Удосконалення опалювальної системи

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Student65, 26 січ 2012.

  1. Student65

    Student65 Новачок

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    0
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Удосконалення опалювальної системи

    Зрозумів майже все крім самого основного:-[ : які крани на батареї перекривати ? У мене стоть на кожному радіаторі на подачі термоголовки а на обратці при виході з батареї крани на шестигранік.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Удосконалення опалювальної системи

    ну і жарти..

    краником під шестигранник перекрийте найближчі до котла батареї.
     
  3. Student65

    Student65 Новачок

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    0
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Удосконалення опалювальної системи

    я просто незнав що термостати це термоголовки:) Я увів в Google "термостати" ось воно мені і вибило невелику за розміром коробку в середині з екраном ось я і подумав що це типу пристрій який підключаєш до котла ставеш його в якусь кімнату і вводиш потрібну тобі температуру. Так що вибачайте :-[

    Ще одне питання. Чи немогли би ви мені на схемі показати звідкиля краще кинути стояк на 3 поверх і чи кидати його окремо на грибйонку ????
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Удосконалення опалювальної системи

    гребінки не потрібно, Найкраще підняти просто над котлом і вже на мансарді розвести (бажано по середині спальні)
     
  5. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Удосконалення опалювальної системи

    Як по по мені то краще встановити гребінку біля котла і від неї розвести всі поверхи, збільшаться можливості для балансування системи.
     
    1 людині також подобається це.
  6. Student65

    Student65 Новачок

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    0
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Удосконалення опалювальної системи

    тобто на кожну батарею розводити чи тільки на кожен поверх від гребінки ?????

    Добавлено через 2 минуты 41 секунду
    побавився трохи з кранами почала гріти трохи краще. На днях попробую почати від котла так як ви казали а то часу просто нехватило, почав з передостаньої на другому поверсі. Дякую за пораду!!!
     
  7. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Удосконалення опалювальної си

    На поверх
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Удосконалення опалювальної си

    В принципі насос не повинен виключатися при роботі котла. Може гаситися пальник, але не зупинятися насос.
    Промивали котел - це промивали теплообмінник опалення?
     
  9. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Відповідь: Удосконалення опалювальної системи

    В запропонованому варіанті коло циркуляції буде однаковим для довільного нагрівача на 3 поверсі (батареї) - простіше буде гідравлічно збалансувати систему.
     

    Вкладення:

    • план.JPG
      план.JPG
      Розмір файлу:
      101,8 КБ
      Переглядів:
      89
  10. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Удосконалення опалювальної си

    Раніше гаряча вода потрапляла в зворотню магістраль гарячою (мабуть через найближчий невідрегульований споживач) і котел вимикався, тепер же радіатори краще знімають тепло з контура і в зворотню магістраль вода йде холоднішою, котлу приходиться відповідно більше працювати. В ідеалі потужність видана котлом повинна збігатися з потужністю знятою батареями. Тоді котел не тактує - цикли вкл - викл.
     

Поділитися цією сторінкою