Помогите с проектом системы отопления моего дома

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем s-tyres, 1 лис 2011.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Помогите с проектом системы отопления моего дома

    а відповідь буде?
     
  2. Arelav

    Arelav Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    коломия
    Думаю монтувати своїми руками.Раніше в двохкімнатній квартирі змонтував МП трубами сам.А тепер придбав будинок,який знаходиться в стані реконструкції.І самостійно з монтажем опалення вже розібратись не можу.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Помогите с проектом системы отопления моего дома

    Arelav, а тепловтрати будинку рахували?
    Які стіни, вікна? Чи можна трубу сховати у стіну, чи потерпите плінтусову розводку?
     
  4. Arelav

    Arelav Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    коломия
    Дякую за допомогу.Будинок в стані реконструкції.Тепловтрати не рахував(поверхнево ознайомився з розрахунками на вашому сайті,але не все зрозумів.Стіни будинку цегляні:в півтори цегли,тільки коридор на вході разом з ванною- в цеглу-це фактично є добудова до основного будинку.В перспективі планую зовнішнє утеплення.Вікна металопластикові.На підлозі тільки чорнові стяжки:тому можливе монтування труб в підлозі.Зважаючи на погодні умови цієї зими,проводити труби в стінах не хотів би.Плінтусова розводка-+-,але можлива.Працював тільки з МП трубами з "звичайними з"єднаннями".Читав,що ховати в стіни чи в підлогу можливо 1. "екопласт"але-придбати зварювальний апарат. 2.МП на пресфітингах-але як це робити не знаю.Тому і виникло більше запитань ніж відповідей на них.
     
  5. s-tyres

    s-tyres Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Перепад будет до 2м точно нескажу я еще не доделал а бачек где посоветуешь там и поставлю.
    Зарание благодарен за помощь.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Помогите с проектом системы отопления моего дома

    накачайте в нього 0,9 атм. В системі на холодно накачайте води до 1 атм. Вам цього вистарчить. Якщо перепад між найвищою і найнижчою точками 2 метри, то можна у бачку накачати повітря 0,5 атм, а в систему води - 0,6 атм. Але бачок має бути у позиції згідно інструкції виробника бачка. Малюнок, як приєднювати має бути на бачку (коротка інструкція в малюнках). Якщо не пишуть - ніпелем вверх!

    Добавлено через 59 секунд
    Arelav, чим зможу - допоможу.
     
  7. s-tyres

    s-tyres Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Спасибо тебе дорогой Voyutichi в пятницу буду доделывать и пускать систему потом отпишусь
     
  8. s-tyres

    s-tyres Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    :Hi:Спасибо огромное за все о Великий Voyutichi bravo все сделал по твоей схеме работает просто супер не шумит все батареи греют одинаково без помощи регулировок кранами вообщем как в лучших домах Лондона и Парижа единственное для котла нужно дымовую трубу теперь наростить а то тяги маловато для печи хватало а для котла нет высота трубы для него минимум 5метров а она у меня 4 вот единственное что я не учел. Вообщем еще раз огромное спасибо
     
    1 людині також подобається це.
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Помогите с проектом системы отопления моего дома

    На здоров'я! :)
     
  10. reestrator826792452

    reestrator826792452 Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    Шановний Voyutichi ! Не знаю як відправити вам повідомлення в личку тому прийшлось писати тут. Чи не допоможите з монтажом опалення будинку. Начитався всякого різного і не можу визначитися із схемою розводки . Роботи буду проводити самостійно. Опит вже є , але результат від зробленого не дуже радує. Тому в цей раз вирішив підійти до цього більш виважено бо планую опалення на будинок ( попередній обєкт монтажу проводив у літній кухні) . Планується навісний котел , використання теплого полу у ванній , сан. вузлі , веранді та при можливості у гардеробних. буду вдячний за будь яку пораду. Заздалегідь вдячний.
     

    Вкладення:

    • Scan3.jpg
      Scan3.jpg
      Розмір файлу:
      80,5 КБ
      Переглядів:
      215

Поділитися цією сторінкою