Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем тарас 79, 16 січ 2012.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    Розрахунок - річ уніфікована, в кокретних умовах може відрізнятись. Наприклад площа і якість вікон, відкоси, наявність люків, якість фактичного утеплення і умови експлуатації. Як на мене треба робити запас % від 30 і на ваш розсуд
    А ще мене напрягає у ТП неможливість "залізти у трубу". Тобто якщо раптом щось з трубою, ну наприклад "залипне десь" зсередини то контур випадає. Може це в мене мухи в голові, розумію що таке малоймовірне, але все ж Д труб радіаторів значно більший + радіатор можна замінити якщо раптом що. Тому у себе зробив і ТП і радіатори
    Ще у себе спробував пробігтись по радіаторах і знайшов що краники зворотки (під гайкою-заглушкою) прикриті dntknw
    Відкрутив на всю, і ось за результом минулої доби (у нас зараз -23) виявив цікаву закономірність: якщо я придушую ТП то візуально підвищується Т радіаторів, і навпаки, якщо піднімаю Т ТП то радіатори холоднішають, але загальна Т у кімнатах залишається на однаковому рівні. Не можу знайти пояснення, може через придушення ТП збільшується протік теплоносія у радіаторах і вони віддають більше тепла?
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    Так воно і є. Насос прокачує постійно один обєм води.Маніпулюючи кранами ,ви перерозподіляєте обєм теплоносія між ТП і радіаторами змінюючи температуру на них.Але в загальному, обєм теплоносія в системі ,в даному приміщенні не змінюється. Звідси і стала температура.
     
  3. тарас 79

    тарас 79 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    украина
    Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    На даний час будинок ще не утеплений. При розрахунку тепловтрат бралося утеплення пінопластом 50мм, хоча думаю утепляти пінопластом 80мм, а може й 100мм. Це й буде запасом (на мою думку) на випадок дуже сильних морозів
     
  4. тарас 79

    тарас 79 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    украина
    Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    На даному етапі зупинився на поліетиленовій трубі Giacomini. Може хто працював з цим матералом, Ваші "+" та "-"
     
  5. тарас 79

    тарас 79 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    украина
    Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    Дуже прошу консультації спеців. Питання полягає в наступному; знайомий монтажник зробив розрахунки, спираючись на них, виходить, що трубу для ТП вздовж зовнішніх стін потрібно мотати з кроком 150 мм (4 витка), а решта - з кроком 200мм. Закрадаються сумніви, чи достатньо такого кроку намотки труб для обігріву приміщення (крім ТП іншої системи опалення не буде). Всі технічні дані з розрахунку були викладені у попередніх дописах. Наперед вдячний
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    при кроці 20см і температурним режимом 45-35С при кімнатній 20С з кв.м можна зняти 87ват-які ваші тепловтрати?цього досить?а при кроці 15см при тих же показниках можна зняти 94ват!для перестраховки я б мотав краєву зону 10см-це 107ват,решту 15см-94ват,ну і у випадку сильних морозів буде можливість підняти темп.води до 50С щоб знімати більшу потужність з підлоги!
     
    1 людині також подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    достатньо, оскільки тепловтрати вашого будинку не можуть бути більшими від суми потужностей теплих підлог. Якщо судити по потужності підлог.
    Тільки не закривайте їх.
     
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    хіба що для температурного режиму 50-40С. вище ТС показував розрахунки,там в середньому з метра потрібно знімати 110-113ват!а будуть меблі-тобто квадратура то зменшиться.я лишаюсь при своїй думці.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    якщо будинок утеплений, то 20 кВт буде достатньо, навіть 10 кВт.
    Як утеплений будинок?
     
  10. тарас 79

    тарас 79 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    украина
    Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    На даний час будинок ще не утеплений. При розрахунку тепловтрат бралося утеплення пінопластом 50мм, хоча думаю утепляти пінопластом 80мм, а може й 100мм.:Hi:
     

Поділитися цією сторінкою