Питання зміни способу створення комфорту в житлі

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Артеміса, 28 січ 2020.

1. barnych

barnych Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.984
    Симпатії:
    517
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Все в тому чи ви дивитесь з вікна скажемо хоча б мерса, чи жигуліка.
    Якщо у вас хата наближена до пасивної будівлі то одно питання, а коли до сараю ( від тюркського палац) то інше.Палац треба добре пропалити.

Aleks dp подобається це.
  2. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

3. Aleks dp

Aleks dp Майстер

Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    Дніпровщина
    Я тільки ЗА прогресивні технології, але, якщо в цьому є доцільність, а якщо з певним завданням чудово справляються прості пристрої, то навіщо робити складніші? Маю хоббі, яке поглинає увесь мій час, дає моральне задоволення і є основним джерелом доходів. Бджільництво. Заморочився б з опаленням, якби це було необхідно. Але вже й обігріваючі пристрої стали хоббі) але не настільки, щоб кинути все і кардинально міняти систему опалення в будинку. І відносно авто чи житла, я за зручність і надійність. Але не посмію тут писати більше, не про КЧМ:)

barnych подобається це.
  4. barnych

barnych Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.984
    Симпатії:
    517
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Питання зміни способу створення комфорту в житлі вирішується по орізному.після утеплення хати я маю споживання 150 максимально 250куб. на150м.кв.квадрати в зимові місяці(квадрати мені порахували колись коли я мав субсидії).а при теперешній владі коли вводять стстему абон плати починаю задумуватись,але там звикли до газу, а я десь закордоном.тут то по різному хто має свою хату газ взагалі не вживає.При тому як то зараз є достатньо тепловий насос , або кондиціонер.Німці ще правда трохи догрівають житло ріпаковою олією.А я пам'ятаю з дитинства як ми мали то на солярі, поки газ не провели.То ще за брєжнєва в совку було. Соляра смердить холєра, то не ріпакова олія..

Останнє редагування: 31 січ 2020
    WalterCV та Aleks dp подобається це.
  5. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
  6. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0