Своїми руками Будинок з соломи своїми руками

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Naya, 10 лют 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    93,8%
  2. Утримався.

    6,3%
  1. Naya

    Naya Підмайстер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Тернопіль
    Re: Власний дім своїми руками.

    Светка,дякую!
    я приємно здивована, зустрівши тебе тут :)
     
  2. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Відповідь: Власний дім своїми руками.

    Naya, коліться, як пройшли відеозйомки.

    Вчора на TONIS в останніх кадрах вечірніх новин впізнав Вашу будову. bravo
     
    1 людині також подобається це.
  3. Naya

    Naya Підмайстер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Тернопіль
    Re: Власний дім своїми руками.

    О, а нам обіцяли сказати, коли буде сюжет..ми й не знали. Шкода, я не бачила навіть.
    То чоловік був присутній, коли знімали сюжет, а допитатися в нього не можу, каже: зйомки, як зйомки :-D
     
  4. Naya

    Naya Підмайстер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Тернопіль
    Re: Власний дім своїми руками.

    Чекаємо тепла, щоб продовжити роботу. А поки шо нема про що писати :)
    Тай часу не дуже, хо наче й зима, й мало б бути більше, але ....
     
  5. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Re: Власний дім своїми руками.

    Naya, якщо ролик зявиться на Ютубі, чекаємо лінків! На одному дусі перечитав тему, просто в захваті!!
     
    1 людині також подобається це.
  6. Naya

    Naya Підмайстер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Тернопіль
    Re: Власний дім своїми руками.

    Отут більше можна почитати http://sonceforum.org.ua/viewtopic.php?f=30&t=199
     
    2 користувачам це сподобалось.
  7. Erg

    Erg Бригадир

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    148
    Адреса:
    Киев
    Re: Власний дім своїми руками.

    Все вірно, проте проблемы Вас чекають великі. Справа в тому, що Ви нікуди і ні при яких умовах не дінете точку роси, яка так або інакше буде в стіні. Там буде конденсуватися волога. І солома почне пріти. Грибок Вам забезпечений. В свій час я був у відрядженні в Німеччині, якраз в той час (початок 90-х років), коли там почалися массові судові позови до будівельних компаній, які будували будинки по технології "Фертіг Хаус". Це каркасні будинки з наповненням каркасу мінеральною ватою. На особісті очі бачив, як вирізали кусок стіни, а в середині був грибок.
    Я вже, якщо не помиляюсь, про це писав на форумі. Проблем пробували уникнути методом пароізоляції внутрішнього приміщення. Але в такому разі стінка будинку не дихає і треба обов'язково робити примусову вентиляцію. Майте це на увазі. І ще - пароіоляція повинна бути герметичною, обовязково проклейте стики паробарєру! Щасти Вам!
     
    Egvel та С@ньок подобається це.
  8. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Re: Власний дім своїми руками.

    ХТО ВАМ ВТИМЯШИВ ТАКУ "АКСІОМУ"O=-
    Якщо хоч трохи вміти рахувати - буде або з внутрішньго, або зовнішнього боку стіни

    Ніхто в цьому світі, не є абсолютно довершеним - навіть дойче ;)
    Таке може бути, майже в любому матеріалі
    МІНВАТА - один з утеплювачів-"чемпіонів" сорбційного зволоження

    мільярд разів балакано-перебалакано - так зване "дихання стін" видаляє лічені відсотки надлишкової вологи, все інше - ВЕНТИЛЯЦІЯ, БУДЬ ЯКА

    Примусова вентиляція - лише якщо окрім свіжого повітря, майбутній домовласник, ще і енергоефективність бажає
    /більша половина енерговтрат - втрати на вентиляції

    "ДИХАННЯ СТІН" -ефемерна МАРКЕТИНГОВА локшина!!!
     
    1 людині також подобається це.
  9. Erg

    Erg Бригадир

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    148
    Адреса:
    Киев
    Re: Власний дім своїми руками.

    Знаете, мне уже надоело пререкаться с некоторыми завсегдатаями форума. Посему - расчеты на стол, которые бы показывали то, что Вы вытянете на соломе точку росы за стену вообще. Если не вытянете - то и разговора нет, влага в стене будет!!!
    Если Вы внимательно бы прочли пост, по поняли бы, что я лишь утверждал, что точка росы ВСЕГДА БУДЕТ ВНУТРИ СТЕНЫ из соломы и абсолютно не важно с внешней или внутренней стороны. Значит зимой там будет влага!!!!И будет грибок!!! Вы против? Обоснуйте с цифрами и фактами, а только треп получается, милейший.
    Если у Вас есть какие-то советы, как исправить ситуацию - милости прошу! Я пока ничего конструктивного из Вашей тирады не услышал, только услышал о цифре миллиард. Вы хоть ее масштабы-то представляете? Зачем чепуху то нести?
    Вы о вентиляции? А я о чем? Вы о естественной? Так от глупости и бедности она делается. Нормальная - принудительная с теплообменником. Я что-то не пойму - попиариться бригадиру охота? Если есть мысль - дайте человеку дельный совет, как ему из ситуации-то выйти. Или Вы считаете, что все нормально?
    И еще одно. Учите историю, помогает. Неужели Вы думаете, что на Украине народ такой дурной, что стены из соломы начиная с Трипольской культуры не пробовал делать? Несомненно - пробовали! И почему их нет? Почему самановые есть, а просто из соломы - нет? Пораскиньте мозгами, дорогой! А потому, что влажная глина выступает и как консервант в точке росы и кислород тормозит. Поэтому саманы и стоят, несмотря НА ИХ ГОРАЗДО БОЛЬШУЮ ТЕПЛОПРОВОДНОСТЬ, по сравнению с простой соломой. Покажите мне хоть один дом, который сделан с соломы и простоял с полсотню лет - типичное время даже для послевоенных построек, собранных с чего попадя (у самого такой дом есть, дедовский, сороковых годов - но СТОИТ!!!). Где он? Я, лично, не видел.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  10. haria

    haria Новачок

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    27
    Re: Власний дім своїми руками.

    Що таке приватне будівництво знаю по собі - проходив, тому величезний респект за таке рішуче втілення своїх прагнень.:Hi:
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою