Универсальный модуль управления стиральных машин автомат

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем alextv, 10 лют 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    75,0%
  2. Утримався.

    25,0%
  1. volhack

    volhack Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    --- добавлено: 5 мар 2015 в 18:49 ---
    Приветствую, идея супер! вот только как быть с прошивкой? если можно скиньте на маил [email protected] или выложите на форуме ссылку плиз.............
     
    Останнє редагування модератором: 13 бер 2015
  2. gravis

    gravis Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    украина
    Форуми, такі як цей, це форуми для людей, які не тільки вміють щось зробити своїми руками, але й можуть поділитися своїми знаннями чи вмінням з іншими. А тим хто щось зробив і вирішив похвалитися, але "фіг я вам щось розкажу" - то не варто сюди й заходити, або створити для них окремий розділ для комерції.
     
    Володимир П подобається це.
  3. AndrewLaz

    AndrewLaz Прораб

    Повідомлення:
    571
    Симпатії:
    252
    Адреса:
    Херсон
    всем привет! Нагуглил такую тему - управление двигателем от стиральной машины в бытовых целях. Мне нужна плата для управления- схема с 9-й минуты ,
    в коментах пишут что можно купить готовую плату. Может кто-нибудь прояснить - где купить эту плату ?
     
  4. Njkzzz

    Njkzzz Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
  5. Njkzzz

    Njkzzz Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    @alextv,
     
  6. Князь Мішкин

    Князь Мішкин Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    ЕнаКиев
    Дружище, тут не в єтом вся соль что автор жлоб какой или как там...Тут проблема что мы не в том государстве живем немного. Поясню. Было б нормальное государство (без уголовников и бандитов у власти), автор пошел бы спокойно зарегистрировал свой продукт Интеллектуальной собственности в госпатенте и государство бы его защищало в виде нормальных судов, полицейских, прокуроров ниразу не бандитов и т.д. Ты и я бы купили бы грн. за 200 у автора его прошивку и доки без права копирования и т.д. А так, тема обречена на забвение, как и многие другие начинания подобного рода. Как приятное исключение из правил можно отметить прошивки ребят из Харькова по сварке SSVA. Но это повторюсь, приятное исключение из правил. Всем добра и удачи!
     
  7. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    А воно "государство" ж курва підле таке, зелененьке, жадненьке, підленьке у кожному з нас сидить, і мішає нам наважитися "пойти" і зареєструвати чи щось інше зробити.

    Що за херню ви пишете? який патент, на що?
     
    evgenij.stratyuk подобається це.
  8. Князь Мішкин

    Князь Мішкин Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    ЕнаКиев
    1. Не треба за всіх тут розписуватися хто і що в кому сидить, добре? Кажи краще за себе...
    2. Хто і що нам заважає я можу тобі пояснити при зустрічі, якщо ти мої слова не в змозі зрозуміти. Це вже офтоп буде, ок?
    3. "Херню" немає такого слова в українській мові, і "ви" пишеться з великої літери, зрозумів?
    4. "Патент", "захист інтелектуальної власності", якщо ці слова для те пусте місце, то про що мова тоді?
     
  9. gravis

    gravis Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    украина
    Для тих, хто хоче патентувати, дорога веде не на такі форуми. Сюди повинні приходити люди, які хочуть про щось дізнатися і можуть поділитися своїми знаннями з іншими в тій галузі, в якій вони компетентні.
     
    evgenij.stratyuk подобається це.
  10. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Ви забули головне
    5. який патент, на що?


     
    Володимир П подобається це.

Поділитися цією сторінкою