Говоримо про субсидії

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем olly, 16 бер 2015.

1. stryzhko

stryzhko Інженер

Повідомлення:
    471
    Симпатії:
    554
    Адреса:
    Полтава
    Там справа не в тому, що зима тепліша. Німці вміють рахувати гроші. За однакових зовнішніх температур споживання газу в наших будинках в 2-4 рази більше, ніж у німців. В нас теж ось в листопаді +15, а в квартирі +28° і відкриті вікна в усьому будинку))) Закінчилася епоха бідності і більшості начхати на рахунки))
    А норми зменшуються не тому що орієнтуються на Францію, а тому що спершу переплати в домогосподарствах були на тисячі грн, які в кінці року повертали до бюджету. Сотні тисяч сімей з індивідуальним опаленням років 3 взагалі нічого не сплачували й отримували практично безкоштовний газ. Тому норми зменшуватимуться доти, доки ці "переплати" наближатимуться до 0. В моїх рідних в минулому сезоні лише 90м³ не використали. Якщо зима буде не холодніша, то й цього року не буде проблем.

2. Rubik

Rubik Майстер

Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    74
    У них кожен поверх має свою ціну, у нас на 1 газують а на 5 вікна відкривають ..., ми ще не навчились рахувати, Кобал... той рахує

3. WalterCV

WalterCV Заслужений майстер

Повідомлення:
    3.048
    Симпатії:
    3.218
    Адреса:
    CV UA
    Голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова визнала, що у Києві різко зменшилася кількість наданих субсидій, тому що «люди почали отримувати більше доходів».

https://glavcom.ua/economics/financ...avitec&utm_medium=push&utm_campaign=економіка

Crazyhello

sanykrimea подобається це.
  4. РЕПЕЙ

РЕПЕЙ Майстер

Повідомлення:
    244
    Симпатії:
    97
    Адреса:
    Полтавщина
    Ну от і отримав я гроші-субсидію за листопад. У порівнянні з листопадом 2018р вийшло на 60 куб газу безкоштовно менше. І це при умові що зараз ціна газу на 1,5грн\куб менша. а що буде далі -не знаю. В прошлу зиму економив - що ледь вистачало. А тепер - хоч в літню кухню переходити жити?? Я бачив по телевізору що на Західній Україні будують палаци на 3 поверхи з фонтанами і басейнами а живуть в лініх кухнях. Особисто я їм не заздрю...:facepalm:

5. sanykrimea

sanykrimea Firewall Команда форуму

Повідомлення:
    25.970
    Симпатії:
    84.491
    Ну так

Тисяч 8 грн. - діди інваліди заробляють
    Студенти - тисяч 12

Юкрейн, "біла" зарплатня

WalterCV подобається це.

Поділитися цією сторінкою