Гаряча вода. Газовий котел і електробойлер паралельно

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем greg2, 17 лис 2011.

  1. greg2

    greg2 Новачок

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    Всі стикаються з такою проблемою як гаряча вода у газовому котлі - (тобто коли відкриваєш гарячий кран то треба чекати поки вода у котлі нагріється).Так вот у чому суть питання - Як поставити паралельно і газовий котел і електробойлер.Щоб поки вода у котлі нагрілась то гаряча вода подавалась з бойлера - як тільки нагрілась вода у котлі воно відразу переключалось на котел.
    P.S. Я роздумував варіант над трьохходовим клапаном з сервоприводом? Що скажете??
    Спеціалісти будь-ласка відгукніться...
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Гаряча вода. Газовий котел і електробойлер паралельно

    так холодну воду з котла потрібно кудись зливати..
    ось варіант
    з теми, можете спробувати.
     
    1 людині також подобається це.
  3. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Гаряча вода. Газовий котел і електробойлер паралельно

    Основна маса холодної води в трубопроводі від котла до кранів.І якщо ви поставите болер поряд з котлом ,то майже нічого не зміниться.Сучасні котли реагують на досить не велику витрату води 1-1,5л/хв.Достатньо спочатку відкривати кран на мінімум щоб активувати нагрів води в котлі і вода нагріється швидко.
     
  4. greg2

    greg2 Новачок

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    У мене котел Immergas Eolo Mini 24 - може поставити якийсь програматор щоб він постійно тримав гарячу воду ??

    Добавлено через 30 секунд
    А що скажете про трьохходовий клапан ??
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Гаряча вода. Газовий котел і електробойлер паралельно

    так потрібно якось злити холодну воду з труби.
    Самий правильний спосіб - зробити рециркуляцію води в теплому водопроводі.
    тобто протягнути до найвіддаленішої точки ще одну трубу і прокачувати через цей контур воду. Тільки необхідно, що котел реагував не на протік води, а на її температуру. В системах з ємісним бойлером саме так і організовано. Але я не знаю котлів, які спрацьовують на гарячу воду, а не на її протік..
     
  6. greg2

    greg2 Новачок

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    У мене ще виникла "ідея", - підключити бойлер після виходу гарячої води з котла - тобто перед краном забору гарячої води. Котел-Бойлер-кран гарячої води. ТОбто бойлер буде як розширювальний бак - а коли поступить трохи холодної води то бойлер її підігріє.
     
  7. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Гаряча вода. Газовий котел і електробойлер паралельно

    Я перевів кухонну мийку і умивальник повністю на болер (15л),щоб котел постійно не "смикався".
     

Поділитися цією сторінкою