Іх нрави

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем Placer, 25 січ 2017.

1. Бригадир

Бригадир Заслужений майстер

Повідомлення:
    10.397
    Симпатії:
    6.779
    Адреса:
    Одесса

2. Placer

Placer Заслужений майстер

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
    Если раньше Путин говорил об «одном народе», позже – «о родственных народах», то сейчас используется формулировка – «интересы российского и украинского народов». Осталось отвоевать право называться «соседними народами». Это будет означать, что Москва окончательно уяснила: Украина – это отдельная страна, у которой свои собственные интересы.

https://www.unian.net/politics/2018736-na-g20-ne-dogovorilis-putin-prodoljit-gadit.html

Олександер_1 подобається це.
  3. Placer

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
    Один шрёдер как мера безнравственности
    http://glavred.info/avtorskie_kolonki/odin-shreder-kak-mera-beznravstvennosti-454563.html
    Известный западный политик, человек, который должен был бы дорожить своей репутацией, предлагает свои услуги людям, от репутаций которых остались одни руины. Чекистам, превратившим Россию в авторитарное государство. Ведь "Роснефть" — это не комитет акционеров Nord Stream AG, который возглавлял бывший канцлер. Да, это тоже очень сомнительный проект. Но все же российско-немецкий, связанный со стремлением деловых кругов ФРГ обеспечить эксклюзивное энергетическое сотрудничество с Россией. Если от "Нордстрима" попахивало российским газом, то от "Роснефти" просто пахнет. И не нефтью, нет. От нее за версту несет Лубянкой.

4. Placer

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
    У Києві поліція затримала охоронця приватного підприємства, який убив свого колегу через розбіжності у політичних поглядах.

«О 21:36 2 листопада під час відпрацювання території району правоохоронці отримали виклик: у приміщені приватної фірми, розташованої в Деснянському районі, сталася бійка між працівниками, один із яких отримав смертельні ножові поранення», – зазначається в повідомленні поліції.

На місці події правоохоронці виявили 65-річного уродженця Донецької області із різаною раною руки. Одяг, взуття та руки чоловіка теж були у крові, а на підлозі у кімнаті лежав 69-річний уродженець Чернігівщини із тілесними ушкодженнями та без ознак життя, повідомили в поліції.

Правоохоронці виявили у загиблого близько 12 колото-різаних поранень тулуба, шиї та рубані рани обличчя. З місця події поліцейські вилучили дві сокири, ніж та інші речові докази.

«Попередньо ми встановили, що між чоловіками-пенсіонерами, які працювали та жили на фірмі, виник конфлікт на політичну тему. Уродженець Чернігівщини образливо висловлювався на адресу свого колеги. Донеччанин, коли закінчилися аргументи, вдарив опонента обухом сокири у голову, а після завдав чисельні ножові поранення.

5. Placer

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
    Колишній лідер руху за незалежність Шотландії працюватиме на Russia Today.

Мова йде про Алекса Салмонда – екс-лідера сецесійної Шотландської національної партії і колишнього першого міністра Шотландії.

Алекс Салмонд (Alex Salmond) запускає ток-шоу на російському телеканалі RT, який фінансується Кремлем. Називатиметься телепрограм просто: «Шоу Алекса Салмонда» (The Alex Salmond Show).За словами Салмонда, на ток-шоу запрошуватимуться політики, бізнесмени та зірки шоу-бізнесу. Шоу продюсуватиме компанією Slainte Media, заснована Салмондом спільно з іншим політиком з його партії – Тасміном Ахмед-Шейхом.

Нагадаємо, що Салмонд очолював партію і шотландський уряд аж до референдуму 2014 року, на якому більшість виборців проголосувала проти незалежності Шотландії.

«Було б дивно, якби я заявив, що пішовши з парламенту, я відмовляюся створювати своє власне шоу, за допомогою моєї власної компанії, яка перебуває під моїм повним редакційним контролем, тому що воно буде транслюватися на RT. А якщо з'ясується, що це кремлівська пропаганда, тоді мене можна буде в чомусь звинувачувати, але чому б спочатку не подивитися саме шоу?», – так пояснив Салмонд у коментарі для радіо ВВС свій намір працювати на російському пропагандистському телеканалі.

Ток-шоу Салмонда транслюватиметься в Об’єднаному Королівстві щочетверга після 16 листопада. RT в Британії входить в загальнодоступний безкоштовний пакет телеканалів Freeview.

Рішення Салмонда співпрацювати з RT вже скритикували не лише його політичні опоненти, але й колишні соратники. Приміром, його наступниця на посаді у партії й уряді Нікола Стерджен (Nicola Sturgeon) сказала так: «Я впевнена, що дивитися шоу Алекса буде цікаво, проте той канал я б обирати не стала. Звичайно, Алекс тепер не виборний політик, він вільний робити все, що йому заманеться. Але якби він запитав моєї поради, я б запропонувала йому пошукати інший телеканал для трансляції його захоплюючого (в чому я не сумніваюся) шоу».
    10.11.2017

6. Placer

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
    Фото: Igor Kozlovskyy via Facebook
    Земан взявся звільнити українського історика Ігоря Козловського (полонений "ДНР")

Президент Чехії Мілош Земан звернувся до ватажка донецьких терористів Олександра Захарченка з проханням звільнити полоненого українського історика Ігоря Козловського.

Як повідомляє прес-служба чеського лідера, Земан написав листа Захарченку півроку тому. Однак відповіді так і не отримав. Таку поведінку президент розцінив як нахабство та пообіцяв у майбутньому зневажливо відгукуватися про "ДНР".

"Я не отримав відповідь. Це нахабство і хамство", - цитує прес-служба президента Земан.

7. Placer

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
    Плотницький не мав можливості просто так узяти й послати Корнета у відставку, тому вирішив дискредитувати його в очах суспільства та кураторів. Для початку він у підконтрольних йому ЗМІ оприлюднив компромат на Корнета. Спершу було опубліковано інформацію про те, що Ігор Корнет захопив чужий будинок і незаконно в ньому мешкає. Після чого особисто Плотницький у супроводі співробітників "прокуратури ЛНР" та журналістів місцевого телеканалу приїхав виселяти Корнета з "віджатого" особняка.

Корнет жив у будинку покійного впливового луганського бізнесмена Букаєва. За місцевими мірками, це дуже багатий особняк, тому кадри з місця подій вийшли ефектними. До війни Ігор Корнет працював у міліції простим опером і, звісно, не міг дозволити собі такого розкішного житла. На відео він виглядав заскоченим зненацька злодюжкою.

8. Placer

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
    Марк Солонин - о гибели самолетов, кремлевских психозах и коллективном разуме.Есть
    простые вещи: если тебя три раза обманули в этом месте эти люди - не надо
    четвертый раз ходить к ним и что-то спрашивать. После того, как тебе рассказали
    про "испанского диспетчера"; про Су-25, который совершенно точно
    видели на высоте 10 км; показали спутниковую фотографию, на которой истребитель
    МиГ-29 размером в 4,5 км, после этого уже не надо ходить к этим людям, я имею в
    виду российский Первый, Второй канал, и спрашивать, что же произошло на этот
    раз. Все понятно - эти врут всегда. Все, успокойся, больше туда не ходи.

акула941 подобається це.
  9. Placer

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
    upload_2018-2-28_20-44-15.png

10. Placer

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
    По Скрипалю наша позиция понятна: Мы никого не травили, но так будет с каждым!
    upload_2018-3-13_22-43-9.png

Поділитися цією сторінкою