Як краще зробити фундамент

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем djstasjuk, 22 гру 2011.

  1. djstasjuk

    djstasjuk Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Просто залити бетоном чи з блоків. Порадьте Будьласка!!!!!!!!
     
  2. prubylecj

    prubylecj Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    6
    Відповідь: Як краще зробити фундамент

    Є книга про енергозберігаючі фундаменти неглибокого закладання. В плані вигоди є найкращими, винахід фінів там широко використовується така технологія, бо в них рівень промерзання до 2х метрів,а такий фундамент суцільна економія. Взагалі якщо Ви зі ЛЬвова, можу порадити чудового спеціаліста по фундаментах. Книгу можу кинути по милу, бо посилання тут не працює.
     
  3. Игорь Соларов

    Игорь Соларов Новачок

    Повідомлення:
    170
    Симпатії:
    81
    Смотря какие у Вас грунты, если сухие (низкий уровень грунтовых вод) или грунты не пучинистые (песчаные например), то лучше из б/у блоков, быстро и не дорого, а если пучинистые (глины, тяжелый суглинок) и высокий УГВ, то лучше всего лить железобетонную ленту трапецивидной формы (расширяется к низу).
     
  4. apxitektop

    apxitektop Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Kyiv/Vinnitca/Ivano-Frankivs'k
    звісно на "обум" сказати не можливо, адже автор теми - не розкрив питання до кінця,
    ось нещодавно в мене запитували в моєму блозі, про аналогічне питання.
    Для того, щоб шось радити, треба мати на руках вашу геологію, в котрій є фізико-механічні властивості грунтів, глибина промерзання, рівень грунтових вод, як сказав автор вище, як показує практика та кошториси, то стрічкові фундаменти з ФБС (блоки по вашому) не завше виграють в ціні, щоб реально вам відповісти, потрібно мати хоч геологію майданчика, але скорше за все треба розглядати такі варіанти :
    стрічковий із збірних блоків ФБС - з монолітним поясом, та фундаментною підошвою
    стрічковий -монолітний
    суцільна монолітна фундаментна плита
     
  5. Будинокбезгазу

    Будинокбезгазу Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Львів,Дорошенка 53/6 0972462356
    Відповідь: Re: Як краще зробити фундамент

    apxitektop, Абсолютно вірно, без аналізу грунтів не обійтися. Але є ще один аспект, який ігнорується майже всіма. Це наявність геопатогенних зон на ділянці. Біда, коли будинок "садять" на такі неблагополучні зони. Прикладів - тисячі, літератури - море. Особливо переймаються цим німці, австрійці та англійці. І (що чудо) навіть російська академія медичних наук визнала, що геопатогенні зони є причинами онкозахворювань. Ищите и обрящете (це про літературу). Більше того в Росії та Австрії розроблена апаратура для виявлення цих зон. Це вже наука, а не шарлатанство. І обов"язок архітектора уникнути цих явищ.
    З добрими побажаннями Нового Року всім учасникам форуму

    Добавлено через 1 час 30 минут 52 секунды
    Але ж прошу. Якщо маєте бажання зустрітися, можемо обмінятися корисною інформацією (Проекти саманних будинків, екопоселення).
    мій моб. 0972462356
     
    1 людині також подобається це.
  6. Игорь Соларов

    Игорь Соларов Новачок

    Повідомлення:
    170
    Симпатії:
    81
    Re: Відповідь: Re: Як краще зробити фундамент

    А можно хотя бы несколько примеров и ссылку на статью от российской академии наук?
     
  7. Будинокбезгазу

    Будинокбезгазу Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Львів,Дорошенка 53/6 0972462356
    Відповідь: Як краще зробити фундамент

    добрий вечір, статтю російської академії медичних наук і протоколи з печатками бачив на російських сайтах. Біда в тому, що недавно міняв вінчестер. Але маю надію, що залишився друкований матеріал. Подібний роздрук точно маю від англійських джерел з діагностикою та історіями хвороби. Словом, сьогодні я пориюся в паперах і постараюся витягнути посилання на російський сайт. Наскільки я пригадую, цей документ був підписаний у 1998 чи 1999 році.

    Добавлено через 51 минуту 18 секунд
    Посилання на сайти по геопатогенних зонах: moskvax.ru/gibmesta.htm Це про карту гиблих місць Москви - розробка Академії мед наук Росії. На другому сайті опублікована робота професора А.П.Дуброва "земное излучение и здоровье человека" з передмовою академіка Казначєєва - дуже авторитетного вченого. Сайт paralife.narod.ru/health/dudrov/dubrov.cont.htm. Пошук у гуглі я проводив по словах "геопатогенные зоны академия медицинских наук России. Бажаю успіху. Якщо буде цікаво, скину посилання на англійців
     
  8. Armis

    Armis Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Одесса
    Фундамент - єто основа дома и просто советами без соответствующих расчётов не обойтись. Берется во внимание регион строительства (климат), этажность дома и материал из которого строится (нагрузка) и это только начало. Если хотите качественный дом - обратитесь к специалистам.
     

Поділитися цією сторінкою