Польща

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем mijki, 1 лют 2016.

1. stoyik

stoyik Прораб

Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    263
    Я за, щоб виїжджали, що вони там навчаться, перебираючи лахи на смітниках, чи збираючи полуниці, я не знаю, щось мабуть навчаться. Коли в ті часи виїжджали поляки, чиї нащадки тепер лобіюють інтереси Польщі, то то були поляки. А ті що зараз виїжджають з України, багато там українців? Основна маса просто ассимілюється, навіть не згадає свого коріння, не? Мені їх не шкода, хай їдуть, просто тут вони поки що не затребувані, може хтось і вернеться, коли ми Україну відбудуємо.

2. sanykrimea

sanykrimea Firewall Команда форуму

Повідомлення:
    24.561
    Симпатії:
    81.814
    Відщо зробим?
    Яку "Україну" - УССР чи садок с хрущами?

Ті, хто сидить в Україні, не годен до прогресу за визначенням

Будь-яка збиральниця полуниць, яка ходить по магазинах европейских міст є більшим громадянином, чим самий найпоцрєотичніший поцрєот

3. stoyik

stoyik Прораб

Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    263
    Знаю особисто, патріотичних збиральниць полуниць, забув як називається, та мережа магазинів, де вони ну дуже дешево, скуповують різні смаколики, для своїх родин, коли їх бусами завозять, назад в Україну, знаю, особисто, і тих, які на прибираннях в Варшаві, то вже пані, європейську столицю топче! Знаю поляка, який наклепав українці купу дітей, лупить її, як діряве відро, а живуть на дитячі, та пенсію її батьків, бізнеси його прогораючі, бо пан любе бухнуть. Знаю молоді сім'ї, з маленькими дітьми, які виїхали назавжди, які ніколи не лобіюватимуть інтереси нашої Країни. Я пишу що знаю, а не те що прочитав в інтернеті. Яку Україну я хочу, в першу чергу україномовну, і в другу, і в третю... багато ще побажань, але це найважливіше.

4. Sergey1966

Sergey1966 Заслужений майстер

Повідомлення:
    5.772
    Симпатії:
    6.201
    Адреса:
    Одесса
    Президент Польши отверг возможность «перезагрузки» отношений с РФ
    Польша поддерживает сохранение санкций против России и против перезагрузки в отношениях с ней. Об этом заявил президент Польши Анджей Дуда после разговора с президентом Латвии в Риге, сообщает агентство PAP.

"Мы будем противостоять любым действиям, которые имеют целью привести к какой-то перезагрузке в отношениях с Россией" - заявил он. Вместе с тем, по словам Дуды, сохранение диалога с Россией необходимо. "Мы абсолютно не являемся сторонниками того, чтобы изолировать Россию, мы не выступаем за то, чтобы ее закрыть", - отметил глава государства.

В то же время президент подчеркнул, что "по очевидным причинам", среди которых оккупация украинской территории и агрессивное поведение, Польша не поддерживает повышение уровня диалога с Москвой. "Прежде всего, Россия должна проявлять добрую волю, она должна показать, что она хочет вступить в серьезные переговоры об установлении мира и успокоения ситуации, потому что, к сожалению, сегодня она агрессор - и это факт", - подчеркнул Дуда.

Placer подобається це.
  5. Vladimir1966
    Онлайн

Vladimir1966 Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.028
    Симпатії:
    639
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    А він уже службовий літак поміняв на Боїнг, чи як і раніше тушкою користується, що регулярно обслуговується в Росії ?

sanykrimea та Placer подобається це.
  6. Placer

Placer Заслужений майстер

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
  7. Sergey1966

Sergey1966 Заслужений майстер

Повідомлення:
    5.772
    Симпатії:
    6.201
    Адреса:
    Одесса
    Это его технические данные наверное .
    Masa startowa Gulfstreama G550 wynosi 41 ton, a zasięg maksymalny - 12,5 tys. km. Rozpiętość skrzydeł wynosi 28,5 m, długość - prawie 30 m, wysokość - 8 m. W USA trwają już szkolenia załóg technicznych. Najważniejsze osoby w państwie mają zacząć latać nowymi samolotami jesienią.
    Лучше бы ему один из Анов взять .

8. sanykrimea

Повідомлення:
    24.561
    Симпатії:
    81.814
    Ваше повідомлення я прочитав в інтернеті
    Виходячи з цієї логіки воно є брехнею?

Чи це інтернет генерує інформацію, а не люди?

9. sanykrimea

Повідомлення:
    24.561
    Симпатії:
    81.814
  10. stoyik

stoyik Прораб

Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    263
    Кожен сам фільтране, звичайно є багато патріотичних збиральниць полуниць, або чогось іншого, які місяцями не бачать своїх дітей. А є поцреоти, які піднімають Країну, створюють робочі місця, хоча б для себе, платять податки. Як на рахунок сірого? Чи тільки чорно-білий.

Поділитися цією сторінкою