Дитячий столик з табуретом своїми руками

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем mijki, 1 лис 2011.

  1. VARIF

    VARIF Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    м.Луцьк
    Re: Відповідь: Re: Дитячий столик з табуретом своїми руками

    столик прикольнийдаже класний
    если табурет будете делать то не делайте на 3 ногах хоть в мире всего есть 3 точки опори но свалится напол с трехлапой табуретки гораздо легче а дети все непосидючи
    (извените если совет не в тему )

    Добавлено через 11 минут 53 секунды
    николи не можна ризати болгаркою з пилкою дуже багато травм я провидував в хирургии друга вин пальци поризав на циркулярци так з ним лежало 3 чоловика з травмами писля пилки из болгаркою оберти там шалени при зажими пилки тверда рука не завжди втримае (шкурка вичинки не стоит)
     
    1 людині також подобається це.
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Дитячий столик з табуретом своїми руками

    Мав на увазі диск з товстою круглою кромкою та трьома ,чотирма широкими зубцями або диск з ланцюгом як в ланцюговій пилі . Такі штучки амери використовують на болгарках для таких цілей як і в мене була( тобто вибрати матеріал сидушки ). Просто тут я подібний і не надіюся знайти , але він і не потрібний виявилося , бо й звичайний чудово справляється .
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Дитячий столик з табуретом своїми руками

    Я вже писав - заготовка затиснута , мала болгарка , тримаємо двома руками під кутом . Зажатися диску там ну ніяк не получиться , бо знімається по одному два мілліметри матеріалу , УВАЖНО та ПОСЛІДОВНО .:rubanok::)

    Кожному думаю зрозуміло що не можна брати й різати глубокі пази в глибину матеріалу а треба поступово ,міліметр за міліметром, заглиблюватися в матеріал .


    с-табуретки матимуть по одній нозі ! :rubanok::-Drofl на більше не заслужив :-D
     
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Дитячий столик з табуретом своїми руками

    супер
     
    1 людині також подобається це.
  5. VARIF

    VARIF Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    м.Луцьк
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Дитячий столик з табуретом своїми руками

    я всеравно против болгарки а однолапая табурет прикольно :-Dзаслужат и еще три поставиш :)
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Потрібна Ваша порада . Як красивіще буде прикріпити ( покищо просто зверху лежить ) сидушку до ножки , так як на перших 2 фото ( дірки збоку ) чи так як на других 2 фото ? ( дірки спереду, табуретки )

    Трохи схожа на прибульця вийшла ? :-D


    Ще думаю чи варто їх робити такої висоти щоб підвішувались знизу столика чи залишити високими та просто класти поряд зі столиком в ті його заглублення , між пелюстки ...:rubanok:
     

    Вкладення:

    5 користувачам це сподобалось.
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Питання до фурнітурщиків -

    Хто має таку штуку роликову що дають на поворотні крісла ? Як вона виглядає та скільки коштує ? Не знаю як і називається... ( той ролик що сидушка крутиться - на офісних кріслах ) Треба 3 штуки .

    Думаю поворотний варіант "тим хуліганам" найбільше б підійшов... :-Drofl / таке собі - ТАБУРЕТОКАТАПУЛЬТОO=-:i::-\dance
     
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    довго коливався - на мою думку перший варіант цікавіший)

    файний прибулець!
     
    1 людині також подобається це.
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Sergey_M

    Ми тут теж порадились трохи і так само думаємо beer


    От ще почекаю трохи що по фурнітурі виясниться . Бо поворотний варіант зробити , то взагалі море радості буде :-D тільки от переживаю щоб "астронавти" не розкручувалися занадто швидко та не падали ...( спинки ж нема )::dntknw


    ... хоча спинку приробити то не проблема ... "вусики антенни" вверх прибульцю б досить непогано пасували ...rofl
     
  10. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Буде дуже креативно! Взагалі стільки цікавих ідей, я в захваті від вашого столика з табуретами! Ось доробите - і можна десь на виставку меблів ;-):vo:
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою