Новини з фронту. Схід

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем Пітон, 25 чер 2014.

1. Placer

Placer Заслужений майстер

Повідомлення:
    8.135
    Симпатії:
    25.130
    Адреса:
    Banderstadt
    Лето-осень 2014. Донецк (ч.2)
    А в середине лета появились свежепривезённые кадровые орки из РФии.

Нет, у них не было лычек с аквафрешем. Просто эти новенькие сильно отличались от сброда, пришедшего из Славянска, который к тому же уже начал заканчиваться, в ДАПе их шинковали очень эффективно.
    Пареньки были как огурчики в банке, одного почти роста, одной фактуры, одинаково одетые и довольно тихие, если сравнивать с ужратыми казачками и чеченцами невменяемыми. Выходили гуськом, покупали на заправке булочки и сваливали обратно.
    И они страшно удивлялись, когда местные после двух-трёх слов понимали, откуда вот ЭТО принесло к нашему берегу. Ну как же? Вы по-русски, мы по-русски. Не понимали, котики, что их гундосый, дзыкающий и тягучий говор перепутать ни с чем невозможно.
    А я линейкой меряла расстояние от их места дислокации до моего дома, я ж была уверена, что туда непременно влупят чемнить таким, чтоб там всё в стекло спеклось к херам.
    Они пытались разговаривать с нами, с аборигенами, и выглядело это всё мучительно и тошно.
    Стоит этот мальчик в очереди, рассказывает как у нас тут красиво и фрукты везде и девушки красотки все просто. А тебя адски штырит от его говора. И от невозможности его убить. В голове вертятся картинки, где этот мальчик кровавыми комками размазан по асфальту.
    Чей-то сын, чей-то муж… Уже нет. Уже просто оккупант, который наступил в твою жизнь. И жрёт сука твои булки.
    Мокрая полосатая тряпка на шее постепенно высыхала и ты задыхалась, медленно, даже не вполне это осознавая.
    Просто апатия…Немытая посуда, не заправленная кровать.
    В интернете какие-то волоокие курвы хвастаются косметикой из сбитого Боинга, и ничего внутри у них не шевелится, кроме глистов…
    Странное дело- какие разные эти одинаковые люди.
    В крошечных мозгах юных мародёрок ни одной лишней мысли. Мазилка, на халяву, заебца, дайте две. И спокойный после этого сон.
    А моя знакомая, фельдшер на скорой, как-то забежала с трясущимся ртом и в очевидной почти истерике.
    Я ей винца налила, молчу. Стрёмно спрашивать.
    А она говорит: я человека убила.
    Я чет подумала, что просто не спасла кого-то, не получилось, вот и её штырит поэтому. Нифига. Помогла не выжить орку, помятому в ДТП. Говорит- я медик, я клятву давала людей спасать, а теперь я убийца же, да?
    А я ей – ну да (я вообще тот ещё утешатель, эталонный просто). Но ты ж и спасла. Тех, кого это говно грохнуть уже не сможет.
    Да и вообще. Когда кто-то засунул хлебало немытое к тебе в нору, варианта всего три. Свалить, убить или умереть. Они у нас в норе уже целиком. И ноги на столе. Нам природа велит их убивать, инстинкты, древний мозг.
    Она, кстати, до сих пор там, фельдшерит. Помогает по мере сил оркам не выживать.
    Это для тех, которые «да они там все…». Не все. Как и вы здесь – тоже не все.
    https://site.ua/tanyaadams/12376-leto-osen-2014-donetsk-ch2/

Erni, Пітон, Владимир В та 4 іншим подобається це.
  2. Hamstell

Hamstell Бригадир

Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    225
    Адреса:
    Чернігів
    Це точно

3. sanykrimea

sanykrimea Firewall Команда форуму

Повідомлення:
    24.561
    Симпатії:
    81.814
    Найпотужніший постріл українського снайпера на 1647 метрів.Околиці ДАПу 05.2018 року

Опубликовано: 30 июн. 2018 г.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ.
    Українські снайпера провели зміну сепарського кулеметного розрахунку

Reno подобається це.
  4. sanykrimea

Повідомлення:
    24.561
    Симпатії:
    81.814
    Нарешті журнашлюх погнали

[​IMG] Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation
    1 ч ·

ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ!

Нагадуємо, з 01 серпня 2018 року всі картки акредитації АТО будуть не дійними не залежно від терміну їх дії.

Для уникнення непорозумінь під час роботи ЗАКЛИКАЄМО всіх представників засобів масової інформації, які планують найближчим часом працювати у районі проведення операції Об’єднаних сил оформити нові картки акредитації.

Інформуємо, що акредитація представників засобів масової інформації (далі – представники ЗМІ) при Об’єднаному командному пункті об’єднаних сил (далі – ОКП ОС) здійснюється на строк до 6 місяців з метою сприяння щодо забезпечення виконання редакційних завдань у районі проведення операції об’єднаних сил за наступним алгоритмом:

Крок 1. Подання документів для проходження акредитації
    Для проходження акредитації та отримання прес-карти представники ЗМІ направляють на відповідну електронну адресу accreditation@ukr.net прес-центру ОКП ОС подання від ЗМІ на бланку редакції за підписом керівника ЗМІ та засвідчене печаткою, із зазначенням прізвища, ім'я, по-батькові представників ЗМІ, їхні посади, контактні телефони та адреси електронної пошти, терміну відрядження.

До подання додаються: копії першої та другої сторінки паспорту та редакційного (службового) посвідчення представників ЗМІ, фотокартка.
    Для прискорення акредитації допускається надсилати скановані копії зазначених документів електронною поштою за адресою прес-центру ОКП ОС, а оригінал подання надати під час отримання картки акредитації.

Прес-центр ОКП ОС організовує облік наданих для акредитації відомостей, перевірку наявності державної реєстрації ЗМІ (згідно з Єдиним державним реєстром друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств, з переліком телерадіоорганізацій Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України), інформує про надходження подання представника військової контррозвідки Служби безпеки України при ОКП ОС.

Заявки на акредитацію іноземних представників ЗМІ обов’язково направляються на погодження (попередню акредитацію) до Служби безпеки України.

У разі невідповідності наданої до прес-центру ОКП ОС для акредитації інформації обліковим даним зареєстрованих встановленим порядком суб’єктів інформаційної діяльності, неповного переліку зазначених документів або непогодження акредитації Службою безпеки України, в акредитації заявнику відмовляється.

Телефон Прес-центру ОС для довідок:+38 098 671 30 40

Крок 2. Отримання прес-карти
    Прес-карту можна отримати:
    в Прес-центрі Об’єднаних сил (місто Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 16в).
    Телефон для довідок: +38 098 671 30 40

З метою підвищення обізнаності журналістів з військових питань, набуття знань та навичок діяти в екстремальних ситуаціях, Міністерство оборони України організовує та проводить спеціалізовані курси для представників ЗМІ. Після успішного проходження навчання «курсантам» видається прес-картка іншого кольору.

Reno, buddybuild та Владмир подобається це.
  5. Sergey1966

Sergey1966 Заслужений майстер

Повідомлення:
    5.772
    Симпатії:
    6.201
    Адреса:
    Одесса
    У боевиков в «лнр» пропала танковая рота
    Известный блогер Штефан Штирлиц сообщил на своей странице в Facebook, что после гибели нескольких «танкистов» в «2 ак лнр» к боевикам прибыли российские кураторы с проверкой.

«В ходе проверки российскими кураторами стало известно, что одна из танковых рот была только на бумаге, на которую списывалось ГСМ, БК, денежное обеспечение из кармана российских оккупантов. Небратья в печали и удивлении как их наеб@ли местные боевики. Ждём продолжения истории», - сообщает блогер

6. Пітон

Пітон Друг Команда форуму

Повідомлення:
    6.141
    Симпатії:
    11.884
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Ніхто нікого не погнав. Звичайна переакредитація, яка звичайно проводилась після закінчення терміну дії дозволу. Тут вирішили позапланово, очевидно щоб прибрати липові абощо

7. sanykrimea

Повідомлення:
    24.561
    Симпатії:
    81.814
    Це Вам Бутузов сказав?

Сумніваюсь, що Ви можете щось знати за ООС, крім чуток та звичного лайна від журнашлюх

8. Пітон

Пітон Друг Команда форуму

Повідомлення:
    6.141
    Симпатії:
    11.884
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Ага, особисто.
    А Вам про журнашлюх що погнали прямо зі штабу ООС доповідають чи джерело тілько фейсбук для нарота?
    --- добавлено: 21 лип 2018 у 22:09 ---
    Думаю знаю дещо більше ніж Ви...
    з першоджерел так би мовити

Останнє редагування модератором: 29 лип 2018
    Владмир подобається це.
  9. sanykrimea

Повідомлення:
    24.561
    Симпатії:
    81.814
    ґґ