Питання зміни способу створення комфорту в житлі

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Артеміса, 28 січ 2020.

1. Артеміса

Артеміса Майстер

Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Учусь тратить деньги!
    Кочевники Сахары, где раскаленный горячий песок с вами не согласны. В жару кочевники мало ели, много пили воды, а немцы наверное много ели, мало пили воды. По этому тело было толстущим, а нагрузка на ноги большая.ИМХОbeerПричина баварское пиво.

Aleks dp подобається це.
  2. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

3. Aleks dp

Aleks dp Майстер

Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    Дніпровщина
    Не схильний я вірити в подібні заяви. Це така ж, правда, як і та, що в 80-90-х роках, в США стали масово пропадати промислові пасіки через інтенсивне застосування мобільних телефонів. Теж, писали про дослідження. Божились... а тим часом тихенько заборонили фермерам застосовувати пестициди певного типу. За кілька років перестали пропадать пасіки так масово, потім і не помітно стало падежу. Зараз і в нас можна об"явить анафему телефонам, але це, інша тема. Хочу сказать, причина інша. Яка? - Не знаю. В Кореї, Китаї давно живуть з теплими підлогами але мабуть дослідження нікому провести)

Артеміса та Алекс Иваныч подобається це.
  4. Erni

Erni Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.426
    Симпатії:
    1.827
    Адреса:
    Житомир
    дійсно, спосіб життя впливає на стан здоров'я. проте і кочівники босими ніжками по піску 80С не ходять, а вночі в пустелях буває і вуттєве похолодання аж до пприморозків. не все так однозначно, як здається нам на перший погляд.
    вибачаюсь за відхилення від теми КЧМ

Aleks dp подобається це.
  5. Артеміса

Артеміса Майстер

Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Учусь тратить деньги!
    Полагаю что негативным источником теплого пола, является сам химический состав пола, наличии пыли и плохая вентиляция дома. Нагретый песок экологически чистый постоянно продувался ветром. Верблюды даже спали на песке были довольны. Просьба модератору перенести наш спор в уже имеющуюся тему. Извините за высказывание не по теме.

barnych подобається це.
  6. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

7. barnych

barnych Заслужений майстер

Повідомлення:
    2.034
    Симпатії:
    536
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Недолік тп є неекономність і інерційність.В ванній як вторинне опалення то є саме те що треба в комплексі з іф випромінювачами на електриці.В принципі тепла підлога теж є варіант іф нагріву.
    Хоча традиційні у нас радіатори теж мають добрий вітсоток іф випромінювання, тим більший чим більша температура носія.
    Найгнучкіша система є повітряна, але то вже інший рівень культури.
    C'est la vie monsieur.

Останнє редагування: 30 січ 2020
    Aleks dp подобається це.
  8. barnych

Повідомлення:
    2.034
    Симпатії:
    536
    Адреса:
    городок львівської обл.
    В
    Ви маєте на увазі плівкові?корецці і японці є найбільші виробники, але вониж і кондиціонерів найбільше роблять.

9. Aleks dp

Aleks dp Майстер

Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    Дніпровщина
    Ні, примітивніше:) Мав на увазі кани, ондолі і подібні способи обігріву підлоги. Їм вже мабуть є одне тисячоліття)
    Мій батько, під час другої світової війни дві ночі спав у фанзі, на рівній підлозі. Теплій. Як там топилось, як зроблено, не міг згадать, бо приходили туди тільки ночувать. Але запам"ятав, що плита була біля входу. Ну ще, пам"ятав, що їв собачатину там:) але ми відхилились від теми про КЧМ. Прошу пардону у автора теми.
    Іще, дочка моя, живе в США, на Алясці, в приватному будинку. Опалення повітряне. Апарат, схожий на нашу водогрійну газову колонку, за принципом дії, висить на стіні, в гаражі. Забирає повітря знадвору, підігріває, зволожує і розносить рукавами-ходами по кімнатах. Система дійсно, гнучка і змінює температуру швидше ніж водяним опаленням. Я трохи поцікавився, погуглив і охолов, а хотів і собі таке зліпить. Але в Україні таких блоків не купити, просто не було. Можна було в Росії але не все і надто дорого. Це років 8 тому. А в США будинки різних типів будує держава, для громадян з різним рівнем доходів. Можна арендувати, можна виплачувати в кредит ... але то інший рівень культури суспільства, як Ви писали.
    Але це не про КЧМ) Треба таки, закінчувати відхилятись:)

barnych подобається це.
  10. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

11. Артеміса

Артеміса Майстер

Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Учусь тратить деньги!
    У нас часто люди теплый пол не понимают до конца пытаясь обогреть дом у них выходит горячий пол, который естественно вреден для человеческого организма.

Aleks dp подобається це.
  12. barnych

Повідомлення:
    2.034
    Симпатії:
    536
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Не так все страшно як ви пишете.достть мати шахтний мініогрівач.забір повітря зовні і вент щоб втягува те повітря так щоб обдував нагрівач.надлишок повітря можна стравити через господарські приміщення.охоловше повітря повертати в жилу зону немає великого смислу.якщо ви бачили повітряні системи я думаю ми розуміємось з пів словапро що йдеться.
    --- добавлено: 31 січ 2020 у 17:22 ---
    Повернемось до баранів.КЧМмає погану топку розраховану на мабуть антрацит, тут вирішене питання позбування надлишкової енергії.якщо ж заповнити топку кварцитовим кругляком і направити туди якісь недимні продукти згорання, зробивши топку під котлом то виникає непоганий теплообмінник.якщо зробити правильно високотемпературну топку під котлом з шамотної цегли то можна добитись дуже хорошого проценту згорання різних видів топлива.в котлі де топка з водяними стінками то є набагато проблемніше.
    опробував власними руками і переконався що працює.

Останнє редагування модератором: 8 лют 2020
  13. Aleks dp

Aleks dp Майстер

Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    Дніпровщина
    Я не великий спец, а десь так, як Ви написали і хотів спочатку, і це не складно. Але почитавши, як воно в тих сурйозних агрегатах влаштовано, і взнавши ціни, перехотів) Поки, в хаті, справно працює ПЦ без залежності від електроенергії ніяких складних пристроїв не хочу.

Останнє редагування модератором: 8 лют 2020
    Алекс Иваныч подобається це.

Поділитися цією сторінкою