Варіанти підключення газового та твердопаливного котла в одній системі

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем roosewelt, 2 гру 2011.

  1. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Про теплообмінники прочитав тутhttp://www.apv.com.pl/budowa-wymiennika-p%C5%82ytowego. Скоріше за все це та сама фірма, що випустила теплообмінники, вище на фото. 1000грн вважаю нормальною ціною, якщо пристрій впорається з завданням.
    Згідно з проектом котел на кухні, напольний, але зразу після введення в експлуатацію ми перетягнули його у підвал(1.8м, з вентиляцією непонятки, вікно мале).З газовиками кожним роком все складніше стає домовитись. Оптимально для мене настінник двохконтр.на кухню. Тоді треба, по чесному,або переробляти усю систему(що накладно), або щось комбінувати. Після того, як глянув тему виникла ідея розділити навісний і систему теплообмінником.Розумію що його теж буде забивати, але можна ж промити.Наприклад перед сезоном, знімаєш промив і далі до роботи.
     
  2. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    guffi
    така сама ситуація - по проекту котел на кухні а стоїть у підвалі вже 9 років і нічого.
    а Вас що кожен рік перевіряють, чи я неправильно зрозумів?
     
  3. roosewelt

    roosewelt Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    38
    guffi,
    Тепер зрозумів, цей теплообмінник повинен впоратися
     
    1 людині також подобається це.
  4. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Якщо можна, то прошу дати контакти,де продаються такі теплообмінники.
    Voyutichi, дав інформацію по Харкову, ще що скажуть поляки і літом буду приступати.
    На рахунок перевірок то кожного року приходять два дяді.Але вони ще більш-менш гуманні.А от коли приїзджали зі Львова то пенсіонерці відрізали печі бо стояли непонормах, на сусідній вулиці заставили поглиблювати підвал, не кажучи вже про обовязкове встановлення автоматик.
     
  5. roosewelt

    roosewelt Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    38
    guffi,
    Я купляв в Трускавці.
    Газовики - жесть
     
    1 людині також подобається це.
  6. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Я з Дрогобича. Поконкретніше наводочку пллиз.(можна в особистих повідомленнях або [email protected])
    А ще львівгаз нашого екс Барона упіймав, дали 35тис штрафу, цигани певно крали газ.
     
  7. roosewelt

    roosewelt Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    38
    На то вони цигани bravo
     
  8. Виктор4787

    Виктор4787 Новачок

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів
    guffi, спробуйте знайти тих,хто торгує імпортними газовими б/у котлами, думаю у них ціна на такий теплообмінник Вас приємно здивує.
     
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    підніму темку.закінчив котельню в с.Заболотів,Снятинського р-ну.котел Т.П 40 квт,газовий 36 квт.[​IMG][​IMG][​IMG]це я!
     
    4 користувачам це сподобалось.
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Варіанти підключення газового та твердопаливного котла в одній системі

    Іван 55555, три розширювальні бачки..:)

    Чому не використали бак з виводами під 90 градусів?
     

Поділитися цією сторінкою