Первая частная фотоелектростанция в Украине (Зелёный тариф)

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем abalov, 24 лис 2011.

  1. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Первая частная фотоелектростанция в Украине (Зелёный та

    abalov, аа Квазар, думаю щось дуже знайомі на вигляд :) маю їх батарею, значно меншу правда, на 10Вт. До речі, а кут нахилу на 30 градусів не плануєте змінювати літом?
     
  2. abalov

    abalov Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Черкассы
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Первая частная фотоелектростанция в Украине (Зелёны

    Изначально,планировали сделать два угла наклона 30 и 60.И менять их в зависимости от времени года. Но потом,это так и осталось планами.
     
  3. gvorn

    gvorn Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Відповідь: Первая частная фотоелектростанция в Украине (Зелёный тариф)

    Доброго дня!

    Оскільки також цікавлюся можливістю реалізації проекту по сонячній енергетиці з можливістю видачі енергії в мережу і використанням пільгового тарифу для продажу, тому звернув увагу на Ваш допис. Бачив дані вашого проекту на сайті НКРЕ.
    Хотів би уточнити декілька пунктів з того, що Ви написали
    З декларацією про завершення будівництва ніби ясно. Якщо я правильно розумію - це сертифікат відповідності збудованого об"єкта електроенергетики, що виробляє електричну енергію з використанням альтертанивних джерел енергії. Його видає Держархбудінспекція. Чи ви маєте на увазі щось інше?
    А що мається на увазі під декларацією про початок будівництва? Хто її видає?

    Ви пишете, що ТЕО не було потрібно, але від місцевого оператора мережі треба одержати ТУ. Нам оператор (обленерго) прямо сказав - треба спочатку ТЕО з вирішенням точки розподілу, аж тоді можна говорити про ТУ.
    Ви пишете, що спочатку одержали ліцензію від НКРЕ, а потім будували станцію. В НКРЕ мені сказали, що ліцензія видається тільки після будівництва об"єкта. Чи наведені вище пункти наведені у довільному порядку, не у послідовності, як поступали Ви?

    Чим керувались, коли вибрали інвертор Aurora PowerOne?

    Буду вдячний за уточнення до Вашої інформації
     
  4. abalov

    abalov Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Черкассы
    Re: Відповідь: Первая частная фотоелектростанция в Украине (Зелёный тариф)

    Добрый день. Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. Единственное, есть предложение сменить форму связи на более информативную. Если Вас не затруднит, сообщите нам свой контактный телефон или свяжитесь с нами самостоятельно по тел. 067-470-06-05 директор ООО "Цетус" Кирилл Анатольевич.
     
  5. Маугли7111

    Маугли7111 Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Тельмановский район, пригород Мариуполя
    Как мне видно, "частная" в данном случае не означает "персональная", ибо никто не заключает контрактов с населением на закупку государством у оного зелёного электричества. У нас не Германия.
     

Поділитися цією сторінкою