Дискова пила - яку взяти для дому?

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем чарнівіц, 31 жов 2011.

  1. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Дискова пила - яку взяти для дому?

    В мене обидві фіолентовські пилки є, роботи кожна з них вже багато переробила. Підошви на обох дещо малої жорсткості, це факт. Перпендикулярність диска до підошви час від часу перевіряю кутником, кут стабільний. Потужності обом під свій діаметр диска не бракує.
    Така само штампована, як на ПД4-54, тобто як на малій.
    Ручна дискова краще підходить для роботи з відносно довгими дошками, коли їх важко носити. Для коротших краще стаціонарну. Зручно мати ручні дичкові пилки кількох діаметрів. Менша - мобільніша, потужніша - для роботи з товстішими заготовками. Великої точності від них в цих задачах не вимагається.
    Тут вже є з чого, в принципі, вибирати.
    Зменшити стрибок струму, спричинений ввімкненням двигуна, зменшення ударних навантажень на редуктор. Річ, в принципі, корисна, а ціну збільшує неістотно.
    Якщо ресурс диска, чистота різання, вільний час (для заточування напилком такого диска), відсутність термозахисних пазів на тілі диска і биття диска не питання, то вперед, працювати диском без твердосплавних напайок. На пиляльних дисках економити не варто, і не обов"язково купувати диски топ-класу.
    Makita 5704R хороша пилка, сам свого часу збирався купити таку. Але саме така потужність і зупинила від її покупки. Справа в тому, що на максимальній глибині різання така пилка і їй подібні можуть недовго прослужити. Краще мати запас потужності, особливо за великого діаметра диска. Для себе вирішив, що дві пилки з різними діаметрами краще, ніж одна з діаметром, який є середнім між цими двома.
    GKS 160 Professional - вдала модель в класі пилок зі 160 мм диском. В комплектації іде адаптер для пиловідведення, може знадобитись. Але зверніть увагу - на офсайті в технічних характеристиках такої пилки відсутня функція регулювання обертів, що відповідає дійсності. Регулювання буде у старших моделях.
    Власний досвід чи ОБС?
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Дискова пила - яку взяти для дому?

    Маю Rebir 1100Вт Ф 200мм(куплена ще за мільйони). З твердосплавним диском Бош ,50мм дошку без проблем.
     
  3. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Відповідь: Дискова пила - яку взяти для дому?

    думаю

    Добавлено через 2 часа 47 минут 35 секунд
    сподобався мені варіант від фіоленту, хто ще щось скаже про нього?
     
  4. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Дискова пила - яку взяти для дому?

    https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=7259&page=6 ...... повідомлення №56, там про пилку є також...
     
  5. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Дискова пила - яку взяти для дому?

    Паспортна потужність у них реальна, тобто справжні вати, а не чортзна-що. Штатний диск - пристойний, формат диска - поширений, проблем з пошуком не повинно бути. Пилки фіолентовські надійні, хоча зовнішній вигляд кому як. Про особливості підошви вже обговорили.
     
  6. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Дискова пила - яку взяти для дому?

    я не гальмую, я підкреслюю:Hi:
     
  7. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Дискова пила - яку взяти для дому?

    pas, і я про теж саме кажу. Однодумці ми, виходить. :) beer
     
  8. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Відповідь: Дискова пила - яку взяти для дому?

    зрозуміло
     
  9. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Відповідь: Дискова пила - яку взяти для дому?

    вирішив брати фіолент ПД7-75 у Юрія із Симферополя
     
  10. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Відповідь: Дискова пила - яку взяти для дому?

    якщо різати на дрова матеріали із старої стодоли то зуби на диску вилітають через 2 тижні
     

Поділитися цією сторінкою