Проблема нагрева гарячей воды: Котел ТМ "E.C.A.", Fortius 28кВт

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем zayar, 8 гру 2011.

  1. Инсталятор

    Инсталятор Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Вирішити проблему зможете встановивши в трубопровід гарячої води після котла електричний бойлер на 50-80л, основний нагрів води відбуватиметься котлом, а електричний ТЕН догріватиме, запас гарячої води дасть змогу тримати температуру стабільною. Інших способів при проточному нагріві і постійній зміні тиску води не існує. Або замість автоматики з реле тиску поставте автоматику з частотним регулюванням по заданій величині тиску.
    А так, постійна зміна тиску приводить до постійної зміни протоку, реагувати митьтєво автоматика котла не в змозі і відрегулювати це неможливо.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Проблема нагрева гарячей воды: Котел ТМ "E.C.A.", Fortius 28кВт

    достатньо на 5 літрів. Правда не знаю, чи є такі фабричні, але саморобні можуть нічим не гірше працювати.
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Проблема нагрева гарячей воды: Котел ТМ "E.C.A.", Fortius 28кВт

    В мене так вже другий рік працює, всі задоволені. (десь на форумі обговорювалось, не можу знайти)
     
    1 людині також подобається це.
  4. Инсталятор

    Инсталятор Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Re: Відповідь: Re: Проблема нагрева гарячей воды: Котел ТМ "E.C.A.", Fortius 28кВт

    Для постійного протоку достатньо, а для змінного я не впевнений, можете поекспериментувати, але поставивши на 50л і більше знімете проблему відразу і назавжди без експериментів.
     
  5. ВикторияС

    ВикторияС Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    При стабильном протоке воды температура ГВС на котле Fortius не должна меняться больше, чем на 1 градус. Сервисный центр может и должен решить эту проблему. К кому обращались?
    Если уверены в работе скважинного насоса наберите Центральный Сервисный центр ЕСА - ООО " Выбор - К"
    044-492-02-70, 067-536-44-44, 067-402-55-47
     
  6. zayar

    zayar Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    1
    Виктория, спасибо, но у нас был мастер Александр из ООО "Выбор-К", собственно он и сказал, что сделать ничего не может. После его визита я и обратился за советом на Форум. С системой подачи воды вопросов небыло и нет. Как видно из отзывов форумчан, это стабильная проблема газовых проточных котлов (независимо от производителя). Я рад буду повторно обратиться к Вам и заранее спасибо.
     
  7. Maxxwell

    Maxxwell Новачок

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Киев
    Я тоже планирую брать 28квт еса только калора и турбо, изначально планирую бойлер на гвс после котла только у меня котельная в отдельном здании и трасса до бойлера метров с 8 наверное, хочу на 150л, может это много, что скажете, мои сантехники морозятся. И вообще може есть котлы получше чтоб и недорого, посоветуйте, пжл.
     

Поділитися цією сторінкою