Своїми руками Стрічкопильний станок (саморобний)

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем gucul, 10 гру 2011.

  1. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    Продолжение моей ленты№3.Обработка ведущего ко леса D-460мм
    Изображение 005.jpg Изображение 006.jpg Изображение 008.jpg Изображение 009.jpg Изображение 011.jpg
    Изображение 012.jpg
    Ведомое (верхнее)колесоD-350 с узлом натяжки пилы.
    Изображение 018.jpg Изображение 019.jpg Изображение 020.jpg Изображение 021.jpg Изображение 022.jpg Изображение 023.jpg
     
    Останнє редагування: 26 кві 2015
    шахматіст, Блаж, stol1ar та 4 іншим подобається це.
  2. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Експрес токарка на коліні,мабуть через це всі проходять :-D,і я не виняток.
    А з чого такі колеса?
    Так стоп!!! колеса різні по діаметруO=- ???
     
  3. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    Токарка;проточка силуминового колеса і шківа далась легко за години 3 супортом від якогось маленького станочка що на фото,а от проточка чугуніевого колеса тяжко 7 годин,інструмент-долгарка з зачистним кругом + супорт з твш-16.Колеса з чермета:силуминове-щось промислове,шків від компресора,чугунне-від швейної машинки.
    2 колеса одинакових не знайшов,краще було б 2 чугунних,стабільніше ішла б лента(маховик).
    Токарка на коліні - в мій ТВШ-16 колеса трошки не влазять,а з D360-460 станок знайти не просто.
    Шо діаметри коліс різні це не страшно,на синій пилі шківи від стіралки також різні на 40мм.В даному випадку центр коліс при монтувані здвинеться на 50мм.
     
    Останнє редагування: 26 кві 2015
  4. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Тоді так, логічно що верхній менший,хоча не люблю коли не по "феншую",
     
  5. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    Не по "феншую" а це як?
     
  6. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    На пилу навантаження,пила як пас передачі розкручує верхній шків чугунієвий.Резонанс одначе.
     
  7. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    Дякую за підтримку.Мене це питання також безпокоіть.Значить буду шукать далі колеса і бажано чугуній.В сусідньому цеху стоїть промислова лента,коли лопа лента колеса(стальні D-450) крурятся іще хв.3-5.На моїх старих двух лентах замічав що при розпилі товстих даталей лента якби трохи притормажувала,бистріш всьго не достатньо маси коліс для стабільної подачі пилки або слабоватий двигун(хотя бистріш колеса).Також думаю на двигун поставить шків з маховикам.Двигун без бірки (прим 0,9-1,1 квт)на 220вольт.
     
  8. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    Бистріш всього поставлю такі колеса.Найшов 5шт коліс від шв. машинки і всі різні(вузькі 10-15мм,глібока канавка і геть легенькі)незнаю коли знайду подібне і чи знайду. Мене кажись понесло,всю неділю думав як зробить механізм бистрого знятя натягу пили(дали по мозгам ті 5шт порватих пил,а може перичитав літератури) ,сьгодні кажись зробив -
    Изображение 024.jpg Изображение 026.jpg Изображение 027.jpg Изображение 028.jpg Изображение 029.jpg А пила ой як зараз потрібна, начав поектування та виготовлення таким способом;побачу що вийде.Думаю так лекше буде виставлять деталі рами.
    Изображение 030.jpg Изображение 031.jpg Изображение 032.jpg Изображение 034.jpg Изображение 035.jpg
    Займатись цею роботою можу тільки у виходні дні та після роботи час-два,загрузка по роботі велика.
     
    Останнє редагування: 2 тра 2015
    шахматіст подобається це.
  9. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    Сегодня сделал часть рамы.
    Изображение 046.jpg Изображение 047.jpg
     
    шахматіст подобається це.
  10. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    Потихеньку справи подвигаються.Розстройство:механізм бистого знатя натягу пили дайе малий ефект.Хід "поршня"-10 мм це мало(малий ексцентрик),але може пружина мяка,попробую знайти біль твердішу пружину та помінять.
    Но задня регуліровка нижньго колеса порадувала;просто и бистро пила стала на свойе місце на колесі,на двух попередніх пилах регулірував довго і нудно(шайбочки,пластіночки,зворотні болти).З низу(під столом)поставив наравляюші-круглі сухарики,вони збивають з пили опилки.На верхню направляющу- прості підшипники(не заморачувався).
    Изображение 052.jpg Изображение 053.jpg Изображение 054.jpg Изображение 055.jpg Изображение 056.jpg
    Шків проточив(посадку на вал і паз для ремня) с одної установки,поставив на вал - бійеніе,а вібрація буде передеватись на пилу - це погано.Прийшлось проточувати по місцю "до коліна",да і шківа з маховиком поки не знайшов. Изображение 050.jpg Изображение 049.jpg
     
    шахматіст, bogdansv та stol1ar подобається це.

Поділитися цією сторінкою