День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр.

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем Влад_@, 26 лис 2011.

1. Влад_@

Влад_@ Наймолодший мастер

Повідомлення:
    3.758
    Симпатії:
    1.706
    Адреса:
    Луцький р-н
    Сьогодні в Україні вшанують пам'ять жертв голодомору 1932-1933 років.

День пам'яті жертв голодомору - щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. 24 країни світу офіційно визнали голодомор геноцидом українського народу. За даними науково-демографічної експертизи, загальна кількість людських втрат від голодомору складає 3 мільйони 941 тисяча осіб.

Традиційно, у День пам'яті жертв голодомору перші особи держави відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодомору в Україні.

До 2008 року церемонія відбувалася перед пам'ятним знаком на Михайлівський площі, однак, після відкриття Національного меморіалу пам'яті жертв голодомору в Україні, була перенесена туди.

Сьогодні о 16-й годині відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, під час якої мільйони українців запалять свічки біля Меморіалів голодомору та на вікнах своїх домівок у межах акції "Запали свічку пам'яті".

9 користувачам це сподобалось.
  2. robokop73

robokop73 Новачок

Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    157
    Адреса:
    Черкаська обл
    В середині 80-х років, я ходив в школу та був вихований на "світлих ідеях комунізму".
    Моя бабуся часто розповідала мені про голод 33 та 47 років. Я ж вважав себе "великим знавцем історії" і тому постійно її заперечував. Були певні труднощі, а голоду ніякого не було.Для того, щоб мене переконати, вона повела мене на сільське кладовище. Побачене мене вразило.Кладовище , на якому хоронили на протязі майше 100 років , на 80 відсотків було зайняте могилами, на яких була написана дата смерті- 1933 рік. Тобто за один рік вмерло набагато більше людей ніж за ціле століття. І тоді я зрозумів, що все що мене вчили в школі, це одна брехня.
    Голодомор -це сташна трагедія українського народу, і ми ніколи не повинні її забути.
    Світла пам"ять всім українцям, які померли в угоду радянській ідеології.

6 користувачам це сподобалось.
  3. poliglot

poliglot Заслужений майстер

Повідомлення:
    2.313
    Симпатії:
    3.054
    Адреса:
    Днепропетровск
    Светлая память.

1 людині також подобається це.
  4. el_Spark

el_Spark Прораб

Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    374
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр.

Запали свічку...

5. serjukta@

serjukta@ Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.776
    Симпатії:
    1.278
    Адреса:
    Киев Оболонь
  6. pas
    Онлайн

pas Інженер

Повідомлення:
    960
    Симпатії:
    838
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
  7. poliglot

poliglot Заслужений майстер

Повідомлення:
    2.313
    Симпатії:
    3.054
    Адреса:
    Днепропетровск
    Re: Відповідь: День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр.

Моя прабабушка говорила "то була искусственна голодовка", а внуки смеялись, не слушали. Но запомнили и рассказали ее правнукам.

8. pas
    Онлайн

pas Інженер

Повідомлення:
    960
    Симпатії:
    838
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр.

...фільм зіпсував настрій геть. В мене склалось відчуття, що українці нація невдах і кар`єристів....:(

9. Sergey_M

Sergey_M Адміністратор Команда форуму

Повідомлення:
    7.115
    Симпатії:
    5.867
    Адреса:
    Вінниця
    Re: Відповідь: День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр.

Прочитав коментар до фільму і зрозумів що не буду його дивитися... :down:
    Колись дискутував з однією росіянкою з приводу Голодомору 32-33 років - їм вбили в свідомість іншу історію, щось довести нереально(

10. serjukta@

serjukta@ Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.776
    Симпатії:
    1.278
    Адреса:
    Киев Оболонь

Поділитися цією сторінкою