Твердопаливний котел Heiztechnik HT 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Grik23, 1 лют 2012.

  1. heiz777

    heiz777 Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    тернопіль
    Добрий день. Маємо безпосереднє відношення (як офіційний представник Heiztechnik В Україні)
     
  2. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Re: Твердопаливний котел Heiztechnik HT 25 кВт

    Ваше представництво знаходиться: м. Тернопіль, вул. Обїздна, ринок Західний?
     
  3. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    heiz777
    невже я дочекався!!!
    маю массу питань з приводу експлуатації та обслуговування, у мене хайзтехнік НТ30, раніше по темі давав посилання на свій Щоденник, там дещо описав вже.

    перше - чи можна заказати окремо решітку для спалювання дрібного вугілля?
    друге - як чистити вентилятор нагнітаючої турбіни?
    третє - чи можна встановлювати шибер за котлом?
    далі буду згадувати і писати.
     
  4. Grik23

    Grik23 Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Черновцы
    Давайте)
    да купил в теплоцентре,спасибо за совет и помощь)
    настройки такие
    хистереза - 3
    макс обороты - 5 ( или даже меньше можно если дрова сухие )
    мин обороты - 1
    продув - 10сек
    пауза - 5 минуты
    температура в малом кругу а вот єто я не понял((на малий круг у меня стоит термостатний клапан 61 градус ,и мне не нравитса как он работает((при температуре 67 на котле, в доме холодно сейчас (13 г в доме)((.
    Ситуация такая
    Полуподвал под всем домом 1-й етаж и мансарда (110кв на етаж)
    сейчас топлю только первий етаж,в подвале 2-3 градуса тепла там и котельня,в мансарде не топитса дом утепленний пенопластом 5см,пенопласт находитса в стенах,так как точка замерзания 8см,
    система колекторная 11 виходов на первий етаж.
    димоход 7,5м в стене (21см х 13см) труба 200 (2,5м) и комен 1м
    что касаетса димохода, то ви прави тяга очень большая( думаете если поменять на 15 поможет? там же внутренная ширина 13см?
     
  5. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    Grik23
    я подозреваю что у вас не самый удачный монтаж!
    можете ко мне заехать и посмотреть как мне сделали, дам номер телефона монтажника.
    сегодня ночью было -27 а у меня в доме ниже 20 - 21 температура не падала, на всех этажах. ну да - грузил каждые три часа, но на улице экстремально низкая температура :)
    дымоход.... в рекомендациях к моему 150- ка ( а у нас одинаковые требования к дымоходу кроме тяги http://www.heiztechnik.com.ua/ht.php ) и когда мы монтировали котел то у меня был дымоход 10х11 в стене, так вот котел нормально не работал и мне пришлось нержавейку 150-ку тянуть отдельно ( 16 метров в высоту ).
    подозреваю что в Вашем случае слишком большой диаметр делает обратный эффект - быстро вытягивает выжигая в это время быстро дрова.
    я вообще планирую сделать заслонку за котлом в этом году так как у них по принципу работы много тепла выкидывается наружу.

    а вообще на угле хорошо работает но у меня очень мелкий уголь и просыпается да и закрывает подачу воздуха. планирую на днях по совету Остапа загрузить два ведра угля и зажечь сверху - посмотрим или 12 часов выдержит.
     
  6. heiz777

    heiz777 Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    тернопіль
    Так це наша адреса.А щодо Ваших запитань.
    Решітку замовити можна але для чого,коли в Вашому котлі і так можна спалювати дрібне вугілля.
    Вентилятор чиститься надзвичайно просто і легко(відєднати від електрики,
    демонтувати і добратись до крильчатки)Після чистки зверніть Увагу на Балансири .
    Шибер-для чого.У Вашому котлі всім керує автоматика яка недозволить гріти Ваш комин.Можлово у Вас є надлишок повітря.Власне зверніть увагу на балансири вентилятора,заслонка на вентиляторі повинна відкриватись при включенні вентилятора і не відкриватись від природньої тяги .
     
  7. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    дрібне вугілля просипаеться вниз!
    вентилятор - що демонтувати? котел суцільний моноблок
    [​IMG]
    я навіть не знаю де там у нього вентилятор.

    що таке балансири і на що саме звернути увагу?
    автоматика не дозволить гріти комин?! у мене температура труби нержавіючої на протязі майже усіх 16 метрів прогрівається до 150 градусів!! ізоляція з базальтової вати і фольги на поверхні 75 градусів, але це тільки в момент розпалювання, потім температура труби падає ( це коли дровами палю ).
    я чую заслонку коли дверцята закриваю - вона стукає там у середині на закривання.
     
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    а звідки цифри по температурі комина?якщо така температура,то у вас навідь дуже ефективно працює котел!або неправильно виміряли темп.комина:)
     
  9. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    є такий пристрій - електронний термометр з щупом, не знаю як правильно він називається.
    не знаю чи це ефективно - все зроблено з повним дотриманням вимог.
    якщо цікавить як я виміряв температуру труби то вона у мене проходить по будинку, вимушений був тягнути окрему трубу бо котел нормально не працював коли був під"єднаний до комина в стіні ( 10х11 цегла ).
    як тільки зробили йому індивідуальну трубу по вимогам то робота котла повністю змінилася і монтажник сказав що ідеально!!
    але щодо паління дровами я вже давно розібрався - знаю як зробити щоб горіли 3,5,6,7 годин але от з вугіллям ще не можу зрозуміти.
    сьогодні перший раз спробував розпалити верхнім горінням - 3 години а температура вище 60 не піднімається, потім падає, я шуркаю вугілля і знову підіймається, чому воно затухає???
    але я ніби відповідь і сам знаю:
    https://krainamaystriv.com/showpost.php?p=171502&postcount=357
    вугілля дуже дрібне:
    [​IMG]
    не знаю як виробник рекомендує палити на такому вугіллі, хіба що сипати до верху а потім вигрібати те що впало, на днях при досипанні зверху вигріб потім пів відра з нижньої камери. та й від того що воно таке дрібне я думаю повітря також не буде проходити а через оці отвори:
    [​IMG]
    щось не дуже дує.
     
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    у вашого котла температура газів нормальна,180-200С ніби норма!сьогодні приїхав з києва і мені термометр,та на вулиці -24С,їхати у франківськ нема бажання по той термометр,заказав також для вимірювання газів тт котлів.
     

Поділитися цією сторінкою