Утепление стен дома пенопластом

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Юран.П, 16 кві 2009.

  1. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    утеплителям всё равно. летний или зимний период, как китайскому термосу.
    При наличии утеплителя только на перекрытии это не будет ощутимо.
    На летний период необходимо остужать комнаты, особенно в многоэтажках. При наличии утеплителя холод будет сохраняться дольше.
    Толк будет если будет баланс теплопотерь на все четыре стороны. А сие рассчитывается. ДБН указывает минимальную норму, а ДСТУ вносит конкретику.
     
    Nykolayal подобається це.
  2. olenka_fine

    olenka_fine Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    2
    Находимся только на этапе планирования, поэтому просто узнаем информацию, подготавливаемся так сказать
    Остановились на раздумья о выборе утеплителя. С одной стороны вроде решили остановится на пенопласте, но начиталась кучу статей о его вреде и вообще, мол только вата и все. А цена ее все таки кусаться.
    Поделитесь опытом у кого дом пенопластом утеплен? В основном в аргументы ставят что он не выпускает пар, не экологичен и может загореться.
    Насколько это правда и критично, подскажите пожалуйста.
     
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Розкажіть людям що утепляти збираєтесь. Ззовні, з середини. Матеріал стін, товщина...
     
  4. olenka_fine

    olenka_fine Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    2
  5. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    тепер Ви можете розраховувати на відповідь спеціалістів. Доречно буде знайти таких "по місцю" і з ним ( ними) предметно говорити. Консультуватись з менеджерами виробників газобетону ( і пінопласту). З того, що знаю: газобетон товщиною 400 мм можна і не утеплювати. Газобетон "дихає", пінопласт ні. Тому утепляти пінопластом по газобетону я б не став. Можна розглядати варіанти штукатурка і оздоблення "короїдом" чи "баранчиком" з наступним фарбуванням, облицювання цеглою, вентильований фасад ...
     
  6. olenka_fine

    olenka_fine Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    2
    дякую за дуже змістовну відповідь. цікаво все ж таки наскільки він шкідливий?
     
  7. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    на Вашу пошту я скинув номер телефону спеціаліста, який консультував мене. З ним ми спілкувались лише по телефону, але мені сподобалось...
    З приводу шкідливості... Як на мене все відносно і залежить від багатьох чинників, починаючи від того продукт якого виробника Ви купуєте і закінчуючи тим, як і де Ви цей продукт використаєте. Потрібна конкретика. Утеплення штука цікава і непроста. А тим більше-утеплення пінопластом. Часто в результаті люди отримують 0% користі, а іноді- купу проблем і несподіванок. Я "занурювався" в тему починаючи з весни, багато читав тут (полистайте тему) і в інших джерелах, але не можу сказати напевне, що на всі запитання знайшов відповідь.
    Ще одна порада, не залежно від того самотужки Ви збираєтесь робити утеплення, чи наймати людей. Запрошуєте спеціалістів на оглядини і консультацію. Всі прагнуть "полегшити" Ваш гаманець, тому більшість пристають на цю пропозицію. Спілкуєтесь з 3-4 кандидатами на виконання робіт, а вже потім приймаєте остаточне рішення. Воно має бути за Вами. Нікуди від цього не втечеш.
     
  8. olenka_fine

    olenka_fine Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    2
    дякую за змістовну відповідь, добре що час ще є аби вивчити це питання детальніше.
    Щодо пінопласту та його безпечності думки у всіх різняться, замість цбого знайшла гост, що нормує його показники. Якісний продукт має відповідати його вимогам, бо багатов виробників під відомою назвую випускають щось своє, і в результаті дійсно виходить аби що. Можливо якщо виготовляється продукт по госту то і більш менш безпечний буде
     
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ппс пропускає інфра червоне випромінювання частка якого влітку є суттєва.вата пропускає інфра проміння набагато гірше.через те мансарди й роблять ватою.пожежна безпека як завжди на другому плані.люди думають що те що не гниє й не горітиме.
    робив я один раз шар ппс 5см. замовнику на мансарді в серпні то тую сауну добре памятаю.ппс давалося щоб створити гарантований вентиляційний прошарок під крівлею.ясмппс зменшило температуру десь градусів на 5 не більше.
    потім підвішував на10 см нижче гіпсокартонні профіля. в той простір задувалась поліуретанова піна.
    суттєво зменшення температури відчулось аж після установки шару піни.
     

Поділитися цією сторінкою