хата і "все
    попереду":-D. А з приводу технології нанесення клею питання виникло у мене чому? Рекомендують наносити клей на "ляпухи" або ж обкантовувати лист валіком клею, але обов'язково робити пази у тих валіках, щоб виходив конденсат. Але ж куди він має виходити, якщо ми все замазуємо, умовно кажучи, герметизуємо. Дурня якась. Тому я планую наносити клей як на лист, так і на стіну. Я так роблю при роботі з керемічною плиткою. Але тут ситуація їнша, тому сумніви є...dntknw

10. Whisker
    Онлайн

Whisker Інженер

Повідомлення:
    647
    Симпатії:
    1.700
    Адреса:
    Київ
    Так, обклеїв. Я про це писав у Вашій темі . Пост номер 43. Кінцевий результат по дровах можу сказати лише в кінці опалювального сезону. Десь перед Паскою нагадайте.

Поділитися цією сторінкою