Склеивание древесины

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем Vladlen, 15 січ 2012.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Склеивание древесины

    я це мав на увазі :
    [​IMG]

    як хтось казав .... дитячий. Просто до тепер якось і шо , підклеїв підшпаклював , а може так і має бути.... . А при останній роботі
    https://plus.google.com/photos/115914649521907469565/albums/5663082949091672497
    мене дастало.. (не стиковка , косячки якісь) , сказали переміряти , ... ліпше був-би не міряв, треба станок + деякі узли переробляти якщо далі робити.

    Добавлено через 1 минуту 59 секунд
    ок ... , просто сьогодні достав..., давненько його не відкривав, треба було заклеїти кришку від шуфляди (проект дитяче ліжко на 3 дітей) ,.. то якесь густовате було, трохи "розвів" зклеїів зара сохне.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Склеивание древесины

    Якщо температура зберігання належна, то загусання не є критичним.
     
    1 людині також подобається це.
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Склеивание древесины

    -раныше якось до цього відносився ..., зара ні, з зерігається в умовах шо книжка пише. (сьогодні зняв струпцини, дверка тримається )
     
  4. исаич

    исаич Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    горловка
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Склеивание древесины

    orex .А яким клеєм ви користуєтесь?
     
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Мікрошип значно легше робити з фрезером закріпленим в столі . Вистачить листа ЛДСП з двома брусками що зажимають прутики фрезера( в мене так ) .
     
    1 людині також подобається це.
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    исаич, на останні роботи використ D3 ,
    [​IMG]
    правда не знаю чи оригінал але клеїть добре, в порівнянні з " ПВА-* " (*- букви П \ Ф) , що на базарі , в магазинах то різниця відчутна. Мелкі конструкції не вражають (ящички, то-що), а от коли клеїв щити..., і за один край піднімав (1мх1мх18мм ширина заготовок 7-8см) то вразило сильно, щит прогнувся догою але не лопнув і не тріснув. До цього можна добавити , що я не якісно підігнав заготовки одну до другої (проблеми з станочком) дуже переживав що з того вийде. Зара потрібно братися далі столярнічати..., але стрьомновато братися треба станок ремонтувати (хочеться більш точніше виконувати роботу).
    так , так. Напевно буду пробувати мобі таке робити. В мене фрез. "вмер" ,а робити треба , то я попробував затиснути фрезу в патрон станочка (на фото фреза не та.)
    [​IMG]
    , і так вийшов з положення , в принципі тоже не погано.
     
    1 людині також подобається це.
  7. luschik

    luschik Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    львов
    клею на гладку фугу, але використовую зарекомендовані хороші клеї (Kleberit, Racoll,Jowatt...) красивіше з торців виглядає. Якщо немаєте впевненності в достатній вологості деревини клейте на зуби або паз-чіп
     
    2 користувачам це сподобалось.
  8. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Дивно , як правило деревина тріщіть не намісці склейки.Зуб для шильного притискання 2-х деталей.
     
    1 людині також подобається це.
  9. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Склеивание древесины

    шипувати заготовку в мікрошип фрез.машиною не раджу-через нелінійність площа склеювання знижується до площі гладкої фуги,котра у підготовці менш затратна по часі.А надіятись на заповнення клеєм марно,оскільки при товстому слої останнього ,його параметри різко знижуються(особливо важливо,коли деталь несуча або під навантаженням).Приміром:дисперсії -дають усадку та утворюють мікропустоти,а поліуританові втрачають міцність через надмірну рихлість.
     
    1 людині також подобається це.
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Склеивание древесины

    Доброго дня :Hi:
    А ,що та як по радите ? , ви написали шо так не ахті , а як би добре було не написали, будь-ласка , розпишіть як на вашу думку добре та надійно зробити, при цьому бажано щоб процес був не занадто складний (всетаки тут не всі проф.)
     

Поділитися цією сторінкою