Насосная станция Pedrollo не работает

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем BRUMOKS, 28 січ 2012.

  1. ashonok

    ashonok Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів та біля нього
    1. Залить воду вручную Вы имеете ввиду? 2. Предполагаю, это проверить можно лишь с помощью троса или толстой проволоки..., которого у меня нет...
    --- добавлено: 16 січ 2017 у 21:14 ---
    я дуже вибачаюсь, а де має крутитись? Він завжди під кришкою в ямі в підлозі ванної був, тому я не в курсі що має крутитись.
     
    Останнє редагування модератором: 24 січ 2017
  2. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    пед..png
     
    Останнє редагування модератором: 24 січ 2017
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Може просто гудіти(як заклиняний), а може працювати. Так він працює, як колись, чи просто гуде???
     
  4. ashonok

    ashonok Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів та біля нього
    Завтра зранку зроблю і відпишусь! Дякую, що відгукнулись!!!
     
  5. ashonok

    ashonok Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів та біля нього
    Отже: 1. залила десь піввідра води в 5-6 заходів: заллю воду по вінця, закручу шуруп і ввімкну, 2. коли ввімкнений, гудить вже інакше, страшнувато і дуже голосно,"крутиться"=працює, бо йде потужно повітря з двигуна (типу як дриль ввімкнеш чи болгарку); 3. відкрутила першу розводку труб на кухні , вода ще не йде, але вже десь булькало і повітря йшло; 4. до кранів вода так і не дійшла; 5. після 6 такого включеняя-виключення, відкрила щоб знов налити води--- тільки відкрутила шуруп - з отвору пішла вода назад. Логічно зробити висновок, дозвольте, там може ще забита труба глиною від насосу до кранів? Хоча, коли відкручувала першу розводку, там кран чистий... ось. Чекаю Ваших вказівок. Дякую!
     
  6. ashonok

    ashonok Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів та біля нього
    Чекаю Ваших вказівок... зупинилась на: "відкрила щоб знов налити води--- тільки відкрутила шуруп - з отвору пішла вода назад."
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @ashonok,

    Від насоса в скважину іде товста труба, на ній знизу клапан, можливо глянути треба і туди. Відкрутіть від насоса із коліном цю трубу, погляньте, що робиться там. Можливо занамулилася скважина і забивається глиною. Мож якісь фото дайте, а то на пальцях якось не по феншую лікувати насосну станцію.:)
    Удачі!!!:Hi:
     
  8. ashonok

    ashonok Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів та біля нього
    Доброго вечора! Так, клапан в колодязі теж був забитий, і труба теж. Я все промила, прочистила. Насос ввімкнула, вже жужжить так, як зазвичай, але вода в крани так і не потрапила. Я здаюсь. Буду шукати місцевих майстрів, якщо вони тут є. Дякую, за підказки! Благословляю Вас на хорошу роботу і клієнтів))) Гарного вечора.
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @ashonok,

    Зачекайте із майстрами.(зараз вони за пророблену вами роботу збриють кругленьку суму)

    Якщо Ви іще тут, то продовжу.
     
  10. ashonok

    ashonok Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів та біля нього
    я тут. просто вже голова обертом йде. Не можу додуматись в чому ще проблема. Скажіть, що мені тре пофотографувати, я пофотографую. Всі труби промила водою в зворотньому напрямку: від кранів до колодязю. Вода вся йшла без перешкод. все промило. Але тиску нема, барометр мертвий, насос не виключається, просто працює, поки я з розетки не виключу.
     

Поділитися цією сторінкою