Я очевидець ДТП

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Andrii_M, 9 лис 2011.

?

Були ви учасником (не очевидцем) ДТП?

  1. Так

    82,6%
  2. Ні

    17,4%
  1. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    У меня было ДТП. Расскажу.
    Везла ребенка в школу утром. Подъехала к круговой развязке в крайнем правом ряду на скорости 5км/час. Круг - главная. Три ряда машин проползают мимо заправки справа. Опережают друг друга на пол корпуса. Я последняя, главную не вижу, крадусь к повороту. И тут таксист решил заправиться с главной. Он лихо объезжает два ряда и вылетает мне в лоб. Одновременно мы крутнули руль. Он влево, я - вправо. Я левой фарой задела его пластмассовый бампер и слегка погнула на 20грн). Мне фару пришлось менять (100 долларов).
    Когда я вышла из машины, он заблокировал двери и пригнулся. Я виновата, стукнула его сзади. Но движение одностороннее, не видишь куда выедешь, пропусти. Если бы быстро не отреагировали, стукнулись бы в лоб, виноват был бы он.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Simchuk S.

    Simchuk S. Майстер

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    14
    Теж був свідком декількох ДТП.В двох сам побував.Страшно.
    Основна причина трагедій АЛКОГОЛЬ.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. serjukta@

    serjukta@ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.776
    Симпатії:
    1.287
    Адреса:
    Киев Оболонь
    5 користувачам це сподобалось.
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Тяжке відео. Розіслав ссилку декільком своїм знайомим.

    Може нам запозичити японський досвід?
    У кінці восьмидесятих радянський журналіст-міжнародник Володимир Цветов написав для журнала "За Рулем" екслюзивну статтю про автомобілізм у Японії (він працював там кореспондентом 8 років напротязі 70-80-х років). Шкода в інтернеті я її ніде не знайшов, тож опишу цікавий момент (по темі) по пам'яті.

    За кожне порушення в Японії водію нараховуються бали, в залежності від тяжкості. Після досягнення певної суми балів (три-чотири дрібні порушення, одно-два тяжчі, або одне ДТП) водій має на вибір або перездати екзамен на права, або продивитися годинний фільм про наслідки тяжких ДТП (Цветов писав, що до 80% глядачів не могли його додивитись і йшли на перездачу).

    Нам би така практика явно не завадила.


    Ще одна думка в тему. По відео, основна причина трагічних ДТП - банальна неуважність. Я думаю, що в українських реаліях перша причина - неповага до закону, почуття вседозволеністі у багатьох водіїв "з корочками" чи просто з великими грішми чи із зв'язками.
    На підтвержденя думки - ссилки на фото двох аварій біля Ужгороду за останні пів року.
    http://ua-reporter.com/novosti/104002
    В приватній бесіді працівники МЧС, що виїжджали на місце аварії, казали, шо спідометер зупинився на 200! В автомобілі було двоє працівників обласної ДАІ, обидва загинули на місці. Водій трактора помер у лікарні.
    http://ua-reporter.com/novosti/109516
    Аналогічно стрілка спідометра застряла біля 180. За кермом був керівник районного ВВІРу, в салоні - ще двоє колег. Всі загинули.
    На закінчення трохи журналістської статистики по темі
    http://ua-reporter.com/novosti/104022
     
    3 користувачам це сподобалось.
  5. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Я очевидець ДТП

    Всі ходимо під Богом. Не знаєш чи буде завтрашній день останнім. За 10 місяців цього року у ДТП в Україні загинуло 3670 чоловік і більше 30 тисяч травмовано.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  6. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Думаю це була б дуже корисна практика у нас - самовпевненність, віра у власний досвід знижує рівень уваги - звідси і результат. Як варіант можна порушникам влаштовувати поїздки на місця ДТП - хай подивляться на наслідки - щоправда це не для людей слабких духом.
     

Поділитися цією сторінкою