Автомобільні свічки запалювання

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Voyutichi, 31 жов 2011.

  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    В темі "З днем автомобіліста!" було піднято питання про автомобільні свічки запалювання - вирішив винести в окрему тему.

    Хто якими свічками запалювання користується і на яких авто?
     
  2. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    У меня дизель - присутствуют только свечи накала:-D
     
  3. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Да, дизель это интересно!

    А пробовали ездить на евродизеле? Интересно насколько меньше будет сажи на выходе из него?
     
  4. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Постоянно езжу на евродизеле - потребление меньше = цена выше (выходит одно на одно), но меньше шансов попасть на замену/ремонт форсунок, ТНВД - очень не дешовое удовольствие:-D
    Сажи даже не знаю - у меня машина "чипонутая" + отглушен клапан ЕГР + отсутствует катализатор:-[rofl
     
  5. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Респект! =) А что за бибика? :-[


    Тоже считаю что на бензине и на масле лучше не экономить - машинка тогда работает с лучшей отдачей и дольше ресурс двигателя.
    Вот заинтересовала технология Нанопротект - как только будет машина испытаю ее. Года 3 уже как мучает вопрос о ее эффективности...
     
  6. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Бибика - октавия с 1.9 тди.
    Сам технарь по образованию - нанопротекты в топку (развод лохов):-D:Hi:
     
    3 користувачам це сподобалось.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Автомобільні свічки запалювання

    як в ній зі свічками? В моїй машинці все залежить від бензину.
     
  8. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Re: Автомобільні свічки запалювання

    Тільки свічки накалу - три роки не міняв ще:Hi:
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    вчора моя машинка показала мені, що може просто не їхати. Стала як вперта коняка: завестися - заводиться зразу, а от при спробі додати газу - глохне.
    З бідою наполовину я частим натисканням і відпусканням на педаль газу розігнав двигун на холостих. Почалися провали на великих обертах, вибухи в вихлопній трубі і деколи в карбюратор.
    Вперше це сталося після 2 км після гаражу, дуже легко так машинка капризнула і заглохла. Я скотився на узбіччя, почекав трохи, завів і і поїхав дальше. Вдруге так сталося після 2,5 км. Трохи почекавши попробував завести машинку, завелась не відразу як у перший раз, але пізніше. Розгін був з частішими провалами і чмиханням.
    Доїхав до заправки і вирішив заправити (думаю бензин якись поганий був, може розбавлю хорошим).
    Залив 20 літрів (у баку до того мало бути літрів 5-6) і поїхав. Машинка справно проїхала 10 км, без запинок. Вертаюсь назад, на 5 км так ж історія: бу-бу-бу і стала, завестися - заводиться, а при спробі натиснути на педаль газу - глохне. Почекавши хвилин з десять, я спробував тим же методом частого натискання і відпускання акселератора розігнати двигун. Пару раз стрельнувши в вихлопну двигун розкрутився, я рушив. Ще метрів 20 машина постріляла у вихлопну і дальше 6 км їхала добре.

    Можете собі уявити, що за 200 м до гаражу вона стала і вже ні на які насилля з мого боку не реагувала.
    Ніби остила, через 20 хвилин, я спробував завести, з бідою на половину, голосно стріляючи у вихлопну, підскакуючи що два вихлопи як коза, машинка поволочилася до гаражу.
    Акселератор я тиснув до підлоги, двигун то розганявся, то стріляв і глохнув, то знову схоплював і розганявся.
    Так я доскакав до подвір'я. В гараж заїхала нормально.
    Ось така вчорашня пригода.
    Що сталося машинці?
     
  10. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Надо смотреть в первую очередь систему зажигания. Целостность ВВ проводов (проверить на пробой). Проверить крышку трамблера на отсутствие прогаров и пробоев. Промыть ацетончиком,либо есть спецжидкость для свечей и крышек трамблеров. Проверить угольный контакт в крышке, сам бегунок. Короче-процедура по полной. Я на своем Форде когда-то купил книгу в Минске по обслуге -так рекомендуют менять и провода, свечи, бегунок-не только в случае выхода из строя, но и по сроку и по наезду. Мой брат с Ауди намучился с зажиганием-менял ВВ провода(они там в спецоплетке были) от срока службы пришли в негодность по каким-то параметрам. Мелочь вроде, но и такое бывает.
    А свечи прокаливать-тут вопрос двоякий-металл отпускаеться при прокаливании и теряет свои свойства, обжигаеться покрытие электродов свечи. Лучше пользоваться спецжидкостью для свечей. Хотя-я в свою бытность на Москвиче -2138(и такой был,оказываеться) -с виду 2140-но двигатель был дефорсирован на 76 бензин-свечи прокаливал, помогало. Но при плохом бензине надо было следить за ними.
     

Поділитися цією сторінкою