Саморобний ТП котел із двох КЧМ по схемі IRLEH

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Shkval, 13 жов 2011.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    форсунка є, це щілина між двома рядами шамотних цеглин, намальованих зеленим кольором. Жовте - це ніби отвір для дверцят в передній секції, стандартний.

    [​IMG]
     

    Вкладення:

  2. Shkval

    Shkval Новачок

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Зборів
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    1. Ви її зробили в камері загрузки. Але таким чином Ви вкрадаєте обєм камери.
    А які недоліки в мого варіанту - якщо зробити форсунку в дверці між котлами? Так як в Irleh.

    2. Думаю передні кришки з дверцятами поставити з двох сторін котла таким чином можна вирішити проблему із чисткою теплообмінника.

    3. Є думка поставити також димосос, як на схемі нижче. Це забезпечить швидший вихід на оптимальну роботу і основне небуде диміти в приміщенні, як не як це буде той же КЧМ, хай і модернізований. Я думаю це буде оптимальний варіант.
     

    Вкладення:

    • pw.jpg
      pw.jpg
      Розмір файлу:
      143,8 КБ
      Переглядів:
      5.342
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    мета - не максимальний об'єм камери, а якісне спалювання, тому робити ерзац форсунки не підходить. Камера повинна мати певний об'єм, а не просто кусочок кераміки. Виходьте з необхідної потужності котла, по цій потужності розгляньте конструкції камер кращих котлів. І ви зможете побачити залежність об'єму камери спалювання від потужності.
    може бути.
    можна ставити, "кашу маслом не не зупсуєш". Тільки подбайте про герметичність димового каналу.
     
  4. Shkval

    Shkval Новачок

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Зборів
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    шо то таке?

    а що не так в Ірліху?
    [​IMG]

    Добавлено через 4 минуты 20 секунд
    Підкажіть схему даного котла, таку як на першій сторінці даної теми. Хочу дещо там понамальовувати.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    тут може і все так, на схемі може не все намальовано. Камера для каталітичного допалювання газу дуже спрощено показана.
    Її конструкцію у КЧМ потрібно продумати, врахувати площу теплообміну, яка залишиться після футеровки.
    ну типу подібне тільки з вигляду, але не працює.
    яку саме? Скачайте малюнок і малюйте по ньому. Або з книжки Лівчака через Ctrl+PrtSc? А потім вставте в Paint і малюйте по ній..
     
  6. Shkval

    Shkval Новачок

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Зборів
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    Перекинути задню кришку невдастся, навпроти отвору получається рушта, що його частково перекриває.
    Створив таки свою тему прозлиття двох КЧМ в один піролізник :)
    Чекаю на відгуки в ній:
    https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=9394
     
  7. Shkval

    Shkval Новачок

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Зборів
    Відповідь: Саморобний ТП котел із двох КЧМ по схемі IRLEH

    А ще таку думка.
    А якщо вимурувати під котлами бункер з шамотки.
    Рушти в одному котлі закрити, залишити лише один проріз(форсунку). Тобто знизу зробити камеру згоряння газів і їх відводити через другий котел.
    Не знаю чи мене вірно зрозуміли.
    Тобто будемо мати два котли, які вмуровані в цеглу і під ними одна суцільна шамотна камера в якій догоряють гази. Один котел загрузочний, другий теплообмінник.

    Основне питання - чи небуде проблем із форснкою, що проходить через рушти(колосники)?
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Саморобний ТП котел із двох КЧМ по схемі IRLEH

    Shkval, я переніс частину дописів про вашу роботу з попередньої теми, в перший допис вставив початок цієї теми. Може вийде трохи не зв'язано, але то згладиться в майбутньому.. :)

    Добавлено через 1 минуту 50 секунд
    я погано уявив собі ваш котел, з фото набагато краще виходить фантазувати..
     
  9. Shkval

    Shkval Новачок

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Зборів
    Відповідь: Саморобний ТП котел із двох КЧМ по схемі IRLEH

    дякую.

    що відносно цього скажете?
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Саморобний ТП котел із двох КЧМ по схемі IRLEH

    проблема буде з форсункою, так як рушти охолоджуються водою. А форсунка повинна бути термоізольованою від котла, тобто мати можливість нагрітися до високої температури.

    щодо камери з шамотки. Шамотка нагрівається і розширюється, тому будуть щілини, через які газ потратить у приміщення. Значить потрібно газонепроникну обшивку. За одно і термоізолювати. Це раз.
    Два. Як ви розмістите форсунку між бункером і камерою?
    Три: для чого в такому випадку вам бункер з секцій котла? Там же не буде ніякого теплообміну, просто зваріть з бляхи герметичний бункер з дверцятами для загрузки.

    Я би не розширював роботи в сторону сторонніх камер з шамотки чи бункерів з бляхи.
    Працював би тільки з секціями котлів. Інакше - краще зварити стальний котел.
     

Поділитися цією сторінкою