Как по качеству кухни производства фабрики Майс?

Тема у розділі 'Куплю материалы, оборудование; ищу бригады', створена користувачем Strotten, 24 січ 2017.

1. Strotten

Strotten Стажер

Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    2
    Всем привет. Хочу заказать кухню под свои размеры на фабрике майс. Вот такую:

Был у них в салоне, в принципе мне понравилось все и фурнитура и как сделано. Цены нормальные. Хочу спросить, покупал ли кто кухни этого производителя или может заказывали? Как они по качеству? Особенно интересует как долго вы ими уже пользуетесь стирается ли поверхность? Ато кухню хочу заказывать недешевую, все таки деньги не малые.

2. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

3. FENCER

FENCER Прораб

Повідомлення:
    424
    Симпатії:
    307
    Покладіть на неї італійську стільницю "ARPA" ,німецьку "PFĹEIDERER" , або зі штучного каменю від "SHOCK". І буде вам щастя. Чим грубша поверхня, тим довше прослужить. Поцікавтеся, хто виробник ДСП і чия плівка на фасадах. Фарбовані фасади гарної якості в Україні роблять буквально пару фірм. Я колись купив стільницю виробника з Данії "Triangle" . 20 років їй нічого не робиться. У мойці зі штучного каменю вже скоро дірки з'являться - під впливом води вищерблюється. Фасади з корейської плівки Кум-канг теж вже за 17 рік перевалили.

Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk

4. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

5. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії: