Модернізація фрезерного станка шипорізною кареткою

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем stol1ar, 2 лис 2011.

  1. stol1ar

    stol1ar Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Рівненська обл. Млинів
    Відповідь: Re: Модернізація фрезерного станка шипорізною кареткою

    Поки що затримка за токаром (має багато роботи).
    креслень не робив. коли буде готовий станок викладу фотозвіт.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Модернізація фрезерного станка шипорізною кареткою

    направляючі краще робити трубчасті і ставити їх у вертикальній площині.Зручнішо,коли потрібно зняти каретку для роботи на столі.Плита каретки повинна ходити над столом,але це не критично.Добре,коли повертається не лінійка по плиті,а плита з лінійкою(це по свому досвіду,думаю переробити свою).Обовязково ставити підресорені ролики проти зриву каретки з рельс.Добре відразу передбачити стружкоочисники направляючих перед і за кареткою(це хвороба більшості станків).
     
    1 людині також подобається це.
  3. stol1ar

    stol1ar Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Рівненська обл. Млинів
    Робота над станком була закинута на довгий термін, але зарараз знову взявся за переробку не так давно зварив стола до фрезера з листа 20 міліметрів розмір 460*820 зварений здвох частин CIMG4077.JPG
    З під низу поконтуру профіль30*60 CIMG4076.JPG
     

    Вкладення:

    • CIMG4074.JPG
      CIMG4074.JPG
      Розмір файлу:
      129,7 КБ
      Переглядів:
      21
    • CIMG4075.JPG
      CIMG4075.JPG
      Розмір файлу:
      125,8 КБ
      Переглядів:
      22
    • CIMG4078.JPG
      CIMG4078.JPG
      Розмір файлу:
      116 КБ
      Переглядів:
      21
    figarey та акула941 подобається це.
  4. stol1ar

    stol1ar Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Рівненська обл. Млинів
    Вал разом з мотором як одне ціле будуть підніматись на циліндричних опорах CIMG4078.JPG
     
  5. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Доброго вечора, дозволю собі вставити своїх п"ять копійок, в мене піднімається тільки вал, на валу стоїть двохступінчатий шків, для підьомника використав супорт від токарного станка, ще вал можна нахиляти, двигун стоїть на завісу його тоже можна регулювати по висоті(що робив тіьки раз), ремінь 1600 профіль Б натягую гвинтом. Для каретки як направляючу використав шток від гідроциліндра, тримає чудово вже багато років. :Hi:
     
    stol1ar подобається це.
  6. stol1ar

    stol1ar Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Рівненська обл. Млинів
    У мене зараз на станку так само зроблено але пас короткий то при зміщенні вала пас злітає тому вирішив зробити так щоб двигун піднімався разом з валом.
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  7. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    P1150210.JPG P1150211.JPG P1150212.JPG P1150210.JPG Стосовно направляючих.
    Свій перший стаціонарний фрезер я робив з направляючих для штампів. Це стандартизована деталь, прецизійна пара (шліфований палець + втулка з шліфованим отвором). В часи, коли я працював на машинобудівному заводі, вони валялися по інструментальному цеху. В фрезері я використовував три направляючих. В центрі своєрідного трикутника знаходився винт. Тоюто, вал фрезера та мотор були своєрідним блоком, який жорстко крепилися на валу, а рухома була тільки плита.
    Максимальний хід плити був десь 150 мм. Думаю цього з головою хватить.
    В наші часи, з приходом плазморізів та автоматичних лазерних різок, штампи в більшості пішли в минуле. Їх тонами здають на брухт. Думаю знайти направляючі буде не важко.
    На палець були виточені втулки для кріплення до плити. Ці втулки точилися за одну установку для чіткого перпендикуляра до плити фрезера.
    Пильник пошила моя жінка з дермантину.
     
    Останнє редагування: 23 січ 2016
    stol1ar та slavko.malynovsky подобається це.
  8. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Не обов"язково, щоб двигун піднімався, можна зробити плаваючий шків(але то не надійно, розбиває вал), або циліндричний, як на заводських станках, а так зроблено в мене.
    Фото-1474 1.jpg Фото-1477.jpg Фото-1545.jpg Фото-1546.jpg Фото-1552.jpg Фото-1547.jpg Фото-1548.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 25 січ 2016
    stol1ar подобається це.
  9. stol1ar

    stol1ar Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Рівненська обл. Млинів
    Звичайно булоб дуже добре зробити з такими направляючими від штампа але в наявності маю лише штоки 27мм. і втулки до них треба точити то роблю з наявних матеріалів тай часу бракує бо паралельно займаюсь відновленням фугувального станка.
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  10. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    І цей отвір в 20 ці металу було зроблено Фиолентом 1100 вт.? Знімаю капелюх перед Вашим терпінням :Hi:
    якщо можливо ,розкажіть детальніше ,які оберти ,по скільки знімали за раз .Ну і що за фреза ,фото .
     

Поділитися цією сторінкою