Твердопаливник DRЕW-МЕТ 28 kВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Руслан-75, 7 лют 2012.

  1. santan

    santan Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    украина
    Дом в 3 этажа. Каждый по 120м.кв.Плюс чердак отапливаемый 80м.кв. Первый этаж цокольный на половину в земле.Плюс отдельно стоящий гараж и топочная 36м.кв,где будет стоять ТТ котел. Стены дома 1.5 кирпича+ пенопласт,стеклопакеты в 3 стекла .
    С газом все понятно.Подскажите пожалуйста какой ТТ котел купить ,он будет резервным и работать на дровах. Присматриваюсь к Калвис 2-40,СТС-40,CHT Logika,
    Moderatar Unica Sensor
     
  2. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    santan
    я Вам не буду советовать потому что сам только пользователь но нужно еще указать какие батареи, есть ли теплые полы ну и желательно сколько газа уходит на все это хозяйство.
     
  3. Grygor

    Grygor Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    коломия
    у мене також древмет тільки 35.палю зараз ялиною,бо залишилося після будови багато відходів.Одної загрузки стає на нецілих 3години температура 70 градусів.на вулиці -15--20.будинок ще не утеплений.думаю як буду палити буком то тривалість горіння збільшиться.Вам порада-на дрова ставте потужнісь турбіни 30-35.і ще-я спочатку загружаю дрова у топку,складаю їх в рядочок,щільно,зверху тонких сучків і підпалюю.як розгориться включаю турбіну.
     
    1 людині також подобається це.
  4. Руслан-75

    Руслан-75 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Твердопаливник DRЕW-МЕТ 28 kВт

    У Вас Древмет MJ-1 чи MJ-3, в мене MJ-1-це для вугілля,топка 53л.А в Знайомого MJ-3,топка більша, а горить на 1 год більше.В мене дрова букові сухі,але не дуже грубі,при -15 горить 2.5 год. і треба підкидати,потужність турбіни в мене 20.шубер на виході з котла перекриваю на половину, а Ви пробували палити свіжозрубаними дровами. Я попробував, температура 50 більше не набирає.
     
  5. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    не факт - у мене дошки довше горять, якщо їх викласти щільно на ребро, до 7 годин.
     
  6. Руслан-75

    Руслан-75 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Твердопаливник DRЕW-МЕТ 28 kВт

    Завтра привезу тирсобрикетiв,розпалю i вiдпишусь
     
  7. murava

    murava Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Львов
    Нужно на дом поглядеть, будут ли полы и какая бует система по управлению -потом выбирать котел.

    Котел под систему выбирают, а не систему по котел строят.
     
  8. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    Re: Відповідь: Твердопаливник DRЕW-МЕТ 28 kВт

    я брав такі брикети - у нас вони дорого вартують, якщо повну топку забити мого котла то 40 гривень виходить а на 40 гривень мені майже на добу вистачає дров при температурі на вулиці -18 -25.
     
  9. Руслан-75

    Руслан-75 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Твердопаливник DRЕW-МЕТ 28 kВт

    Я в Европi бував багато раз, вся европа палить вугiллям i нашими тирсобрикетами, дрова для них дороге задоволення,опалення котламиТП будерус для краiн СНГ це Логiка, кращих ТПкотлiв на вугiллi i дровах я на сьогоднiшнiй день не зустрiчав.. Але поляки(п...си), завод по виробництву котлiв Логiка , зп...ли технологiю i зробили свiй котел , аналог Логиiцi. -ДРЕВ-МЕТ.По потужностi однаковiй котлiв, ДРЕВ-МЕТ НА 1200 Евро дешевший

    Добавлено через 25 минут 1 секунду
    Коли почали завозити котли Древ -МЕТ МJ-3, (вони тiльки для вуг., народ,хто поставив через 3-4 днi почав плакати, i я також,коли прийшов через 3 днi опалювання котлом а вся котельня була залита чорною х.,ю, така вонь, обригатись можно, коли почав чистйти котел, вилилось ще 4 лiтри, то був пi...ец,жiнка з хати виганяла разом з котлом. Я знав в чому причина

    Добавлено через 23 минуты 51 секунду
    180 м2 теплоi пiдлоги давали обратку 35 град.,дрова бук сухий 4 роки витримки,точка роси робила свою справу,вся система опаленя i водопостачання зроблена трубами РЕХАО, системи пiдмiсу в мене не було(пiдключали побистрячку, Ладомат забули на складi)котел, поплив, бригада поiхала на другий обект i приiде через 10 днiв.Щоб жiнкб не п...ла я викликав сварщика i де в котлi збирався конденсат, сварщик зробив дiру i приварив трубу дюймову щоб стiкав конденсат

    Добавлено через 35 минут 30 секунд
    Пiсля того коли вiн приварив був взагалi п...ец, за добу в мене натiкало 8 лiтр. Конденсату(при палiннi сухими дровами), через 2 днi я викликав бригаду , вони приiхали з Ладоматом, якого я не поставив,а зеднав подачу з обраткою звичайним краном, який вiдкрив на 1/3 i питаня конденсату в мене пропали,Ладомат за 3500 грн.не ставив, а Ладомат власного виробництва(звичайний кран) коштуе 50 грн.Рiч нд в тому, що зажав бабло за Ладомат,рiч в тому, прочитавши i побачивши роботу Ладомату, шарiковий кран справляеться з цьою роботою не гiрше Ладомата,
     
    Vorfolomey, Люник та Voyutichi подобається це.
  10. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Європа вугіллям і брикетами.І ми скоро так будемо, ще два-три роки і не буде лісу. Осінню гриби збирав, зимою зайшов на те саме місце вже поле. Деревину забирають будь-яку, раніше брали тільки тверді породи на експорт. Тепер забирають все, навіть гілки. Кажуть на ДСП. Я передчуваю що дров скоро не буде. Починав з дровами в 2005, зил 131 коштував 800грн, дзвонив шоферу тойпривозив за два дні. тепер 1200грн і чекаю місяцями.
     
    2 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою