Штукатурка газобетону

Тема у розділі 'Штукатурки, шпаклевки, клея', створена користувачем lvivtelecom, 2 січ 2012.

  1. lvivtelecom

    lvivtelecom Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Львів
    -це точно правильне рішення для недорогого будиночка
     
  2. Lukyan31

    Lukyan31 Майстер

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    7
    Мыслите в правильном русле - с минватой все получится эффективнее.
     
  3. lvivtelecom

    lvivtelecom Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Львів
    До речі, про шви, що просвічуються - таке є у всіх, як би старанно не клеїли блоки. Але то в кількох місцях десь на кутах блоків. Таке буває.

    Але радив би звернути більше уваги на ті незароблені шви.

    В мене в перший сезон в щілини між блоками залізли, таке враження, що всі сонечка (божа коровка), які тільки були в окрузі. То був повний звіздец. У всіх щілинах, дірочках... було їх напевне мільйон.
    Але тоді вони просто сиділи там, а от коли я приїхав весною - ото була веселуха.....вони напевно вирішили, що мансарду я збудував для них, і позалазили там усюди.....
    Короче кажучи, шви і дірки - треба зразу заштукатурити.
     
    Володимир П та mishatoda подобається це.
  4. mishatoda

    mishatoda Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    да про таке теж знаю)) а ще коли інший будинок будували, там осіню поставили вікна(але будинку було уже 2 роки) і після того весною, там в мансарді було стільки мух, що я потім лопатою їх звідти вигрібав)
     
    Lukyan31 подобається це.
  5. Lukyan31

    Lukyan31 Майстер

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    7
    Кстати, перечитал ветку - 5 см минваты будет действительно маловато, мне кажется.
     
  6. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    клей призначений для роботи зовні, або у вологих місцях, він містить цемент та різні присадки. Чи можна використовувати його у житлових приміщеннях, можливо можна, але я противник, я вважаю кращими матеріалами для житлових приміщень вапно, глину, гіпсові штукатурки чи шпатлівки, у такій черзі.

    ви мене вибачте, якщо стіни муровані ГБ потрібно вирівнювати, то вам мурували не те що хренові майстри, а дуже хренові, вони вас ввели в додаткові розтрати.
     
    Володимир П подобається це.
  7. mishatoda

    mishatoda Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    ну майсти були разні, і робили за копійки і я ізначально розрахував собі що краще зроблю фасад ватою ніж буду в 2 раза більше платити за "ТІПА качественну кладку"
     
  8. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    вибачте, я вас зразу не зрозумів, тепер запитань немає, хоча маю сумніви в даному випадку з приводу економії, доречі, а як вони витримували рекомендовану товщину шва клею у 2-3 мм?
     
  9. mishatoda

    mishatoda Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    купив шпателя з зубами 4 мм, сажаєш газоблок і получаєш 2 мм
    З першим рядом правда днів 4 мучались, але дорізаючи і накладуючи розтвору вийшли в практично ідеальний рівень..
     
  10. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    я трохи про інше, при усій "ідеальності розмірів" ГБ, існує розбіг, тому виробник у ТК заклав шліфування поверхні муровки за допомогою терки під 2 м правило. Дивує, що при витримані технології мурування у вас вийшла настільки нерівна стіна, що потрібно "вирівнювати мінватою"
     

Поділитися цією сторінкою