Переробка станка з двохфазного на однофазний, доцільність

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем mijki, 10 лис 2011.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Зараз ріжу інтерсколом ручним в столі на 2200 вхідної :-D .

    Хочеться широкого рівного столу ,важкої пили щоб не хиталася під заготовкою, нормального міцного паралельного упору та двох пазів в столі . Каретки пороблю собі з часом різні з фанери чи мдф .

    Дуже товстий матеріал зможу різати і стрічковою макітою. Коли циркулярка не справлятиметься ...

    pas

    Така каретка як у проми справді така кльова штука що за неї варто платити додаткову 1000 уо. ? (При тому що циркулярка взагалі то небагато працюватиме в мене , тумбу туди столик сюди, не більше , після того як собі всі меблі поробиться )

    Бо самому зробити таку каретку як ви виклали фотку то не реально , не маю навичок .(
     
  2. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Re: Переробка станка з двохфазного на однофазний, доцільність

    Ну, то ріжте далі. Місяців зодва потерпіти можна ж? Так, як я зрозумів, гроші давлять кишеню. Можна купити метал, прикупити двигун. Головне зупинитися на конструкції, яка б влаштовувала Вас на даний час, і давала можливість розвиватися вертатові в май бутньому. Звісно треба ставати і зварником , в токарем , в технологом, але якщо дивитися по потраченим грошам і часі,- економія на лице (десь проблизно 4000грн на місяць) ( це по моїх підрахунках).
    Тобто я пропоную всежтаки робити саморобного верстата. Розумію. що боязно, тим більше, якщо немає досвіду в таких справах, але колись треба починати. Моя логіка зрозуміла?
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    pas

    Ваша логіка то зрозуміла :) але Ви помиляєтесь з висловом " гроші давлять кишеню " бо в мене немає таких навичок та досвіду як у вас . Для Вас це ( вже встиг переконатися ) елементарно - переробити чи зробити станок , мотор ітд. а для мене китайська грамота . Мені простіще намазати кілька картин на полотні та продати ніж вивчати з нуля справу електрика,токаря , зварника та інженера hello щоб ЩЕ спробувати потім зробити станок hello

    Ви ж не будете собі робити автомобіль самостійно правда ж ?

    З такими цінами на хороші деревяні меблі як зараз - нормальна спальня від 30 000 .Кухня - 15 000 . вітальня - 20 000 гр. ітд. виділення 12000 на хорошу циркулярку оправдається , це не так вже й багато , тим більше що нормальний станок потім і продати можна буде . :K Вислів " гроші кишеню тиснуть " тут не дуже пасує чи не так ? :)

    17 000 за прому то таки дуже багато , але каретка , хороша певно штука ... Ну і прому БУ( на 400 вольт) любий столярний цех по сусідству за пів ціни ( в норм. стані ) потім купив би ... що не скажеш про джета , мілкувато.

    пс - прома по новому прайсу вже 18 000 коштує .(


    За кілька тижнів підвезуть гольцман , ті є як на 230 так і на 400 вольт , ціна в Україні буде дещо вищою від проми ( хоч в Німеччині - 1250 євро всього - 14 000 гр. ) ... цікаво наскільки :-D . http://www.google.de/url?sa=t&rct=j...yaXMAg&usg=AFQjCNFfaGszp_fhv_GFiJNlDyLa_dvWeA

    Схоже на те що ці всі проми та гольцмани спочатку везуть в Намбург морем з Китаю де роблять накрутку раз а потім сушею в Україну де роблять накрутку ще один раз ." ещьо многа многа раз!":-Drofl
     

    Вкладення:

    • thgrh.gif
      thgrh.gif
      Розмір файлу:
      92 КБ
      Переглядів:
      91
  4. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Re: Переробка станка з двохфазного на однофазний, доцільність

    ...колись всерівно треба буде щось робити...
    А Ви що, бачили мою машину?:)

    Так ціни в нас звісно ....... невспіваю цінники міняти на свою роботу. Поки доробив - дивись вже щось подорожчало і так до ...
    Я просто бачу що руки у Вас є, з дерева можете можете що завгодно зробити, а чому така боязкість металу? Ну то таке.
    Логіку Вашу я зрозумів. Станок непоганий. Каретка зекономить багато часу і привнесе в роботу багато нового.
     
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Переробка станка з двохфазного на однофазний, доцільність

     
  6. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Re: Переробка станка з двохфазного на однофазний, доцільність

    ... я просто у Вас вірю...
    головне не поспішати.
     
    1 людині також подобається це.
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Переробка станка з двохфазного на однофазний, доцільність

    Ось знайшов помоєму адекватного торгаша , ціни в нього як і в Німеччині ( на 2 , 3 тисячі менше за станочок ніж в остальних )

    http://emarket.ua/objavlenie/jet-jps-10ts-cirkuljarnaja-pilavpervye-v-ukraine-IDysPv.html

    http://emarket.ua/objavlenie/cirkul...haja-i-kachestvennaja-pila-ot-jet-IDysVI.html


    Якщо брати цю модель то з яким мотором практичніще ( щодо потужності ) взяти з одно чи двофазним мотором та доробкою ?

    "Tехнические характеристики: Модель JPS-10TS Артикул (220 В) - 708481-RU Артикул (380 В) - 708481-3RU Выходная мощность (220 В) - 1,3 кВт / S1 100% Потребляемая мощность (220 В) - 2,4 кВт / S6 40% Выходная мощность (380 В) - 2,0 кВт / S1 100% Потребляемая мощность (380 В) - 3,2 кВт / S6 40%"
     
  8. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Переробка станка з двохфазного на однофазний, доцільність

    [​IMG]
    Я б радив би брати станок з кареткою такого типу, суджу по собі. Я такою бачу циркулярку для столярної майстерні.



    табуретка

    вже на щось схоже, але каретка мілкувата. Ціна розачарувала.
     
    1 людині також подобається це.
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Переробка станка з двохфазного на однофазний, доцільність

    Так ціна справді кусається . Є можливість правда приробити каретку від другої ( дорогої ) до першої " табуретки ":-D ( дешевої ) на сусідньому форумі таке пробує один "коллега" провернути .Чекаю результату .

    Але знову ж таки каретку треба докупляти - 8000 російських рублів .( Ще невідомо чи їх в Україні продаватимуть ) Та й вміти трохи працювати з металом .

    Маленький розмір каретки має й свої плюси , коли приміщення невеличке наприклад, як в мене . Ну і можна ж виставити деревяного козла збоку заподлєцо коли треба буде різати щось особливо довге .


    Такий Гольцман виглядає ззовні непогано , але чомусь німці його сильно матюкають по форумах , мовляв якість жахлива .
     
  10. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Переробка станка з двохфазного на однофазний, доцільність

    А ссилочку можна?
     

Поділитися цією сторінкою