Цоколь. Як краще?

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем строитель ландшафтов, 1 гру 2011.

  1. строитель ландшафтов

    строитель ландшафтов Майстер

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Хмельницкий
    У кого є досвід, яким шляхом іти: складати з ФБС чи залити з бетону?
     
  2. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Думаю тут как кому больше нравиться. Считаю что с блоками проще будет, так как если заливать - надо правильно рассчитать нагрузку.
     
  3. строитель ландшафтов

    строитель ландшафтов Майстер

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Хмельницкий
    В мене немає труднощів в розрахунках -- на те є архітектор, йому порахувати нагрузки -- кілька годин роботи. Вже усе пораховано для цоколя з блоків.
    Я все ж пробую вияснити різницю у загальних затратах: це зовсім різні трудозатрати і матеріали.
     
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Цоколь. Як краще?

    Я складав із блоків - менше гіморою, по ціні думаю різниця не суттєва.
    А взагалі треба дивитись по об’єкту, наявних матеріалах, розмірах, доставці і т.д.
     
    1 людині також подобається це.
  5. skornyak

    skornyak Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Украина.Белая Церковь
    Хоть заливай хоть из ФБС складывай рассчитывать надо, но из ФБС проще и быстрее. Для этого их и придумали. А монолит более трудоемкий, нужна опалубка, но в случае необходимости получить жесткий каркас, или много всяких выпердосов в виде эркеров, циркульных и прочих не прямых стен, в случае применения свайных фундаментов монолит себя оправдывает.В случае применения ФБС все равно надо в конструкцию вводить такой элемент как армопояс, желательно как под ФБС так и над ними.Целесообразность применения того или иного варианта надо рассматривать в каждом отдельном случае.

    Добавлено через 3 минуты 38 секунд
    Який саме будинок плануєте будувати, 1 поверх , чи на три з цоколем.На яких грунтах та з яких матеріалів складатимуться стіни.
     
    1 людині також подобається це.
  6. строитель ландшафтов

    строитель ландшафтов Майстер

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Хмельницкий
    Запланований будинок буде складатися з цокольного, першого та мансардного поверхів. Матеріал стін: цегла+ пінопласт+ короїд. Грунт -- глина( є геологія).
    Вже копаю котлован, купив ФБСи. Дякую за поради!
     
  7. skornyak

    skornyak Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Украина.Белая Церковь
    БОЖЕ помагай!!!
     
    1 людині також подобається це.
  8. prubylecj

    prubylecj Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    6
    Відповідь: Re: Цоколь. Як краще?

    наїстеся того пінопласту)) через 5-7 років зриватимете щоб стіни вберегти.
     
  9. строитель ландшафтов

    строитель ландшафтов Майстер

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Хмельницкий
    Re: Відповідь: Re: Цоколь. Як краще?

    Щось не багато оптимізму у Вашому першому повідомленні на форумі. Аргументуйте.
     
  10. prubylecj

    prubylecj Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    6
    Відповідь: Цоколь. Як краще?

    опираючись на досвід наших європейців, тай вже не тільки європейців, спілкувався і з деректором фірми яка вже років 12 займається утепленням, і з того всього висновок один, стіни не можна утеплювати гідрофобним матеріалом. За законами фізики волога рухається від тепліших зон до холодніших, відповідно рух вологи котра виділяється в середині будинку по капілярних каналах стіни до її зовнішньої поверхні, де вона успішно зупиняється пінопластом. Отже на цьому стику відбувається постійне перезволоження стіни з утворенням грибків у майбутньому. Тай сам пінопласт в умовах надмірної вологості втрачає свої теплоізоляційні властивості за певну кількість років в залежності від якості самого пінопласту взагалі розкладеться. І про такі випадки мені розповідав той пан який сам же ті будинки утеплював, через 5 років між стіною і зовнішнім облицюванням утворювалась порожнина. І конкретний об єкт то супермаркет ВАМ у Львові на вулиці Виговського. Відносно мінвати та інших мінеральних утеплювачів ситуація не краща,їх структура не здатна виводити вологу, тому з часом утворюються зони накопичення вологи і відбувається втрата теплоізоляційних властивостей матеріалу. В вже не буду своїми словами писати про реальні коефіцієнти теплоізоляційних матеріалів, читайте самі. ось є непогана стаття.

    оскільки не вдалося скопіювати сюди повноцінний текст статті даю посилання http://saman.brendmaster.com/stiny/efektyvnist-teploizolyatsijnyh-materialiv/
     

Поділитися цією сторінкою