Омега-3 жирні кислоти

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем Testter, 7 лип 2018.

1. шахматіст

шахматіст Інженер

Повідомлення:
    1.328
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    штірліц писав катрени здоров'я і писав про жири , воно працює в комплексі , здоровий сон , корисні фізичні нагрузки , здорова їжа / якщо їсти здорову і нездорову їду , то користі від здорової їди ніякої / психічно нервове здоров'я , не загружати голову непотребом і мати спокійну роботу / працювати ювеліром самому в окремі кімнаті від усіх/ жити в екологічно чистому районі , а головне заробляти багато , тоді і риба в користь , а якщо проблема на проблемі і постійні стреси і напружене життя риба не поможе .

2. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

3. шахматіст

шахматіст Інженер

Повідомлення:
    1.328
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    здоров'я це система з декількома складовими , одне конкретне не спасе/за мною не встигають , коли ходимо по Івано Франківську , я мотаю пішки 10/15км , молоді лише на маршрутку очі пялять , братан мій лісник , мене травку підсадив , травка чай і травка настойка на самогончику. 10/20гр після їжі. IMG_20181031_151626.jpg
    неможливо завантажити нормальне фото травки , форум слабенький пише лише 6,8 мб

4. штірліц

штірліц Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.431
    Симпатії:
    388
    4 АРГУМЕНТИ, ЧОМУ САЛО КОРИСН https://life.pravda.com.ua/health/2018/11/29/234373/

1. У ньому є незамінні омега-3 поліненасичені жирні кислоти, потрібні для утворення оболонок довкола нейронів і протидії запальним процесам. У раціоні людей, що рідко споживають жирну рибу та дороге авокадо, таких жирних кислот бракує.
    2. У салі є корисна речовина холін, що відіграє важливу роль в обміні жирів.
    3. За вмістом о ненасичених жирних кислот сало подібне до ріпакової олії та риб‘ячого жиру. Деякі дослідження навіть виявили, що від раціону та випасу свині вміст омега-3 жирних кислот може зростати.
    4. У салі є вітаміни D та Е, хоча їх вміст значно менший, ніж денна потреба організму.

5. Voyutichi

Voyutichi Модератор Команда форуму

Повідомлення:
    16.055
    Симпатії:
    9.051
    Адреса:
    м. Самбір
    Через пів року будь-яка стресова ситуацію покладе в лікарню з гіпертонічним кризом. Назавжди!

6. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

7. Энки

Энки Модератор Команда форуму

Повідомлення:
    15.637
    Симпатії:
    15.415
    Адреса:
    Київ
    Стресова ситуація - це та що викликала стрес, а не та що може викликати.
    Люди-удави, що тихенько без турбот чунга-чанга їж банани, не потрапляють у стресові ситуації, бо ті ситуації не провокують стресів.
    Стрес в справжньому сенсі - фізичний стан з купами сіндромів.

Erni подобається це.
  8. Voyutichi

Voyutichi Модератор Команда форуму

Повідомлення:
    16.055
    Симпатії:
    9.051
    Адреса:
    м. Самбір
    звичайно, наслідок ситуації дає їй назву..:)

справа в тому, що на думку британських вчоних, відсутність зміни артеріального тиску (скачків) протягом деякого тривалого часу атрофує рецептори, які слідкують за цим тиском і відповідно подають тривожні сигнали щодо його внормування.. Вони втрачають свою функціональність і організм залишається без будь-якого шансу самовідрегулювати тиск. Тоді тільки таблєтки, і так до самої смерті..

9. Энки

Энки Модератор Команда форуму

Повідомлення:
    15.637
    Симпатії:
    15.415
    Адреса:
    Київ
    Ну на то ж є фізкультура, щонайменш.

10. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення: