Як розрахувати витрату електроенергії електричного котла?

Тема у розділі 'Электрокотлы', створена користувачем protein, 24 жов 2011.

  1. protein

    protein Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Доброго дня всім! Допоможіть розібратись в наступному: хочу встановити електричний котел у квартиру площею 30 м2., може хтось мав справу із електричним котлом, і підскаже скільки мені обійдеться опалення в грн, або квт за 1 місяць. Планую купити котел Титан потужністю 3 квт. Як мені розрахувати споживання електроенергії? Чи вигідно взагалі встановлювати електричний котел? Які недоліки і переваги мене очікують. Дякую.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Як розрахувати витрату електроенергії електричного котла?

    а до цього часу чим опалювалися? Можна по старих даних: які стоять радіатори, до якої температури гріють, яка температура в кімнаті при цьому і на вулиці..
    Так приблизно можна оцінити ваші затрати по теплу, а вже відштовхуючись від них можна оцінити достатність котла.
     
  3. protein

    protein Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Як розрахувати витрату електроенергії електричного котла?

    справа в тому що стояла старенька кахельна піч в кімнаті, і я уявлення немаю про енергозатрати опалення, я раніше в цій квартирі навіть непроживав.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Як розрахувати витрату електроенергії електричного котла?

    площу зовнішніх стін помножте на 0,5, площу вікон та зовнішніх дверей на 2,5, якщо є над стелею горище - тоді вирахуйте площу стелі. Додайте результати обрахунків - це буде приблизно втрати тепла у ватах на 1 градус різниці між температурою і приміщенні і температурою на вулиці.
    Це буде "коефіцієнт теплопровідності" конструктиву вашого будинку. Підвалу не враховую, але можна і на нього залишити запас.

    за цим коефіцієнтом можете визначати, скільки тепла вам потрібно при певній зовнішній температурі для якоїсь температури в середині приміщення., або зможете оцінити, яка буде температура у приміщенні при, наприклад, -20С на вулиці при роботі котла на повну потужність.
     
    Petko та protein подобається це.

Поділитися цією сторінкою